О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/63-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2013 года № 17/125-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2013 года № 3076. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2013 года № 260)
Сноска. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 30.12.2013 № 260).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9/63-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2802, опубликовано в газетах «Арай», «Луч» от 16 января 2013 года № 4, 18 января 2013 года № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 894 817 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 457 294 тысяч тенге;
неналоговым поступления – 6 188 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 841 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 412 494 тысяч тенге;
2) затраты – 3 900 243,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 839 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 336 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 963 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13 963 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34 228,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 228,1 тысяч тенге.».
Приложения 1458, утвержденные решением районного маслихата изложить, в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Е. Жумагулов
Секретарь районного
маслихата                                  Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 17/125-V от 16 октября 2013 года
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 9/63-V от 21 декабря 2012 года
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы
3894864
1
Налоговые поступления
457341
01
Подоходный налог
197974
2
Индивидуальный подоходный налог
197974
03
Социальный налог
168104
1
Социальный налог
168104
04
Налоги на собственность

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/63-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 қазандағы № 17/125-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қазанда № 3076 болып тіркелді. Күші жойылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы N 260 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 30.12.2013 N 260 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/63-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2802 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 4, 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 5 «Арай», «Луч» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 894 817 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 457 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 188 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 841 мың теңге;
трансферттердің түсімі бойынша – 3 412 494 мың теңге;
2) шығындар – 3 900 243,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 14 839 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3336 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 13963 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13963 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 228,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 228,1 мың теңге.».
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1458 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Жұмағұлов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 17/125-V шешіміне 1 қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 9/63-V шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
Сынып
Кіші сынып
Атауы
I. Кірістер
3894817
1
Салықтық түсімдер
457294
01
Табыс салығы
197974
2
Жеке табыс салығы
197974
03
Әлеуметтiк салық
168104
1
Әлеуметтік салық
168104
04
Меншiкке салынатын салықтар

122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
005
Дополнительное образование для детей и юношества
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Оказание жилищной помощи
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и представление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Бiлiм беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц в населенных пунктах
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
009
Поддержка культурно-досуговой работы
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
003
Поддержка культурно-досуговой работы
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
002
Создание информационных систем
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
005
Создание информационных систем
007
Капитальные расходы государственного органа
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Ақпараттық жүйелер құру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
013
Капитальные расходы государственного органа
020
Создание информационных систем
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
004
Капитальные расходы государственного органа
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
002
Создание информационных систем
018
Капитальные расходы государственного органа
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
020
Ақпараттық жүйелер құру
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
002
Ақпараттық жүйелер құру
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
003
Капитальные расходы государственного органа
14
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного
значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов
по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий бюджет
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов выданных за счет государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов

001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
III. Таза бюджеттік несиелеу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржылық активтермен жүргізілген операциялар сальдосы
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу

452
Отдел финансов района (города областного
значения)
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остаток бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
Приложение 3 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 17/125-V от 16 октября 2013 года
Приложение 5 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 9/63-V от 21 декабря 2012 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию
в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 17/125-V шешіміне 3 қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 9/63-V шешіміне 5 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында
күзелмейтін бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру