О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 11-2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 августа 2013 года № 17-3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 августа 2013 года № 3038. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2013 года № 01/11-319)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2013 № 01/11-319).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3031) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 11-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2801, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 11 января 2013 года № 4, «Аудан тынысы» от 11 января 2013 года № 4) следующие изменения:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
доходы – 2984268,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 734366 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5257 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18466 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2226179,7 тысяч тенге;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
затраты – 3087380,9 тысяч тенге;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
34258 тысяч тенге - трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;
в пункте 12 абзац четвертый изложить в следующей редакции:
85086 тысяч тенге – целевые текущие трансферты из областного бюджета на текущий ремонт водовода Бель-Агач – Коростели;
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-2-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы № 17-3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 тамызда № 3038 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 01/11-319 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 30.12.2013 № 01/11-319 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Респбуликасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 тамыздағы № 13/155-V шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3031 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2801 нөмірімен тіркелген, аудандық «Пульс района» газетінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4, «Аудан тынысы» газетінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
кірістер – 2984268,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 734366 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5257 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18466 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2226179,7 мың теңге;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
шығындар – 3087380,9 мың теңге;
11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
34258 мың теңге – мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен бөлінген трансферттер;
12 тармақтағы төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
85086 мың теңге – Белағаш - Коростели су өткізуді ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты ағымдағы нысаналы трансфеттер;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.