О внесении изменений и дополнения в решение от 26 декабря 2012 года № 93 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2013 года N 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 марта 2013 года N 2900. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Уланского районного маслихата от 30 декабря 2013 года № 932)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Уланского районного маслихата от 30.12.2013 № 932).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 февраля 2013 года № 10/112-V "О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 2887) маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 93 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2807, опубликовано в газете «Уланские зори» от 18 января 2013 года № 7-8, от 25 января 2013 года № 10-11) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4376223,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 766189,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5407,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3582627,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4386871,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46430,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51930,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5500,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23813,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 23813,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -80891,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80891,3 тысяч тенге.»;
исключить пункты 151719;
пункт 22 изложить в следующей редакции:

2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 93 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы N 95 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 наурызда N 2900 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ұлан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы N 932 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ұлан аудандық мәслихатының 30.12.2013 N 932 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 ақпандағы № 10/112-V «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі № 2887 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының «2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 93 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде нөмірі 2807 тіркелген, «Ұлан таңы» газетінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 7-8, 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 10-11, сандарында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4376223,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 766189,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5407,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім – 22000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3582627,0 мың теңге;
2) шығындар – 4386871,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 46430,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51930,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5500,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 23813,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 23813,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -80891,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 80891,3 мың теңге.»;
151719 тармақтар алынып тасталсын;
22-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«22. Предусмотреть в районном бюджете на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц 23813,0 тысяч тенге. Распределение сумм определяется на основании постановления акимата района.»;
дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
«22-1. Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 16921,3 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        О. Сыдыков
Секретарь районного маслихата              Н. Сейсембина
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 26 февраля 2013 года № 95
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 26 декабря 2012 года № 93
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование доходов
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

«22. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайтуға 23813,0 мың теңге қарастырылсын. Сомаларды бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.»;
22-1-тармақпен толықтырылсын:
«22-1. Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару – 16921,3 мың теңге.»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            О. Сыдыков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Н. Сейсембина
Ұлан аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 ақпандағы
№ 95 шешіміне № 1-қосымша
Ұлан аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 93 шешіміне № 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Кірістер атауы
1
2
3
4
5
6
I. КІРІСТЕР

3200,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
170,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
5021,0
1
Государственная пошлина
5021,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2500,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов
1600,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
150,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
16,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
5,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
568,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
10,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
8,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

3200,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
170,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
5021,0
1
Мемлекеттік баж
5021,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2500,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1600,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
150,0
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
16,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
5,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
568,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
10,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 ДЖ-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
8,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж