О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 5 февраля 2014 года № 39. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2014 года № 9181. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 146.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.3
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5463, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 20 февраля 2009 года № 27 (1624)) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) уведомления о начисленных суммах налогов и других обязательных платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, социальных отчислений за период с даты представления ликвидационной налоговой отчетности до даты завершения ликвидационной налоговой проверки согласно приложению 3 к настоящему приказу;";
подпункт 16) исключить;
подпункт 37) изложить в следующей редакции:
"37) документ, подтверждающий снятие налогоплательщика с регистрационного учета согласно приложению 37 к настоящему приказу;";
дополнить подпунктами 38), 39), 40), 41), 42) и 43) следующего содержания:
"38) справка о приеме декларации по индивидуальному подоходному налогу и имуществу в электронном виде согласно приложению 38 к настоящему приказу;
39) уведомление о принятии органом налоговой службы налоговой отчетности в электронном виде согласно приложению 39 к настоящему приказу;
40) уведомление о продлении срока представления налоговой отчетности согласно приложению 40 к настоящему приказу;
41) решение налогового органа на отзыв налоговой отчетности согласно приложению 41 к настоящему приказу;
42) справка о приеме декларации по индивидуальному подоходному налогу и имуществу на бумажном носителе согласно приложению 42 к настоящему приказу;

"Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 05 ақпандағы № 39 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 28 ақпанда № 9181 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 146 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5463 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2009 жылғы 20 ақпанда № 27 (1450) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Тарату салық есептілігін табыс еткен күннен бастап тарату салықтық тексеру аяқталған күнге дейінгі кезең үшін салықтардың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың есепке жазылған сомалары туралы хабарлама;";
16) тармақша алынып тасталсын;
37) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес тіркеу есебінен салық төлеушіні алып тастағанын растайтын құжат;";
мынадай мазмұндағы 38), 39), 40), 41), 42) және 43 тармақшалармен толықтырылсын:
"38) осы бұйрыққа 38-қосымшаға сәйкес жеке табыс салығы мен мүлік жөніндегі декларацияларды электрондық түрде қабылдау туралы анықтама;
39) осы бұйрыққа 39-қосымшаға сәйкес салық қызметі органының салық есептілігін электрондық түрде қабылдап алғаны туралы хабарлама;
40) осы бұйрыққа 40-қосымшаға сәйкес салық есептілігін табыс ету мерзімін ұзарту туралы хабарлама;
41) осы бұйрыққа 41-қосымшаға сәйкес салық есептілігін кері қайтарып алуға салық органының шешімі;
42) осы бұйрыққа 42-қосымшаға сәйкес жеке табыс салығы мен мүлік жөніндегі декларацияларды Қағаз тасығышта қабылдау туралы анықтама;

43) извещение о нарушениях, выявленных по результатам камерального контроля согласно приложению 43 к настоящему приказу.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 38, 39, 40, 41, 42 и 43 согласно приложениям 33, 34, 35, 36, 37, 38 к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о сумме налогов, исчисленных налоговым органом
"_____" ____________ 20 ___ года
№ ___________
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
в соответствии со статьями 32 и 607 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
уведомляет Вас ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, адрес)
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) ________________________
о необходимости уплаты следующих налогов в бюджет: тенге
Виды
налогов
Место
нахождения
объекта
налогообложения
Объект
налогообложения
Налоговая
база
Код
бюджетной
классификации
Сумма
налога за
текущий
год КНП
(код
назначения
платежа)
991
Недоимка (-),
переплата (+)
прошлых лет
КНП (код
назначения
платежа)
994
Пеня
КНП (код
назначения
платежа)
992
Итого
к уплате
1
2
3
4
5
6
7
8
9
за __________________________________________________________________
(налоговый период)
В срок до 1 октября 20 ___ года Вам необходимо уплатить данную
сумму.
В случае неуплаты данной суммы в срок, указанный в настоящем
уведомлении, начисляется пеня в размере, установленном статьей 610
Налогового кодекса.
В случае неуплаты исчисленных сумм налогов в бюджет в срок,
указанный настоящим уведомлением, будет рассмотрен вопрос о
привлечении Вас к административной ответственности в соответствии с
Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях.

43) осы бұйрыққа 43-қосымшаға сәйкес камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтар туралы хабарлама.";
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 33, 34, 35, 36, 37, 38-қосымшаларға сәйкес 38, 39, 40, 41, 42 және 43-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Салық органы есептеген салықтардың сомасы туралы
хабарлама
20 __жылғы "___" ________ № ________
_____________________________________________________________________
(Салық органының атауы)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің 32 және 607-баптарына сәйке
Сізге ________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты, мекен-жайы)
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН ________________________________
бюджетке мынадай салықтарды төлеудің қажеті туралы хабарлайды: теңге
Салықтардың түрлері
Салық алу объектісінің орналасқан орны
Салық салу объектісі
Салық базасы
Бюджет жіктеуішінің коды
Ағымдағы жыл үшін сомасы ТБК (төлемнің белгілеу коды) 991
Өткен жылдардың (-) бересі, (+) асыра төлеу ТБК (төлемнің белгілеу коды) 994
Өсімақы ТБК (төлемнің белгілеу коды) 992
Төлеуге барлығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
________________________________________________________________ үшін
(салық кезеңі)
Сізге 20__ жылдың 1 қазан айына дейін осы соманы төлеу қажет.
Осы хабарламада көрсетілген соманы мерзімінде төлемеген жағдайда Салық кодексінің 610-бабында белгіленген мөлшерде өсімақы есептеледі.
Осы хабарламада көрсетілген мерзімде есептелген салық сомасын бюджетке төлемеген жағдайда, Сізді Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес әкімшілік жауапкершілікке тарту мәселесі қаралатын болады.

В соответствии со статьями 686, 687 Налогового кодекса Вы
имеете право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц
органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в
суд, в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Руководитель
налогового органа ___________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, ИИН, подпись, дата)
Уведомление
вручено налогоплательщику ___________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа,
подпись, дата)
Уведомление
отправлено налогоплательщику ________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки
и (или) получения)
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о результатах налоговой проверки
"_____" ____________ 20 ___ год
№ _______
В соответствии со статьями 607, 638 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс) и на основании акта налоговой проверки
от "__"__________20___г №________
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
Уведомляет Вас_______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
полное наименование налогоплательщика)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный
номер (ИИН /БИН)_____________________________________________________
1) о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в
бюджет, обязательных пенсионных взносов, обязательных
профессиональных пенсионных взносов, социальных отчислений и пени:
тенге
___________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
___________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
__________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
___________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
Итого
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)
2) о сумме уменьшенного убытка, не подлежащей уплате в бюджет:
тенге
__________________________________________________________
(сумма убытка)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)

Салық кодексінің 686, 687-баптарына сәйкес Сіздің салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетін (әрекетсіздігін) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген тәртіппен сотқа шағым арыз беруіңізге құқыңыз бар.
Салық органының Басшысы _______________________________________
(Т.А.Ә, қолы, мөр)
Хабарламаны ____________________________________________ алдым.
(салық төлеушінің Т.А.Ә., ЖСН, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге _________________________ тапсырылды.
(салық органы лауазымды тұлғасының Т.А.Ә, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге __________________________ жіберілді.
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Салықтық тексеру нәтижелері туралы
Хабарлама
20 __ жылғы "___" ________ № _______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі)
607, 638-баптарына сәйкес және
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
20__ ж. "__" ______ салық тексеруінің актісі негізінде Сізді
_____________________________________________________________________
салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) немесе
толық атауы, мекен-жайы))
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес- сәйкестендіру нөмірі (БСН,ЖСН)
_____________________________________________________________________
1) __________________________________________________________________
(тексерілетін кезең)
үшін салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік
зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың және өсімақылардың
есептелген сомасы туралы:
теңге
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
Жиыны
__________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
2) _____________________________________________________________ үшін
(тексерілетін кезең)
бюджетке төленуге жатпайтын кемітілген залал сомасы туралы:
теңге
___________________________________________________________________
(залал сомасы)

3) о сумме превышения налога на добавленную стоимость,
относимого в зачет, над суммой начисленного налога, не подтвержденной
к возврату, не подлежащей уплате в бюджет:
тенге
_____________________________
(код, наименование налога)
______________________________
(сумма налога)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)
4) о сумме превышения налога на добавленную стоимость,
возвращенной из бюджета и не подтвержденной к возврату:
тенге
_______________________
(код,
наименование налога)
__________________
(сумма налога)
___________________
(сумма пени)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)
5) о сумме корпоративного (индивидуального) подоходного налога,
удержанного у источника выплаты, с доходов нерезидентов, не
подтвержденной к возврату, не подлежащей уплате в бюджет:
тенге
______________________________
(код, наименование налога)
______________________________
(сумма налога)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)
В соответствии с пунктом 2 статьи 608, пунктом 5 статьи 638
Налогового кодекса Вам необходимо в течение тридцати рабочих дней со
дня, следующего за днем вручения (получения) настоящего уведомления,
уплатить сумму в размере
_______________________________________________________________
в _____________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
БИН ___________________________________________________________
на счет
№ _____________________________________________________________
(органа налоговой службы)
в _____________________________________________________________
(Управление казначейства, БИК)
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии с пунктом 6 статьи 638 Налогового кодекса в
случае согласия налогоплательщика (налогового агента) с начисленными
суммами налогов, других обязательных платежей в бюджет и пеней,
указанными в уведомлении о результатах налоговой проверки, сроки
исполнения налогового обязательства по уплате налогов, других
обязательных платежей в бюджет, а также обязательства по уплате пеней
могут быть продлены на шестьдесят рабочих дней по заявлению
налогоплательщика (налогового агента) с приложением графика уплаты.
При этом указанная сумма подлежит уплате в бюджет с начислением пени
за каждый день продления срока уплаты и уплачивается равными долями
через каждые пятнадцать рабочих дней указанного периода.
Не подлежит продлению срок исполнения налогового обязательства
по уплате начисленных по результатам налоговой проверки сумм акциза и
налогов, удерживаемых у источника выплаты, а также начисленных сумм
налогов, других обязательных платежей в бюджет и пеней по результатам
налоговой проверки после обжалования результатов проверки.

3) _____________________________________________________________ үшін
(тексерілетін кезең)
бюджетке төленуге жатпайтын есепке жатқызылатын қосылған құн салығының қайтарылуға расталмаған, есепке жазылған салық сомасынан асып кету сомасы туралы:
теңге
__________________________________________
(салық коды, атауы)
__________________________________________
салық сомасы)
4) _____________________________________________________________ үшін
(тексерілетін кезең)
бюджеттен қайтарылған және қайтарылуы расталмаған қосылған құн салығының асып кету сомасы туралы:
теңге
_________________________
(салық коды, атауы)
____________________
(салық сомасы)
_____________________
(өсімақы сомасы)
5) _____________________________________________________________ үшін
(тексерілетін кезең)
бюджетке төленуге жатпайтын қайтарылуға расталмаған, резидент еместердің табыстарының төлем көзінен ұсталған корпоративтік (жеке) табыс салығының сомасы туралы
теңге
_____________________________________
(салық коды, атауы)
_____________________________________
(салық сомасы)
Салық кодексінің 608-бабының 2-тармағына сәйкес Сізге осы хабарлама тапсырылған алаған күннен кейінгі күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде _____________________________________ мөлшеріндегі соманы
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
БСН ______________________ № _________________________________ шотына
(салық қызметі
органының атауы)
____________________________________________________ төлеуіңіз қажет.
(Қазынашылық басқармасы, БСК)
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды адамдарының заңды талаптарын орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексі 638-бабының 6-тармағына сәйкес салық тексеруінің нәтижелері туралы хабарламада көрсетілген салықтардың, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер мен өсімақылардың есептелген сомаларымен салық төлеуші (салық агенті) келіскен жағдайда, төлеу кестесімен қоса салық төлеушінің (салық агентінің) өтініші бойынша салықтарды, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді төлеу бойынша, сондай-ақ өсімақыларды төлеу бойынша салық міндеттемесін орындау мерзімі алпыс жұмыс күніне ұзартылуы мүмкін. Бұл ретте көрсетілген сома төлеу мерзімі ұзартылған әрбір күнге өсімақы есептеле отырып, осы кезеңнің әрбір он бес жұмыс күні сайын тең үлеспен бюджетке төленуге тиіс.
Акциздің және төлем көзінен ұсталатын салықтардың салық тексеруінің нәтижелері бойынша есептелген сомаларын, сондай-ақ тексеру нәтижелеріне шағым жасалғаннан кейін салық тексеруі нәтижелері бойынша есептелген салықтардың, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер мен өсімақылардың сомаларын төлеу бойынша салық міндеттемесін орындау мерзімі ұзартылуға жатпайды.

В соответствии со статьями 666 и 667 Налогового кодекса Вы
имеете право обжаловать настоящее уведомление в вышестоящий орган
налоговой службы в течение тридцати рабочих дней со дня вручения либо
в суд.
Руководитель (заместитель руководителя)______________________________
органа налоговой службы (Ф.И.О.,подпись, печать)
Уведомление получил____________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента),
подпись, печать, дата)
Уведомление вручено
налогоплательщику
(налоговому агенту) _________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Уведомление отправлено
налогоплательщику
(налоговому агенту) _________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или)получения)
Примечание:
1) в случае не установления нарушений по результатам налоговой
проверки соответствующие подпункты настоящего уведомления не
отражаются;
2) в случае начисления сумм налогов и других обязательных
платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов, обязательных
профессиональных пенсионных взносов и социальных отчислений в
отношении юридического лица, имеющего объекты налогообложения и (или)
объекты, связанные с налогообложением, уплата таких сумм
осуществляется по месту регистрации объектов налогообложения. При
этом требование об уплате указанных сумм отражается отдельно в
настоящем уведомлении.
Приложение 3
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о начисленных суммах налогов и других обязательных
платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов,
обязательных профессиональных пенсионных взносов,
социальных отчислений за период с даты представления
ликвидационной налоговой отчетности до даты завершения
ликвидационной налоговой проверки
"____" _____________ 20 __ г.
№ ______
В соответствии со статьями 607, 638 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс) и на основании акта налоговой проверки
от "____" __________20 __ г.
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
уведомляет Вас ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
полное наименование налогоплательщика
_____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
(ИИН/БИН), адрес)
о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в бюджет,
обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных
пенсионных взносов, социальных отчислений:
тенге
______________________________________________
(код, наименование платежа)
______________
(сумма платежа)
______________________________________________
(код, наименование платежа)
______________
(сумма платежа)
______________________________________________
(код, наименование платежа)
______________
(сумма платежа)
Итого
______________
(сумма платежа)
за ____________________________________________________________
(налоговый период)

Салық кодексінің 666 және 667-баптарына сәйкес Cіздің көрсетілген хабарлама табыс етілген немесе оны алған күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде салық қызметінің жоғары тұрған органына не сотқа шағым беруге құқығыңыз бар.
Салық қызметі органының Басшысы (Басшының орынбасары) _______________
(Т.А.Ә, қолы, мөрі)
Хабарламаны __________________________________________________ алдым.
(салық төлеушінің Т.А.Ә, қолы, мөрі, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне) _______________ тапсырылды
(салық қызметі органы лауазымды
тұлғасының Т.А.Ә, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне) ________________ жіберілді
(жіберу және (немесе) алу фактісін
растайтын құжат)
Ескерту:
1) салық тексеруі нәтижелері бойынша бұзушылықтар белгіленбеген жағдайда осы хабарламаның тиісті тармақшалары көрсетілмейді;
2) салық салу объектісі және (немесе) салық салуға байланысты объектісі бар заңды тұлғаға қатысты салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдар сомасы есептелген жағдайда сондай сомаларды төлеу салық салу объектілерінің тіркелген орны бойынша жүзеге асырылады. Бұл ретте көрсетілген сомаларды төлеу бойынша талап осы хабарламада жеке көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Тарату салық есептілігін табыс еткен күннен бастап тарату
салықтық тексеру аяқталған күнге дейінгі кезең үшін салықтардың
және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті
зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы
жарналарының, әлеуметтік аударымдардың есепке жазылған сомалары
туралы хабарлама
200__ жылғы "___" ______ № ______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607cf1 , 638-баптарына
сәйкес және 200 __ ж. "__" ___ салық тексеруі актісінің
негізінде _____________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
Сізді _______________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған
жағдайда)немесе толық атауы, жеке сәйкестендіру
нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), мекен-жайы)
_________________________ үшін салық және бюджетке төленетін басқа да
(салық кезеңі)
міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының,
міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың
есептелген сомасы туралы хабардар етеді:
________________________________________________
(төлемнің коды, атауы)
_________________
(төлемнің сомасы)
________________________________________________
(төлемнің коды, атауы)
_________________
(төлемнің сомасы)
________________________________________________
(төлемнің коды, атауы)
_________________
(төлемнің сомасы)
Жиыны
_________________
(төлемнің сомасы)

В соответствии с пунктом 2 статьи 608, статьей 638 Налогового
кодекса Вам необходимо в течение тридцати рабочих дней со дня,
следующего за днем вручения (получения) настоящего уведомления,
уплатить данную сумму в _____________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
БИН _________________________ на счет № _____________________________
(органа налоговой службы)
в____________________________________________________________________
(Управление Казначейства, БИК)
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьями 666 и 667 Налогового кодекса Вы
имеете право обжаловать настоящее уведомление в вышестоящий орган
налоговой службы в течение тридцати рабочих дней со дня вручения,
либо в суд.
Руководитель (заместитель Руководителя)
органа налоговой службы _______________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил ___________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента),
подпись, печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
(налоговому агенту) ___________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой
службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику
(налоговому агенту) ___________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки
и (или) получения)
Приложение 4
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о непредставлении налоговой отчетности
в срок, установленный налоговым законодательством
Республики Казахстан
"____" _____________ 20___ года
№ ______
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
в соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 607 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс) уведомляет Вас
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) или полное
наименование налогоплательщика)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
ИИН/БИН)
_____________________________________________________________________
о непредставлении налоговой отчетности: _____________________________
(наименование и налоговый
период налоговой отчетности)
В случае неисполнения настоящего уведомления в течение тридцати
рабочих дней со дня, следующего за днем вручения, по Вашим банковским
счетам будут приостановлены расходные операции.
В соответствии со статьями 686 и 687 Налогового кодекса в
случае несогласия с вышеуказанным уведомлением налогоплательщик или
его уполномоченный представитель имеют право обжаловать действия
(бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему
органу налоговой службы или в суд в порядке, предусмотренном законами
Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель Руководителя)
органа налоговой службы _____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента),
подпись, печать, дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
(налоговому агенту) _________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику
(налоговому агенту) _________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или)
получения)
Приложение 5
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о погашении налоговой задолженности
"_____" ____________ 20 ___ год
№ ________

Салық кодексі 608-бабының 2-тармағына, 638-бабына сәйкес
Сізге аталған соманы осы хабарлама тапсырылған (алған) күннен кейінгі
күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
БСН-і ____________________________ № _________________________ шотына
(салық қызметі органының)
____________________________________________________ төлеуіңіз қажет.
(Қазынашылық басқармасы, БСК)
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды адамдарының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексі 666 және 667-баптарына сәйкес Cіздің көрсетілген хабарлама табыс етілген немесе оны алған күннен бастап отыз жұмыс күнi ішiнде салық қызметінің жоғары тұрған органына не сотқа шағым беруге құқығыңыз бар.
Салық қызметі органының Басшысы (Басшының орынбасары) _______________
(Т.А.Ә, қолы, мөрі)
Хабарламаны ___________________________________________________ алдым
(салық төлеушінің (салық агентінің) Т.А.Ә, қолы, мөрі, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне) _______________ тапсырылды
(салық қызметі органының лауазымды
тұлғасының Т.А.Ә, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне) ________________ жіберілді
(жіберу және (немесе) алу фактісін
растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының салық заңнамасында белгіленген
мерзімде салық есептілігінің табыс
етілмеуі туралы хабарлама
200__ жылғы "___" ______ № ___
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі)
607-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Сізді _____________________
(салық төлеушiнiң тегі, аты,
_____________________________________________________________________
әкесінің аты (ол болған жағдайда) немесе толық атауы, мекен-жайы)
_____________________________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі жеке сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(салық есептілігінің атауы және салық кезеңі)
_____________________________________________________________________
салық есептілігін табыс етілмегені туралы хабардар етеді.
Осы хабарлама тапсырылған күннен кейінгі күннен бастап 30 жұмыс күні ішінде орындалмаған жағдайда, Сіздің банк шоттарыңыз бойынша шығыс операциялары тоқтата тұратын болады.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық төлеуші немесе оның уәкілетті өкілі жоғарыда көрсетілген хабарламамен келіспеген жағдайда салық қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне (әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқылы.
Салық органының Басшысы
(Басшының орынбасары) _______________________________________________
(Т.А.Ә, қолы, мөрі)
Хабарламаны __________________________________________________ алдым.
(салық төлеушінің Т.А.Ә, қолы, мөрі, күні)
Хабарлама салық төлеушіге _______________________________ тапсырылды.
(салық органы лауазымды тұлғасының Т.А.Ә, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге ________________________________ жіберілді.
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Салық берешегін өтеу туралы
хабарлама
200__ жылғы "___" ______ № _____
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің

В соответствии со статьями 607, 609-617, 619 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
_____________________________________________________________________
уведомляет Вас,______________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии), полное
наименование налогоплательщика,
_____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
(ИИН/БИН), адрес)
что Вами не погашена сумма налоговой задолженности по следующим видам
налогов и других обязательных платежей в бюджет:
1
___________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
2
___________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
3
___________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
4
___________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
5
__________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
В случае непогашения налоговой задолженности к Вам будут
применены следующие способы обеспечения исполнения не выполненного в
срок налогового обязательства и меры принудительного взыскания
налоговой задолженности:
1) приостановление расходных операций по банковским счетам (за
исключением корреспондентских счетов) по истечении десяти рабочих
дней со дня вручения настоящего уведомления;
2) приостановление расходных операций по кассе по истечении
десяти рабочих дней со дня получения настоящего уведомления;
3) ограничение в распоряжении имуществом по истечении
пятнадцати рабочих дней со дня получения настоящего уведомления;
4) обращение взыскания на деньги, находящиеся на банковских
счетах, по истечении двадцати рабочих дней со дня вручения настоящего
уведомления;
5) обращение взыскания на деньги на банковских счетах
дебиторов;
6) обращение взыскания на ограниченное в распоряжении
имущество;
7) принудительный выпуск объявленных акций*.
За каждый день просрочки исполнения налогового обязательства
начисляется пеня, начиная со дня, следующего за днем срока уплаты
налога и другого обязательного платежа в бюджет, в том числе
авансового и (или) текущего платежа по ним, включая день уплаты в

(Салық кодексі) 607, 609 - 617, 619-баптарына сәйкес ________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
Cізді _______________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда), толық атауы,
_____________________________________________________________________
жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН/ БСН), мекен жайы)
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлем түрлерінің
қимасында салық берешегі сомасының өтелмегенін хабарлайды:
1
______________________
(төлемнің коды, атауы)
____________________
(төлемнің сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
________________
(айыппұл сомасы)
2
_____________________
(төлемнің коды, атауы)
_________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
________________
(айыппұл сомасы)
3
_____________________
(төлемнің коды, атауы)
_______________
(төлемнің сомасы)
___________________
(өсімақы сомасы)
_________________
(айыппұл сомасы)
4
_____________________
(төлемнің коды, атауы)
________________
(төлемнің сомасы)
___________________
(өсімақы сомасы)
_________________
(айыппұл сомасы)
5
_____________________
(төлемнің коды, атауы)
_______________
(төлемнің сомасы)
___________________
(өсімақы сомасы)
________________
(айыппұл сомасы)
Салық берешегі өтелмеген жағдайда Сізге мынадай мерзімінде орындалмаған салық міндеттемесінің орындалуын қамтамасыз ету тәсілдері мен салық берешегін мәжбүрлеп өндіріп алу шаралары қолданылады:
1) осы хабарламаны табыс еткен күннен бастап он жұмыс күні өткеннен кейін банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру;
2) осы хабарламаны табыс еткен күннен бастап он жұмыс күні өткеннен кейін касса бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру;
3) осы хабарламаны табыс еткен күннен бастап он бес жұмыс күні өткен соң мүлікке билік етуін шектеу;
4) осы хабарламаны табыс еткен күннен бастап жиырма жұмыс күнінен өткен соң банк шоттарындағы ақшадан өндіріп алу;
5) дебиторларының банк шоттарындағы ақшадан өндіріп алу;
6) билік етуі шектелген мүліктен өндіріп алу;
7) жарияланған акцияларды мәжбүрлеп шығару*.

бюджет, в размере 2,5-кратной официальной ставки рефинансирования,
установленной Национальным Банком Республики Казахстан на каждый день
просрочки.
В соответствии с пунктом 2 статьи 616 Налогового кодекса Вам
необходимо не позднее десяти рабочих дней со дня получения настоящего
уведомления представить в
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
список дебиторов с указанием сумм дебиторской задолженности и,
при наличии, акты сверок взаиморасчетов, составленные совместно с
дебитором, подтверждающие суммы дебиторской задолженности.
В случае непредставления списка дебиторов в срок, указанный
настоящим уведомлением, налоговый орган проведет налоговую проверку
налогоплательщика (налогового агента).
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьями 686, 687 Налогового кодекса
налогоплательщик или его уполномоченный представитель имеют право
обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд, в порядке,
предусмотренном законами Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель Руководителя)
органа налоговой службы______________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил__________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента)/
должностного лица налогоплательщика (налогового
агента), подпись, печать, дата)
Уведомление вручено
налогоплательщику (налоговому агенту)________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа
налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено
налогоплательщику (налоговому агенту)________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки
и (или) получения)
Примечание: *данная мера применяется в отношении
налогоплательщика (налогового агента) - акционерного общества с
участием государства в уставном капитале.
Приложение 6
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об обращении взыскания на деньги на банковских
счетах дебиторов
"____" ____________ 20__ г.
№ ______

Бюджетке төлеу күніне қоса алғанда, салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді, оның ішінде олар бойынша аванстық және (немесе) ағымдағы төлемдерді төлеу мерзімі күнінен кейінгі күннен бастап, салық міндеттемесін орындаудың мерзімі өткен әрбір күні үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілеген қайта қаржыландыру ресми ставкасының 2,5 еселенген мөлшерінде мерзімі өткен әрбір күн үшін өсімақы есептеледі.
Салық кодексінің 616-бабы 2-тармағына сәйкес Сізге осы хабарламаны алған күннен бастап он жұмыс күнінен кешіктірмей
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
дебиторлық берешек сомаларын көрсете отырып, дебиторлар тізімін және бар болған жағдайда, дебитормен бірлесе отырып жасалған және дебиторлық берешек сомаларын растайтын өзара есеп айырысудың салыстырып тексеру актілерін табыс ету қажет.
Дебиторлар тізімі осы хабарламада көрсетілген мерзімде табыс етілмеген жағдайда салық органы салық төлеушіге (салық агентіне) салық тексеруін жүргізеді.
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексінің 686, 687-баптарына сәйкес салық төлеушінің немесе оның уәкілетті өкілінің салық қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетін (әрекетсіздігін) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа Қазақстан Республикасының Заңдарында көзделген тәртiппен шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетінің Басшысы
(Басшының орынбасары) _______________________________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Хабарламаны __________________________________________________ алдым.
салық төлеушінің (салық агентінің)/салық төлеушінің
(салық агентінің) лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы, мөрі, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
(салық агентіне) ________________________________________ тапсырылды.
(салық органы лауазымды тұлғасының Т.А.Ә, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
(салық агентіне) _________________________________________ жіберілді.
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Ескерту: *осы шара салық төлеушінің (салық агентінің) - жарғылық капиталына мемлекет қатысатын акционерлік қоғамға қатысты қолданылады.
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Дебиторлардың банк шоттарындағы ақшадан өндіріп
алу туралы хабарлама
20__ жылғы "___" ______ № ____
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің

В соответствии со статьями 607 и 616 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс) __________________________________________________
(наименование налогового органа)
_____________________________________________________________________
уведомляет Вас, _____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
наименование дебитора
_____________________________________________________________________
налогоплательщика (налогового агента), индивидуальный
идентификационный номер/бизнес-
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
об обращении взыскания на деньги с Вашего банковского счета в счет
погашения налоговой задолженности налогоплательщика (налогового
агента) _____________________________________________________________
(наименование налогоплательщика
_____________________________________________________________________
(налогового агента), ИИН/БИН, адрес)
на сумму ____________________________________________________________
(указать в цифрах и прописью)
_______________________________________________________________тенге.
Со дня получения настоящего уведомления Вам необходимо не
позднее двадцати рабочих дней представить в _________________________
(наименование налогового органа)
_____________________________________________________________________
акт сверки взаиморасчетов, составленный совместно с
налогоплательщиком (налоговым агентом) на дату получения уведомления,
в соответствии с пунктом 3 статьи 616 Налогового кодекса.
В случае непредставления акта сверки взаиморасчетов, в срок
указанный настоящим уведомлением_____________________________________
(наименование налогового органа)
_____________________________________________________________________
проведет у Вас налоговую проверку.
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьями 686, 687 Налогового кодекса
налогоплательщик или его уполномоченный представитель имеют право
обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд, в порядке,
предусмотренном законами Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель Руководителя)
налогового органа ___________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _________________________________________________
(Ф.И.О. дебитора налогоплательщика (налогового
агента)/должностного лица дебитора налогоплательщика
(налогового агента), подпись, печать, дата)
Уведомление вручено
дебитору налогоплательщика
(налогового агента)__________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Уведомление отправлено
дебитору налогоплательщика
(налогового агента)__________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и
(или) получения)
Приложение 7
к приказу Заместителя Премьер-
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об устранении нарушений, выявленных органами налоговой
службы по результатам камерального контроля
"____"__________20___года №_________
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
в соответствии со статьей 587 и подпунктом 7) пункта 2 статьи 607
Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных
платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) уведомляет Вас
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
или полное наименование налогоплательщика
_____________________________________________________________________
(налогового агента) индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН)
о нарушениях, выявленных "____" ______________20______года, по
налоговой отчетности ________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование и налоговый период налоговой отчетности)

(Салық кодексі) 607 және 616-баптарына сәйкес ______________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
Сізді _______________________________________________________________
(салық төлеуші (салық агенті) дебиторының тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда) немесе толық
_____________________________________________________________________
атауы, жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес- сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН/БСН), мекен-жайы)
_____________________________________________________________________
санмен және жазбамен көрсетілсін ____________________________________
_______________________________________________________________ теңге
сомасында Сіздің банктік шотыңыздан салық төлеуші ___________________
(салық төлеушінің (салық агенті) атауы,
_____________________________________________________________________
ЖСН/БСН, мекен-жайы)
салық берешегін өтеу есебіне өндіріп алуды ақшаға айналдыру туралы
хабардар етеді.
Осы хабарламаны алған сәттен бастап Сізге Салық кодексінің
616-бабы 3-тармағына сәйкес хабарламаны алу күніне салық төлеушімен
бірлесе отырып жасасқан өзара есеп айырысуларды салыстыру актісін
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
бойынша салық комитетіне жиырма жұмыс күнінің кешіктірмей беру қажет.
Осы хабарламада көрсетілген мерзімде өзара есеп айырысуларды
салыстыру актісі берілмеген жағдайда
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
Сізге салық тексеруін жүргізеді.
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексінің 686, 687-баптарына сәйкес салық төлеушінің немесе оның уәкілетті өкілінің салық қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне (әрекетсіздігіне) Қазақстан Республикасының Заңдарында көзделген тәртiппен салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық органының Басшысы (Басшының орынбасары) _______________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Хабарламаны ___________________________________________________ алдым
(салық төлеуші (салық агенті) дебиторының/салық төлеушінің
(салық агентінің) лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы, мөрі,
күні)
Хабарлама салық төлеуші (салық агенті)
дебиторына _______________________________________________ тапсырылды
(салық органы лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы, күні)
Хабарлама салық төлеуші (салық агенті)
дебиторына ________________________________________________ жіберілді
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Камералдық бақылау нәтижелері бойынша салық қызметі органдары
анықтаған бұзушылықтарды жою туралы хабарлама
20__ жылғы "___" ______ № ___
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің 587-бабына және
607-бабы 2-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Сізді
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) немесе толық атауы)
_____________________________________________________________________
жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
20 ____ жылдың "____" _______________________________________________
(салық есептілігінің атауы мен салық кезеңі)
_____________________________________________________________________
салық есептілігі бойынша анықталған бұзушылықтар туралы хабардар етеді.

В соответствии с пунктом 2 статьи 587 Налогового кодекса Вам
необходимо исполнить настоящее уведомление в течение тридцати рабочих
дней со дня, следующего за днем его вручения (получения).
Исполнением настоящего уведомления признается представление
налогоплательщиком (налоговым агентом) одного из следующих
документов:
1) налоговой отчетности за налоговый период, к которому
относятся выявленные нарушения;
2) пояснения по выявленным нарушениям, соответствующего
требованиям, установленным статьей 587 Налогового кодекса;
3) жалобы на действия (бездействие) должностных лиц органов
налоговой службы по направлению такого уведомления.
В случае согласия с указанными в уведомлении нарушениями
налогоплательщик (налоговый агент) представляет в органы налоговой
службы налоговую отчетность за период, к которому относятся
выявленные нарушения.
В случае несогласия с указанными в уведомлении нарушениями
налогоплательщик (налоговый агент) представляет один из следующих
документов:
1) пояснение по выявленным нарушениям на бумажном или
электронном носителе - в налоговый орган, направивший настоящее
уведомление;
2) жалобу на действия (бездействие) должностных лиц органов
налоговой службы по направлению настоящего уведомления - в
вышестоящий орган налоговой службы.
Неисполнение в установленный срок настоящего уведомления влечет
приостановление расходных операций по банковским счетам
налогоплательщика в соответствии со статьей 611 Налогового кодекса.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса в случае
несогласия с настоящим уведомлением налогоплательщик или его
уполномоченный представитель также имеет право обжаловать действия
(бездействие) должностных лиц органов налоговой службы в суд.
Приложение с описанием выявленных нарушений на ____ листе(-ах).
Руководитель
(заместитель Руководителя)
органа налоговой службы
________ __________
(Ф.И.О.) (подпись)
М.П.
Уведомление получил
__________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового
агента), подпись, дата)
М.П.
Уведомление вручено
налогоплательщику (налоговому агенту)
__________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой
службы, подпись, дата)
Ф.И.О. или наименование
налогоплательщика:___________
Адрес:
_____________________________
_____________________________
_____________________________
Уведомление отправлено налогоплательщику
(налоговому агенту)
__________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и
(или) получения)
Приложение 8
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об итогах рассмотрения жалобы налогоплательщика
(налогового агента) на уведомление о результатах
налоговой проверки и (или) решение вышестоящего
органа налоговой службы, вынесенное по результатам
рассмотрения жалобы на уведомление
"____"____________ 20__ года
№ ______

