О повышении базовых налоговых ставок на земли населенных пунктов Теректинского района (за исключением придомовых земельных участков) на 50 процентов
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 8-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 февраля 2013 года № 3178. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 19-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.02.2018 № 19-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании проекта (схемы) зонирования земель Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые налоговые ставки на земли населенных пунктов Теректинского района (за исключением придомовых земельных участков), установленные статьей 381 Налогового кодекса Республики Казахстан, на 50 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Г. Муштанова
Секретарь районного маслихата А. Ж. Нургалиев

Теректі ауданының елді мекендерінің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын базалық салық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 8-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 ақпанда № 3178 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 19-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.02.2018 № 19-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, жерлерді өңірлерге бөлу жобасы (схемасы) негізінде Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 381 бабымен белгіленген Теректі ауданының елді мекендерінің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын базалық салық ставкалары 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Ғ. Мұштанова
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Ж. Нұрғалиев