О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 8/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2013 года N 15/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 августа 2013 года N 3042. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 253)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27.12.2013 № 253).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3031) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/2-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2806, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 18 января 2013 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 169 849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 134 995 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 383 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 002 871 тысяч тенге;
2) затраты – 3 276 355,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 206 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110 493,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 493,8 тысяч тенге, в том числе:

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 15/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 тамызда № 3042 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 253 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 27.12.2013 N 253 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 тамыздағы № 13/155-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3031 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2806 болып тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3-санында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 169 849 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 1 134 995 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 9 383 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 22 600 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 2 002 871 мың теңге;
2) шығындар – 3 276 355,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 3 987 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 206 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -110 493,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 110 493,8 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 1 206 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106 506,8 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 19 671 тысяч тенге.»;
в пункте 14:
первый абзац изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 180 680 тысяч тенге, в том числе:»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) 46 321 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Т. Абайдельдинов
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 августа 2013 года № 15/2-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 8/2-V
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

қарыздардың түсімі – 5 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 206 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 106 506,8 мың теңге.»;
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған ағымдағы нысаналы трансферттер 19 671 мың теңге сомасында көзделсін.»;
14-тармақтың:
бірінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 180 680 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:»;
6)–тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«6) 46 321 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға;»;
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Т. Абайдельдинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 тамыздағы
№ 15/2-V шешiмiне
1 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8/2-V шешiмiне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР