О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 10-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 августа 2013 года № 17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 августа 2013 года № 3048. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 204)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 28.12.2013 № 204).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3031) Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 января 2013 года за № 2804, опубликовано в газете «Жұлдыз» - «Новая жизнь» от 27 января 2013 года № 8, от 3 февраля 2013 года № 10, от 10 февраля 2013 года № 12, от 17 февраля 2013 года № 14, от 24 февраля 2013 года № 16) следующие изменения:
в пункте 1 подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3716561,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 617699,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7301,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по бюджетным кредитам – 6,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3067821,0 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2376376,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5240,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6825,4 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3712486,4 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 6,0 тысяч тенге;»;
пункт 7 изложить в новой редакции:

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-2 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы № 17-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 тамызда № 3048 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы N 204 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 28.12.2013 N 204 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 9 тамыздағы № 13/155-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3031 нөмірімен тіркелген) шешімі негізінде Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 2804 тіркелген, «Жұлдыз» - «Новая жизнь» газетінің 2013 жылғы 27 қаңтардағы № 8, 2013 жылғы 3 ақпандағы № 10, 2013 жылғы 10 ақпандағы № 12, 2013 жылғы 17 ақпандағы № 14, 2013 жылғы 24 ақпандағы № 16 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 3716561,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 617699,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7301,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар – 6,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3067821,0 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2376376,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5240,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6825,4 мың теңге;»;
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 3712486,4 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 6,0 мың теңге;»;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

«7. Согласно приложению 4 учесть в районном бюджете следующие текущие целевые трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 663125,0 тысяч тенге.».
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Е. Сихварт
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата                        Р. Беспаев
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного маслихата
от 20 августа 2013 года № 17-2
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10-2
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
І. ДОХОДЫ

«7. Облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы және даму трансферттері 4 қосымшаға сәйкес 663125,0 мың теңге көлемінде есептелсін.».
Аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Е. Сихварт
Көкпекті аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р. Беспаев
Көкпекті аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 тамыздағы
№ 17-2 сессия шешіміне
№ 1 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-2 сессия шешіміне
№ 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Кіші сынып
Кірістер атауы
І. КІРІСТЕР

21 315,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 960,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 127,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 127,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 967,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 775,0
012
Создание информационных систем
0,0
021
Капитальные расходы государственного органа
437,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
948,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
444 365,8
1
Жилищное хозяйство
30 010,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 381,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8 036,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
11 525,0
005
Снос аварийного и ветхого жилья
0,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 820,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 629,5
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 500,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
501,0
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
237,0
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
391,5
2
Коммунальное хозяйство
349 238,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 646,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
34 646,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

21 315,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 960,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 127,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 127,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 967,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 775,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
0,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
437,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
948,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
444 365,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
30 010,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 381,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
8 036,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
11 525,0
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
0,0
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7 820,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 629,5
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1 500,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
501,0
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
237,0
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
391,5
2
Коммуналдық шаруашылық
349 238,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 646,0
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
34 646,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі