О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 9/63-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 мая 2013 года N 12/99-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 июня 2013 года N 2975. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2013 года № 260)
Сноска. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 30.12.2013 № 260).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/63-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2802, опубликовано в газетах «Арай», «Луч» от 16 января 2013 года № 4, 18 января 2013 года № 5) следующие изменения:
1 пункт изложить в следующей редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 3 892 433 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 456 078 тысяч тенге;
неналоговым поступления – 3 093 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 740 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов – 3 420 522 тысяч тенге;
2) затраты - 3 906 422,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 839 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 336 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 400 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 34 228,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 228,1 тысяч тенге.»;
приложения 14, 5, утвержденные решением сессии районного маслихата № 9/63-V от 21 декабря 2012 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Кертешев
Секретарь
районного маслихата                        Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 9/63-V от 21 декабря 2012 года
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 12/99-V от 30 мая 2013 года
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/63-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 мамырдағы N 12/99-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 07 маусымда N 2975 болып тіркелді. Күші жойылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы N 260 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 30.12.2013 N 260 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/63-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2802 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 4, 18 қаңтардағы № 5 «Арай», «Луч» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 892 433 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 456 078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 093 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 740 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімі бойынша 3 420 522 мың теңге;
2) шығындар – 3 906 422,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 14 839 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 336 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5400 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 34 228,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 228,1 мың теңге.»;
аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/63-V шешімімен бекітілген 145-қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Кертешов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 9/63-V шешіміне 1 қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 30 мамырдағы
№ 12/99-V шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Кіші сынып
Атауы
Кірістер

022
Капитальные расходы государственных органов
024
Создание информационных систем
452
Отдел финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения и контроля за исполнением бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
018
Капитальные расходы государственных органов
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
004
Капитальные расходы государственных органов
02
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
005
Дополнительное образование для детей и юношества
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
024
Ақпараттық жүйелер құру
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Бiлiм беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

037
Строительство и реконструкция объектов образования
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и представление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственных органов
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц населенных пунктов
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
009
Поддержка культурно-досуговой работы

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственных органов
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
002
Создание информационных систем
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
005
Создание информационных систем
007
Капитальные расходы государственного органа
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Ақпараттық жүйелер құру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

002
Создание информационных систем
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
020
Создание информационных систем
013
Капитальные расходы государственных органов
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
002
Создание информационных систем
004
Капитальные расходы государственных органов
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
002
Создание информационных систем
018
Капитальные расходы государственного органа
14
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий бюджет
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

002
Ақпараттық жүйелер құру
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Өзгелер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
020
Ақпараттық жүйелер құру
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
002
Ақпараттық жүйелер құру
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
III. Таза бюджеттік несиелеу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары