О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2012 года № 10/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2013 года № 14/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 июля 2013 года № 3019. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 19/11-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2013 № 19/11-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2013 года № 12/135-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2988), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2799, опубликованное в газете «Бескарагай тынысы» 16 января 2013 года, за № 5, 6) следующие изменения и дополнения:
«в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«поступления – 2304545,0 тысяч тенге, в том числе:
доходы – 322912,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 322060,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 852,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1981633,0 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2324159,1 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 3978,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5193,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1215,0 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -23592,1 тысяч тенге»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) – 23592,1 тысяч тенге.».
Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено увеличение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 14/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 шілдеде № 3019 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/11-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2013 № 19/11-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 3 шілдедегі № 12/135-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2988 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2799 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы «Бесқарағай тынысы» газетінің № 5, 6 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
«1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«түсімдер – 2304545,0 мың теңге, оның ішінде:
кірістер – 322912,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 322060,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 852,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1981633,0 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 2324159,1 мың теңге»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 3978,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5193,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1215,0 мың теңге»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) – -23592,1 мың теңге»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23592,1 мың теңге.».
2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымды трансферттердің көбеюі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 10956,0 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено уменьшение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 4011,0 тысяч тенге.
в приложении 1 в разделе 1 «Поступления»:
в категории 1 «Налоговые поступления» в классе 05 «Внутренние налоги на товары, работы и услуги» в подклассе 4 «Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности» специфику 20 «Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах» исключить;
дополнить строкой 107110 «Прочие налоговые поступления в местный бюджет».
в категории 2 «Неналоговые поступления» в классе 01 «Доходы от государственной собственности» в подклассе 5 «Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности» специфику 4 «Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности» исключить;
дополнить спецификой 8 «Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа».
в приложении 1 в разделе 2 «Затраты» следующие программы и функциональные группы изложить в новой редакции:
программа 458041011 - «Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»;
программа 472074011 - «Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020»;
функциональная группа 01 «Государственные услуги общего характера» - 237160,0 тысяч тенге;
функциональная группа 04 «Образование» - 1272557,0 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» - 169584,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» - 268418,0 тысяч тенге;
функциональная группа 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» - 121735,0 тысяч тенге;
функциональная группа 010 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» - 73149,0 тысяч тенге;
функциональная группа 013 «Прочие» - 89522,0 тысяч тенге.
функциональную группу 01 «Государственные услуги общего характера» дополнить следующими программами:

жергілікті атқарушы органдарының штат санының ұлғаюына – 10956,0 мың теңге.
2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымды трансферттердің азаюы қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге – 4011,0 мың теңге.
1 қосымшадағы 1 «Түсімдер» бөлімінде:
«Салықтық түсімдер» 1 санаттағы «Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар» 05 сыныпта «Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар» 4 ішкі сыныпта «Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем» 20 ерекшелік жойылсын;
«Жергілікті бюджетке түсетін басқа да салықтар» 107110 жолымен толықтырылсын.
«Салықтық емес түсiмдер» 2 санаттағы «Мемлекеттік меншіктен түсетін кiрiстер» 01 сыныпта «Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер» 5 ішкі сыныпта «Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер» 4 ерекшелік жойылсын;
«Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер» 8 ерекшелікпен толықтырылсын.
1 қосымшадағы 2 «Шығындар» бөліміндегі келесі бадарламалар мен функционалдық топтар жаңа редакцияда мазмұндалсын:
458041011 бағдарламасы - «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру»;
472074011 бағдарламасы- «Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға»;
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы - 237160,0 мың теңге;
«Бiлiм беру» 04 функционалдық тобы - 1272557,0 мың теңге;
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы - 169584,0 мың теңге;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы - 268418,0 мың теңге;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» 08 функционалдық тобы - 121735,0 мың теңге;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 010 функционалдық тобы - 73149,0 мың теңге;
«Басқалар» 013 функционалдық тобы - 89522,0 мың теңге.
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:

370,0
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
450,0
5
Государственная пошлина,взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
18,0
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10,0
8
Государственная пошлина за регистрацию местожительства
30,0
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
10,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз их Республики Казахстан оружия и патронов к нему
20,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
43,0
2
Неналоговые поступления
852,0
1
Доходы от государственной собственности
108,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
107,0
8
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района, за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
107,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
1,0
2
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
244,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
244,0
2
Поступления от реализации услуг предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
244,0
6
Прочие неналоговые поступления
500,0
1
Прочие неналоговые поступления
500,0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
500,0
3
Поступления от продажи основного капитала
0,0
3
Продажа земли и нематериальных активов
0,0
1
Продажа земли
0,0
1
Поступления от продажи земельных участков
0,0
4
Поступления трансфертов
1981633,0
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1981633,0
2
Трансферты из областного бюджета

370,0
4
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өліу туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
450
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттiк баж
18,0
7
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30,0
9
Аң аулау құқығына рұқсат берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
20,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
43,0
2
Салықтық емес түсiмдер
852,0
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кiрiстер
108,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
107,0
8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
107,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1,0
2
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
2
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
244,0
6
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500,0
9
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
500,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
0,0
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
0,0
1
Жердi сату
0,0
1
Жер учаскелерін сатудан түсетiн түсiмдер
4
Трансферттердің түсімдері
1981633,0
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1981633,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер

6922,0
006
Оказание жилищной помощи
2364,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56135,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4208,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29766,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
5502,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11288,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1304,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21330,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21330,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19396,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
767,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1167,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
268418,0
1
Жилищное хозяйство
54997,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
54997,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
51997,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3000,0
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
0,0
2
Коммунальное хозяйство
164626,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12530,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
12530,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
152096,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
152096,0
3
Благоустройство населенных пунктов
48795,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

6922,0
006
Тұрғын үй көмегі
2364,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56135,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4208,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29766,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
5502,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11288,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1304,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1000,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21330,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21330,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19396,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
767,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1167,0
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
268418,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
54997,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
0,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
54997,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
51997,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
3000,0
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
0,0
2
Коммуналдық шаруашылық
164626,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12530,0
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
12530,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
152096,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
152096,0
3
Елдi-мекендердi көркейту
48795,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты