О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 10-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2013 года № 13-3/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 мая 2013 года № 2943. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 21-11/1
Сноска. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата от 25.12.2013 N 21-11/1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 11/119-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2934) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2796, опубликовано в номерах 5, 6 районной газеты «Достық» от 16 января 2013 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4261830 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 561314 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15307 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3676709 тысяч тенге;
2) затраты – 4250088,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -91,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2596,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2688 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31419 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 31419 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -19585,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)бюджета – 19585,5 тысяч тенге;
поступление займов – 2596 тысяч тенге;
погашение займов – 2688 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19677,5 тысяч тенге.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-1 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 13-3/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 мамырда № 2943 болып тіркелді. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-11/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 25.12.2013 № 21-11/1 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 11/119-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2934 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 10-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2796 нөмірімен тіркелген, аудандық «Достық» газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 5, 6 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4261830 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 561314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15307 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3676709 мың теңге;
2) шығындар – 4250088,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -91,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2596,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2688 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 31419 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31419 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19585,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 19585,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2596 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2688 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 19677,5 мың теңге.»;
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

«9. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 513615 тысяч тенге, согласно приложению 5.»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«11. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1212325 тысяч тенге, согласно приложению 6.»;
приложения 1567 к решению сессии районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-1 изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

«9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 513615 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«11. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1212325 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-1 шешімінің 1567-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

500000
13
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений с. Айнабулак
138777
14
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений с. Дайыр
296447
Всего
1212325
Приложение 4 к решению
Зайсанского районного маслихата
от 30 апреля 2013 года № 13-3/1
Приложение 7 к решению
Зайсанского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10-1
Бюджетные программы города районного значения,
сельского округа на 2013 год
тысяч тенге
Наименование сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Капитальные расходы государственного органа
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных

500000
13
Айнабұлақ ауылының су құбыры желілерін және оларға құрылыстарды қайта құру
138777
14
Дайыр ауылының су құбыры желілерін және оларға құрылыстарды қайта құру
296447
Жиыны
1212325
Зайсан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 30 сәуірдегі
№ 13-3/1 шешіміне 4-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-1 шешіміне 7-қосымша
2013 жылға аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің
бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Қала, ауыл округ әкімдерінің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу