О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2013 года № 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 июля 2013 года № 3324. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 апреля 2014 года № 21-7
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.04.2014 № 21-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3138, опубликованное 2 февраля 2013 года, 9 февраля 2013 года, 16 февраля 2013 года, 23 февраля 2013 года, 2 марта 2013 года в районной газете "Серпін" № 5, № 6, № 7, № 8, № 9) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "1 915 503 тысячи" заменить цифрой "1 754 833 тысячи";
цифру "660 тысяч" заменить цифрой "34 749 тысяч";
цифру "1 701 090 тысяч" заменить цифрой "1 506 331 тысяча";
в подпункте 2) цифру "1 909 460 тысяч" заменить цифрой "1 731 299 тысяч";
в подпункте 3) цифру "67 509 тысяч" заменить цифрой "68 242 тысячи";
цифру "67 509 тысяч" заменить цифрой "68 242 тысячи";
в подпункте 5) цифру "-61 466 тысяч" заменить цифрой "-44 708 тысяч";
в подпункте 6) цифру "61 466 тысяч" заменить цифрой " 44 708 тысяч";
цифру "6 043 тысячи" заменить цифрой "40 132 тысячи";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "17 331 тысяча";
в пункте 4:
цифру "413 305 тысяч" заменить цифрой "144 728 тысяч";
в абзаце третьем цифру "800 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце восьмом цифру "34 406 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце девятом цифру "37 374 тысячи" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце десятом цифру "58 247 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце двенадцатом цифру "561 тысяча" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце тринадцатом цифру "14 834 тысячи" заменить цифрой "0 тысяч";

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 шілдедегі № 14-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 3324 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 21-7 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 18.04.2014 № 21-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3138 тіркелген, 2013 жылғы 2 ақпандағы, 2013 жылғы 9 ақпандағы, 2013 жылғы 16 ақпандағы, 2013 жылғы 23 ақпандағы, 2013 жылғы 2 наурыздағы "Серпін" аудандық газетінде № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "1 915 503 мың" деген сан "1 754 833 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"660 мың" деген сан "34 749 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 701 090 мың" деген сан "1 506 331 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 909 460 мың" деген сан "1 731 299 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "67 509 мың" деген сан "68 242 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"67 509 мың" деген сан "68 242 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-61 466 мың" деген сан "-44 708 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "61 466 мың" деген сан "44 708 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"6 043 мың " деген сан "40 132 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "17 331 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"413 305 мың" деген сан "144 728 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "800 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "34 406 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "37 374 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "58 247 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "561 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "14 834 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;

в абзаце четырнадцатом цифру "10 718 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце пятнадцатом цифру "7 587 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце семнадцатом цифру "67 109 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце девятнадцатом цифру "36 941 тысяча" заменить цифрой "0 тысяч";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 73 818 тысяч тенге, в том числе:
на реконструкцию внутрипоселкового водопровода районного центра Шынгырлау Чингирлауского района – 63 403 тысячи тенге;
на корректировку проектно-сметной документации "Реконструкция системы водоснабжения станции Амангельды Чингирлауского района" – 2 480 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода село Тасмола Чингирлауского района" – 1 870 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода село Лубенка Чингирлауского района" – 1 814 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Строительство водопровода село Ащесай Чингирлауского района" – 4 251 тысяча тенге.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в областной бюджет в сумме 1 751 тысяча тенге.";
в пункте 10 цифру "325 138 тысяч" заменить цифрой "291 049 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              Ж. Байкатов
Секретарь маслихата              Т. Калмен
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
№ 14-1 от 12 июля 2013 года
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
№ 8-3 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы
1 745 833
1
Налоговые поступления

он төртінші абзацта "10 718 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "7 587 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "67 109 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта "36 941 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. Аудандық бюджетте 2013 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 73 818 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау аудан орталығының ауылішілік су құбырын қайта жаңғырту – 63 403 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Амангелді ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту" жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуіне – 2 480 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Тасмола ауылының су құбырын қайта жаңғырту" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 870 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Лубенка ауылының су құбырын қайта жаңғырту" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 814 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Ащысай ауылының су құбырын салу" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 4 251 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-2 тармағымен толықтырылсын:
"4-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 1 751 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
10 тармақта "325 138 мың" деген сан "291 049 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ж. Байкатов
Мәслихат хатшысы
Т. Қалмен
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 12 шілдедегі
№ 14-1 шешіміне қосымша
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер
1 754 833
1
Салықтық түсімдер