О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 8/73-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2013 года N 9/80-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 марта 2013 года N 2899. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жарминского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 199/03-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жарминского районного маслихата от 28.12.2013 № 199/03-20).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 февраля 2013 года № 10/112-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2887) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/73-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2808, опубликовано в газете «Калба тынысы» от 9 января 2013 года № 3, от 11 января 2013 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5099868,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1174710,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3700,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72082,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3849376,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5143223,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45204,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51930,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6726,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -118559,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 118559,2 тысяч тенге.»;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/73-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы N 9/80-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 наурызда N 2899 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жарма аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 199/03-20 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жарма аудандық мәслихатының 28.12.2013 № 199/03-20 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 10/112-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2887 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарма ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/73–V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2808 болып тіркелген, «Қалба тынысы» газетінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3, 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5099868,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1174710,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 72082,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3849376,0 мың теңге;
2) шығындар – 5143223,8 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 45204,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51930,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6726,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 30000,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -118559,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
118 559,2 мың теңге.»;

в пункте 6 исключить абзацы 10, 12, 14;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2013 год в сумме 21700,0 тысяч тенге согласно приложению 4.»;
используемые остатки бюджетных средств распределить согласно приложению 1;
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Д. Шаяхметов
Секретарь Жарминского
районного маслихата                        Н. Есполов
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата

6 тармақтың 10, 12, 14 абзацтары алынып тасталсын;
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4 қосымшаға сәйкес ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2013 жылға 21700,0 мың тенге сомасында бекітілсін.»;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 қосымшаға сәйкес бөлінсін;
аталған шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Д. Шаяхметов
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы                       Н. Есполов
Жарма аудандық мәслихатының

3900,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
126,0
5
Налог на игорный бизнес
360,0
02
Фиксированный налог
360,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4411,0
1
Государственная пошлина
4411,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государства
1700,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1750,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
700,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
3,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
130,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
122,0
2
Неналоговые поступления
3700,0
01
Доходы от государственной собственности
2700,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2700,0
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
2700,0
06
Прочие неналоговые поступления
1000,0
1
Прочие неналоговые поступления
1000,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1000,0
3.
Поступления от продажи основного капитала
72082,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
72082,0
1
Продажа земли
72082,0
01
Поступления от продажи земельных участков
72082,0
4.
Поступление трансфертов
3849376,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3849376,0
2
Трансферты из областного бюджета
3849376,0
01
Целевые текущие трансферты

3900,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
126,0
5
Ойын бизнесіне салық
360,0
02
Тіркелген салық
360,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
4411,0
1
Мемлекеттік баж
4411,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1700,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1750,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
700,0
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
130,0
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
122,0
2
Салықтық емес түсiмдер
3700,0
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
2700,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2700,0
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
2700,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1000,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1000,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
1000,0
3.
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
72082,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
72082,0
1
Жерді сату
72082,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
72082,0
4.
Трансферттердің түсімдері
3849376,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3849376,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3849376,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9330,0
007
Капитальные расходы государственного органа
573,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
118782,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
118782,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
118782,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
118782,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19984,0
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19984,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19984,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8984,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11000,0
12
Транспорт и коммуникации
228845,0
1
Автомобильный транспорт
228095,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
228095,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
228095,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
750,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
750,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
750,0
13
Прочие
96353,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
900,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
900,0
014
Поддержка предпринимательской деятельности
900,0
9
Прочие
95453,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3329,0
123
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
3329,0
123
040
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
3329,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
21700,0
452
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
21700,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9330,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
573,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
118782,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
118782,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
118782,0
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
118782,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19984,0
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19984,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19984,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8984,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11000,0
12
Көлiк және коммуникация
228845,0
1
Автомобиль көлiгi
228095,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
228095,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
228095,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
750,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
750,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
750,0
13
Басқалар
96353,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
900,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
900,0
014
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау
900,0
9
Басқалар
95453,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3329,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
3329,0
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
3329,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
21700,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
21700,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві