О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2013 года № 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 февраля 2013 года № 3190. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2014 года № 16-5
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2014 № 16-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 5-2 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3150, опубликованное 19 января 2013 года, 26 января 2013 года, 2 февраля 2013 года в газете "Жаңарған өңір" № 3, № 4, № 5), следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 ақпаңдағы № 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда № 3190 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 16-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 13.03.2014 № 16-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3150 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы, 2013 жылғы 26 қаңтардағы, 2013 жылғы 2 ақпандағы "Жаңарған өңір" газетінде № 3, № 4, № 5 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.