О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 декабря 2013 года № 3385. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2014 года № 18-4
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.02.2014 № 18-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3135, опубликованное 18 января 2013 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 013 757 тысяч" заменить цифрой "3 953 436 тысяч";
цифру "565 888 тысяч" заменить цифрой "847 674 тысячи";
цифру "3 907 тысяч" заменить цифрой "13 855 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "59 022 тысячи";
цифру "3 443 962 тысячи" заменить цифрой "3 032 885 тысяч";
в подпункте 2) цифру "4 082 930 тысяч" заменить цифрой "4 022 609 тысяч";
в подпункте 3) цифру "72 309 тысяч" заменить цифрой "77 289 тысяч";
цифру "81 402 тысячи" заменить цифрой "86 382 тысячи";
в подпункте 5) цифру "-141 482 тысячи" заменить цифрой "-146 462 тысячи";
в подпункте 6) цифру "141 482 тысячи" заменить цифрой "146 462 тысячи";
цифру "80 491 тысяча" заменить цифрой "85 471 тысяча";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "462 327 тысяч" заменить цифрой "469 420 тысяч";
в абзаце третьем цифру "1 600 тысяч" заменить цифрой "1 327 тысяч";
в абзаце пятом цифру "12 392 тысячи" заменить цифрой "11 977 тысяч";
в абзаце девятом цифру "53 433 тысячи" заменить цифрой "51 853 тысячи";
в абзаце десятом цифру "13 476 тысяч" заменить цифрой "13 626 тысяч";
в абзаце одиннадцатом цифру "29 254 тысячи" заменить цифрой "21 095 тысяч";
в абзаце двенадцатом цифру "24 212 тысяч" заменить цифрой "24 154 тысячи";

Теректі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 17-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 желтоқсанда № 3385 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 ақпандағы № 18-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 05.02.2014 № 18-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3135 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы "Теректі жаңалығы - Теректинская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 013 757 мың" деген сан "3 953 436 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"565 888 мың" деген сан "847 674 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 907 мың" деген сан "13 855 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "59 022 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 443 962 мың" деген сан "3 032 885 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 082 930 мың" деген сан "4 022 609 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "72 309 мың" деген сан "77 289 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"81 402 мың" деген сан "86 382 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-141 482 мың" деген сан "-146 462 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "141 482 мың" деген сан "146 462 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"80 491 мың" деген сан "85 471 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшадағы "462 327 мың" деген сан "469 420 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "1 600 мың" деген сан "1 327 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "12 392 мың" деген сан "11 977 мың" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "53 433 мың" деген сан "51 853 мың" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "13 476 мың" деген сан "13 626 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "29 254 мың" деген сан "21 095 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "24 212 мың" деген сан "24 154 мың" деген санмен ауыстырылсын;