О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/2-V "О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 октября 2013 года N 20/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2013 года № 3075. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 884/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24.12.2013 № 884/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/2-V «О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2793 от 03 января 2013 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 25 января 2013 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5277659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2459618 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7416 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54479 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2756146 тысяч тенге;
2) затраты – 5349571,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121912,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121912,1 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в размере 9258 тысяч тенге.»;
приложения 114 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        В. Климов
Секретарь городского маслихата             И. Панченко
Приложение 1
к решению XХ сессии
Риддерского городского маслихата

"2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/2-V Риддер қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы N 20/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қазанда N 3075 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 884/04-08 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 24.12.2013 № 884/04-08 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы «2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» № 11/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 3 қаңтардағы № 2793 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 4 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5277659 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдері – 2459618 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7416 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 54479 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2756146 мың теңге;
2) шығындар – 5349571,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -121912,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121912,1 мың теңге.»;
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. 2013 жылға қаланың жергілікті атқарушы органның резерві 9258 мың теңге көлемінде бекітілсін.»;
114 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы                         В. Климов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Панченко