О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 августа 2013 года № 15-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 августа 2013 года № 3340. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2014 года № 18-4
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.02.2014 № 18-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3135, опубликованное 18 января 2013 года, 25 января 2013 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "565 654 тысячи" заменить цифрой "565 888 тысяч";

Теректі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 тамыздағы № 15-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 тамызда № 3340 болып тіркелдіКүші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 ақпандағы № 18-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 05.02.2014 № 18-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3135 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "565 654 мың" деген сан "565 888 мың" деген санмен ауыстырылсын;