О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 января 2013 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 февраля 2013 года № 3175. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 июня 2013 года № 13-4
Сноска. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.06.2013 № 13-4 (вступает в силу со дня подписания)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 8-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3136, опубликованное 11 января 2013 года, 18 января 2013 года, 25 января 2013 года в газете "Ауыл тынысы" № 2, № 3, № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифру "4 142 417" заменить цифрой "4 174 226";
в подпункте 3):
цифру "38 957" заменить цифрой "51 747";
цифру "145 404" заменить цифрой "147 094";
цифру "106 447" заменить цифрой "95 347";
в подпункте 5) цифру "-38 957" заменить цифрой "-83 556";
в подпункте 6):

Зеленов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 20 желтоқсандағы № 8-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 9-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 ақпанда № 3175 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 маусымдағы № 13-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 11.06.2013 № 13-4 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді)
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3136 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы, 2013 жылғы 18 қаңтардағы, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінің № 2, № 3, № 4 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшадағы "4 142 417" деген сан "4 174 226" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"38 957" деген сан "51 747" деген санмен ауыстырылсын;
"145 404" деген сан "147 094" деген санмен ауыстырылсын;
"106 447" деген сан "95 347" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-38 957" деген сан "-83 556" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы: