О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2013 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 декабря 2013 года № 3366. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 23-3
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.04.2014 № 23-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3141, опубликованное 18 января 2013 года в районной газете "Қаратөбе өңірі" № 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 967 757 тысяч" заменить цифрой "1 979 972 тысячи";
цифру "1 806 965 тысяч" заменить цифрой "1 819 180 тысяч";
в подпункте 2) цифру "1 967 942 тысячи" заменить цифрой "1 980 157 тысяч";
в пункте 4:
цифру "247 637 тысяч" заменить цифрой "259 852 тысячи";
в абзаце десятом:
цифру "28 291 тысяча" заменить цифрой "36 944 тысячи";
дополнить абзацем двадцать восьмым следующего содержания:
"целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов - 3 562 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              Е. Аюпов
Секретарь районного маслихата    Б. Тойшыбаев
Приложение
к решению маслихата
от 23 ноября 2013 года № 18-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 7-2
Районный бюджет на 2013 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 қарашадағы № 18-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 желтоқсанда № 3366 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 23-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 30.04.2014 № 23-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3141 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" аудандық газетінде № 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 967 757 мың" деген сан "1 979 972 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 806 965 мың" деген сан "1 819 180 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 967 942 мың" деген сан "1 980 157 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
"247 637 мың" деген сан "259 852 мың" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацындағы:
"28 291 мың" деген сан "36 944 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер - 3 562 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  З. Қодарова
Аудандық мәслихат хатшысы        Б. Тойшыбаев
Мәслихаттың
2013 жылғы 23 қарашадағы
№ 18-1 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 7-2 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
І. Кірістер