О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 февраля 2013 года № 3177. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2014 года № 18-4
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.02.2014 № 18-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:

Теректі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 ақпанда № 3177 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 ақпандағы № 18-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 05.02.2014 № 18-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 7-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3135, опубликованное 18 января 2013 года, 25 января 2013 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" № 3, № 4) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. Теректі аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3135 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде № 3, № 4 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.