О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2013 года № 3388. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года № 21-2
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2014 № 21-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3136, опубликованное 11 января 2013 года в газете "Ауыл тынысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 986 325 тысяч" заменить цифрой "3 944 356 тысяч";
цифру "845 160 тысяч" заменить цифрой "1 050 160 тысяч";
цифру "3 029 708 тысяч" заменить цифрой "2 782 739 тысяч";
в подпункте 2) цифру "3 990 887 тысяч" заменить цифрой "3 948 918 тысяч";
в подпункте 3) цифру "24 653 тысячи" заменить цифрой "29 100 тысяч";
цифру "147 094 тысячи" заменить цифрой "151 541 тысяча";
в подпункте 5) цифру "-31 215 тысяч" заменить цифрой "-35 662 тысячи";
в подпункте 6) цифру "31 215 тысяч" заменить цифрой "35 662 тысячи";
в строке "поступление займов" цифру "145 404 тысячи" заменить цифрой "149 851 тысяча";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "538 623 тысячи" заменить цифрой "534 323 тысячи";
в абзаце седьмом цифру "9 729 тысяч" заменить цифрой "9 610 тысяч";
в абзаце десятом цифру "19 252 тысячи" заменить цифрой "19 385 тысяч";
в абзаце одиннадцатом цифру "180 221 тысяча" заменить цифрой "180 040 тысяч";
в абзаце двенадцатом цифру "145 404 тысячи" заменить цифрой "149 851 тысяча";
в абзаце тринадцатом цифру "43 057 тысяч" заменить цифрой "34 477 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Зеленов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 20 желтоқсандағы № 8-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 3388 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 21-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 25.02.2014 № 21-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3136 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "3 986 325 мың" деген сан "3 944 356 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"845 160 мың" деген сан "1 050 160 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 029 708 мың" деген сан "2 782 739 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3 990 887 мың" деген сан "3 948 918 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "24 653 мың" деген сан "29 100 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"147 094 мың" деген сан "151 541 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-31 215 мың" деген сан "-35 662 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "31 215 мың" деген сан "35 662 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "145 404 мың" деген сан "149 851 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшадағы "538 623 мың" деген сан "534 323 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "9 729 мың" деген сан "9 610 мың" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "19 252 мың" деген сан "19 385 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "180 221 мың" деген сан "180 040 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "145 404 мың" деген сан "149 851 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "43 057 мың" деген сан "34 477 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.