О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 июля 2013 года № 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 июля 2013 года № 3327. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 23-3
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.04.2014 № 23-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 июня 2013 года № 10-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3299) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3141, опубликованное 18 января 2013 года в районной газете "Қаратөбе өңірі" № 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 008 855 тысяч" заменить цифрой "1 967 757 тысяч";
цифру "1 848 063 тысячи" заменить цифрой "1 806 965 тысяч";
в подпункте 2) цифру "2 008 855 тысяч" заменить цифрой "1 967 942 тысячи":
в подпункте 3):
цифру "47 501 тысяча" заменить цифрой "47 832 тысячи";
цифру "51 930 тысяч" заменить цифрой "52 261 тысяча";
в подпункте 5) цифру "-47 501 тысяча" заменить цифрой "-48 017 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "47 501 тысяча" заменить цифрой "48 017 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "516 тысяч";
в пункте 4 цифру "288 735 тысяч" заменить цифрой "247 637 тысяч";
в абзаце третьем цифру "800 тысяч" заменить цифрой "115 тысяч";
в абзаце четвертом цифру "23 350 тысяч" заменить цифрой "44 495 тысяч";
в абзаце пятом цифру "4 792 тысячи" заменить цифрой "4 169 тысяч";
в абзаце восьмом цифру "35 613 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце тринадцатом цифру "561 тысяча" заменить цифрой "0 тысяч";

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 15-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 3327 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 23-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 30.04.2014 № 23-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 10-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3299 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3141 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" аудандық газетінде № 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1)тармақшадағы:
"2 008 855 мың" деген сан "1 967 757 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 848 063 мың" деген сан "1 806 965 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 008 855 мың" деген сан "1 967 942 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"47 501 мың" деген сан "47 832 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"51 930 мың" деген сан "52 261 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-47 501 мың" деген сан "- 48 017 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"47 501 мың" деген сан "48 017 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "516 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4 тармақта "288 735 мың" деген сан "247 637 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "800 мың" деген сан "115 мың" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "23 350 мың" деген сан "44 495 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "4 792 мың" деген сан "4 169 мың" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "35 613 мың" деген сан "0 мың" санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "561 мың" деген сан "0 мың" санмен ауыстырылсын;

в абзаце четырнадцатом цифру "15 707 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце пятнадцатом цифру "14 291 тысяча" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце шестнадцатом цифру "8 137 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
дополнить абзацами двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым, двадцать третьим, двадцать четвертым, двадцать пятым, двадцать шестым, двадцать седьмым следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Ушагаш Каратобинского района" - 630 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Соналы Каратобинского района" - 700 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Калдыгайты Каратобинского района" - 1 750 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Жусандой Каратобинского района" - 2 940 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Шоптикуль Каратобинского района" - 1 012 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Сулыколь Каратобинского района" - 2 114 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Каракамыс Каратобинского района" - 2 114 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Коржын Каратобинского района" - 2 114 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              З. Кодарова
Секретарь районного маслихата    Б. Тойшыбаев
Приложение
к решению маслихата
от 10 июля 2013 года № 15-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 7-2
Районный бюджет на 2013 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

он төртінші абзацта "15 707 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "14 291 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта "8 137 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"Қаратөбе ауданының Үшағаш ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 630 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Соналы ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 700 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қалдығайты ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру" құжаттаманы әзірлеуге - 1 750 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Жусандой ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 2 940 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Шөптікөл ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 1 012 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Сулыкөл ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 2 114 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қарақамыс ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 2 114 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қоржын ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге- 2 114 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  З. Қодарова
Аудандық мәслихат хатшысы        Б. Тойшыбаев
Мәслихаттың
2013 жылғы 10 шілдедегі
№ 15-1 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 7-2 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
І. Кірістер