О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2012 года № 9-74/V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2013 года N 12-112/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 мая 2013 года N 2954. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29 ноября 2013 года № 221-03/13)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29.11.2013 № 221-03/13).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 11/119-V от 17 апреля 2013 года «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2934) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9-74/V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2800, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 14 января 2013 года в № 4-5) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1:
функциональную группу 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» дополнить:
программой 451.021 «Капитальные расходы государственного органа» 411,0 тысяч тенге;
функциональную группу 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» дополнить:
программой 465.004 «Капитальные расходы государственного органа» 150,0 тысяч тенге;
функциональную группу 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» дополнить:
программой 463.002 «Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой» 2207,0 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 сәуірдегі N 12-112/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 мамырда N 2954 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 221-03/13 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 29.11.2013 N 221-03/13 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 11/119-V шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2934 нөмірімен тіркелген) Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2800 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2013 жылдың 14 қаңтарында 4-5 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 қосымшада:
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы:
«Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 411,0 мың теңге» 451.021 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» 08 функционалдық тобы:
«Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 150,0 мың теңге» 465.004 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы:
«Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар 2207,0 мың теңге» 463.002 бағдарламасымен толықтырылсын;

программой 463.007 «Капитальные расходы государственного органа» 2800,0 тысяч тенге;
функциональную группу 13 «Прочие» дополнить:
программой 469.004 «Капитальные расходы государственного органа» 150,0 тысяч тенге;
программой 464.041 «Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» 2730,0 тысяч тенге.
2. Приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

«Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 2800,0 мың теңге» 463.007 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Басқалар» 13 функционалдық тобы:
«Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 150,0 мың теңге» 469.004 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру 2730,0 мың теңге» 464.041 бағдарламасымен толықтырылсын.
2. Аталған шешімнің 12 қосымшалары аталған шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

10220,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46658,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
69919,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3466,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
1062,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29215,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29215,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26793,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2011,0
021
Капитальные расходы государственного органа
411,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
402076,0
1
Жилищное хозяйство
110611,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3650,0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
3650,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40876,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
16576,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
23700,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
600,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0,0
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
0,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
66085,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
66085,0
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
0,0
2
Коммунальное хозяйство
220223,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51424,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
51424,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

10220,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
46658,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
69919,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3466,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1062,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29215,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29215,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26793,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2011,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
411,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
402076,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
110611,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3650,0
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3650,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40876,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
16576,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
23700,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
600,0
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0,0
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
66085,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
66085,0
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
0,0
2
Коммуналдық шаруашылық
220223,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51424,0
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
51424,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

9000
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9000
в том числе инвестиционные проекты:
Опорным населенным пунктам Таскескен, Маканчи и Кабанбай на разработку генеральных планов
9000
всего
538984

9000
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9000
соның ішінде инвестициялық жобалар:
Тірек ауылдарына Таскескен, Мақаншы және Қабанбай ауылдарына бас жоспарларын әзірлеу
9000
жиыны
538984