О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 апреля 2013 года N 10-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2013 года № 2958. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 162)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 24.12.2013 № 162).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 11/119-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2934), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 8-2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2794, опубликовано в газете «Рауан-Заря» от 16 января 2013 года № 5, от 18 января 2013 года № 6, 25 января 2013 года № 8, 30 января 2013 года № 9, 6 февраля 2013 года № 11, 13 февраля 2013 года № 13) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 3883172 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 455600 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10405 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3411167 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 3910219,8 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование - 32229 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 36351 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4122 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - - 59276,8 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 59276,8 тысяч тенге.»;
пункт 5 дополнить седьмым абзацем следующего содержания:
«на текущий ремонт здания гимназии К. Нургалиева в селе Боран - 40000 тысяч тенге.».
Приложения 1679 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-2 шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 10-7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 мамырда N 2958 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 162 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 24.12.2013 N 162 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақтан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 11/119-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2934 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2794 нөмірімен тіркелген, «Рауан-Заря» газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 5, 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 6, 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 8, 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 9, 2013 жылғы 6 ақпандағы № 11, 2013 жылғы 13 ақпандағы № 13 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер - 3883172 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 455600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3411167 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 3910219,8 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру - 32229 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 36351 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4122 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - - 59276,8 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 59276,8 мың теңге.»;
5 тармақ мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
«Боран ауылының Қ. Нұрғалиев атындағы гимназия ғимаратын ағымдағы жөндеуге - 40000 мың теңге.».
Аталған шешімнің 1679 қосымшалары осы шешімнің 123,  4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

600
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1600
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
8
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
4
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
540
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
7
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
11
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
91
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
92
2
Неналоговые поступления
10405
01
Доходы от государственной собственности
400
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
400
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
400
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
5
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
5
06
Прочие неналоговые поступления
10000
1
Прочие неналоговые поступления
10000
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
2500
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
7500
3
Поступления от продажи основного капитала
6000
03
Продажа земли и нематериальных активов
6000
1
Продажа земли
6000
01
Поступления от продажи земельных участков
6000
4
Поступления трансфертов
3411167
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3411167
2
Трансферты из областного бюджета
3411167
01
Целевые текущие трансферты

600
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1600
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
8
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
4
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
540
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
7
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
91
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
92
2
Салықтық емес түсiмдер
10405
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
400
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
400
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
400
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
5
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
5
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
10000
Басқа да салықтық емес түсiмдер
10000
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
2500
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
7500
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
6000
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
6000
1
Жерді сату
6000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
6000
4
Трансферттердің түсімдері
3411167
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3411167
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3411167
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

95059
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
95059
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19985
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19985
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19985
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16265
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3600
015
Капитальные расходы государственного органа
120
12
Транспорт и коммуникации
75300
1
Автомобильный транспорт
72300
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
300
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
72000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3000
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
3000
13
Прочие
74308
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7262
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7262
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7262
9
Прочие
67046
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9200
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9200
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
9200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57846
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

95059
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
95059
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19985
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19985
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19985
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16265
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3600
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
12
Көлiк және коммуникация
75300
1
Автомобиль көлiгi
72300
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
300
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
72000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3000
024
Кентiшiлiк (қалаішiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
3000
13
Басқалар
74308
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
7262
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7262
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7262
9
Басқалар
67046
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9200
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9200
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
9200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57846
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер