О внесении изменений и дополнений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 июля 2013 года № 13-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 июля 2013 года № 3316. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 мая 2014 года № 20-4
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.05.2014 № 20-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 июня 2013 года № 10-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3299) Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3140, опубликованное 31 января, 14 февраля, 21 февраля, 7 марта, 14 марта 2013 года в газете "Сырым елі" № 5, № 7, № 8, № 10, № 11) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 392 940 тысяч" заменить цифрой "2 339 486 тысяч";
цифру "2 157 611 тысяч" заменить цифрой "2 104 157 тысяч";
в подпункте 2) цифру "2 345 287 тысяч" заменить цифрой "2 346 642 тысячи";
в подпункте 3):
цифру "33 898 тысяч" заменить цифрой " -17 301 тысяча";
цифру "38 947 тысяч" заменить цифрой "44 570 тысяч";
цифру "5 049 тысяч" заменить цифрой "61 871 тысяча";
в подпункте 4) цифру "47 653 тысячи" заменить цифрой "0 тысяч", в том числе приобретение финансовых активов цифру "47 653 тысячи" заменить цифрой "0 тысяч";
в подпункте 5) цифру "-33 898 тысяч" заменить цифрой "10 145 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "33 898 тысяч" заменить цифрой "-10 145 тысяч";
цифру "5 049 тысяч" заменить цифрой "61 871 тысяча";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "12 779 тысяч";
в пункте 3 цифру "265 054 тысячи" заменить цифрой "193 469 тысяч";

Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 13-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 3316 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 мамырдағы № 20-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.05.2014 № 20-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 10-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3299) шешіміне сәйкес Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3140 тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы, 14 ақпандағы, 21 ақпандағы, 7 наурыздағы, 14 наурыздағы "Сырым елі" газетінің № 5, № 7, № 8, № 10, № 11 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 392 940 мың" деген сан "2 339 486 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"2 157 611 мың" деген сан "2 104 157 мың " деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 345 287 мың" деген сан "2 346 642 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"33 898 мың" деген сан "-17 301 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"38 947 мың" деген сан "44 570 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"5 049 мың" деген сан "61 871 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "47 653 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу "47 653 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-33 898 мың" деген сан "10 145 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"33 898 мың" деген сан "-10 145 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"5 049 мың" деген сан "61 871 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "12 779 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта "265 054 мың" деген сан "193 469 мың" деген санмен ауыстырылсын;

в абзаце третьем цифру "1 600 тысяч" заменить цифрой "631 тысяча";
в абзаце пятом цифру "9 792 тысячи" заменить цифрой "9 182 тысячи";
в абзаце шестом цифру "20 314 тысяч" заменить цифрой "15 814 тысяч";
абзац восьмой исключить;
абзац девятый исключить;
абзац одиннадцатый исключить;
абзац двенадцатый исключить;
абзац тринадцатый исключить;
абзац четырнадцатый исключить;
абзац пятнадцатый исключить;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 18 131 тысяча тенге, в том числе:
на разработку проектно-сметной документации реконструкции водопровода села Жымпиты - 4 010 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции водопровода села Аралтобе - 3 454 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции водопровода села Косарал - 2 201 тысяча тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции водопровода села Коныр - 2 201 тысяча тенге;

үшінші абзацта "1 600 мың" деген сан "631 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "9 792 мың" деген сан "9 182 мың" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "20 314 мың" деген сан "15 814 мың" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
он бірінші абзац алынып тасталсын;
он екінші абзац алынып тасталсын;
он үшінші абзац алынып тасталсын;
он төртінші абзац алынып тасталсын;
он бесінші абзац алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 18 131 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
Жымпиты ауылының су құбырын қайта құру жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға - 4 010 мың теңге;
Аралтөбе ауылының су құбырын қайта құру жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға - 3 454 мың теңге;
Қосарал ауылының су құбырын қайта құру жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға - 2 201 мың теңге;
Қоңыр ауылының су құбырын қайта құру жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға - 2 201 мың теңге;