Салық кодексінің 587-бабының 2-тармағына сәйкес Сіз осы хабарламаны ол табыс етілген (алынған) күннен кейiнгi күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде орындауыңыз қажет.
Салық төлеушінің (салық агентінің) мына құжаттардың бірін:
1) анықталған бұзушылықтар жататын салық кезеңі үшін салық есептілігін,
2) Салық кодексінің 587-бабында белгіленген талаптарға сәйкес келетін, анықталған бұзушылықтар жөнінде түсініктемені,
3) осындай хабарламаны жіберу бойынша салық қызметі органдарының лауазымды адамдарының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдар ұсыну осы хабарламаның орындалуы болып танылады.
Хабарламада көрсетілген бұзушылықтармен келіскен жағдайда салық төлеуші (салық агенті) салық қызметі органдарына анықталған бұзушылықтар жататын кезең үшін салық есептілігін ұсынады.
Хабарламада көрсетілген бұзушылықтармен келіспеген жағдайда салық төлеуші (салық агенті) мынадай құжаттардың бірін ұсынады:
1) осы хабарламаны жіберген салық органына - анықталған бұзушылықтар жөнінде қағаз немесе электрондық жеткізгіште түсініктеме;
2) жоғары тұрған салық қызметі органына – осы хабарламаны жіберу бойынша салық қызметі органдары лауазымды адамдарының әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағым.
Осы хабарламаны белгіленген мерзімде орындамау Салық кодекстің 611-бабына сәйкес салық төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұруға әкеп соғады.
Сонымен қатар, Салық кодексінің 686-бабына сәйкес Сіз немесе Сіздің уәкілетті өкіліңіз, осы хабарламамен келіспеген жағдайда, салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) сотқа шағымдануға құқылысыз.
Анықталған бұзушылықтардың сипаттамалары бар қосымша ___ бетте.
Салық қызметі органының Басшысы
(Басшының орынбасары)
________________________ ______________
(Т.А.Ә) (қолы)
М.О.
Хабарламаны
__________________________________ алдым
(салық төлеушінің Т.А.Ә., қолы, күні)
М.О.
Хабарлама салық төлеушіге
(салық агентіне)
___________________________ табыс етілді
(салық қызметі органының лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне) ______________________________
______________________________ жіберілді
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
салық төлеушінің Т.А.Ә.:__________________
_________________________
_________________________
_________________________
Мекен жайы: _____________
_________________________
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
8-қосымша
Нысан
Салықтық тексеру нәтижелері туралы хабарламаға және
(немесе) хабарламаға шағымды қарау нәтижелері бойынша
шығарылған жоғары тұрған салық қызметі органының шешіміне салық
төлеушінің (салық агентінің) шағымын қараудың қорытындылары
туралы хабарлама
20__ жылғы "___" ______ № ___
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі)

В соответствии со статьями 607, 671 и 681 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс)___________________________________________________
(наименование
____________________________________________________________________,
органа налоговой службы)
по результатам рассмотрения жалобы от "____"________________20___года
_____________________________________________________________________
(указать предмет обжалования - уведомление о результатах
налоговой проверки или решение
_____________________________________________________________________
вышестоящего органа налоговой службы, вынесенное по результатам
рассмотрения жалобы на уведомление)
____________________________________________________________________,
уведомляет Вас
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество при его наличии или
полное наименование налогоплательщика
_____________________________________________________________________
(налогового агента), индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/ БИН), адрес) о вынесении
следующего решения по жалобе:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1. Начисленная сумма налогов и других обязательных платежей в
бюджет, обязательных пенсионных взносов, обязательных
профессиональных пенсионных взносов, социальных отчислений и пени с
учетом результатов рассмотрения жалобы составляет:
тенге
___________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
___________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
___________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
___________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
Итого
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)
2. Сумма уменьшенного убытка с учетом результатов рассмотрения
жалобы составляет (не подлежит уплате в бюджет):
тенге
_____________________________________________________________
(сумма убытка)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)
3. Сумма превышения налога на добавленную стоимость, относимого
в зачет, над суммой начисленного налога, не подтвержденной к
возврату, с учетом результатов рассмотрения жалобы составляет (не
подлежит уплате в бюджет):
тенге
_____________________________
(код, наименование налога)
__________________________
(сумма налога)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)

607, 671 және 681-баптарына сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
_____________________________________________________________________
(салық тексеруі нәтижелері туралы хабарламаны немесе хабарламаға
шағымды қарау нәтижелері бойынша шығарылған жоғары тұрған салық
қызметі органының шешімін көрсету)
20__ жыл "____" ______________ шағымыңызды қарау нәтижелері бойынша
Cізді _______________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда) немесе толық атауы, жеке сәйкестендіру
нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), мекен-жайы)
шағым бойынша мынадай шешім қабылданғаны туралы хабардар етеді:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1. ____________________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың және өсімпұлдардың есептелген сомасы мынаны құрайды:
теңге
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
Жиыны
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
2._____________________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджетке төленуге жатпайтын кемітілген залал сомасы мынаны құрайды:
теңге
____________________________________________________________________________________
(залал сомасы)
3. ____________________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджетке төленуге жатпайтын есепке жатқызылатын қосылған құн салығының қайтарылуға расталмаған, есепке жазылған салық сомасынан асып кету сомасы мынаны құрайды:
теңге
_________________________________
(салық коды, атауы)
_________________________________
(салық сомасы)

4. Сумма превышения налога на добавленную стоимость,
возвращенная из бюджета и не подтвержденная к возврату, с учетом
результатов рассмотрения жалобы составляет:
тенге
__________________________
(код, наименование налога)
_______________
(сумма налога)
_____________
(сумма пени)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)
5. Сумма корпоративного (индивидуального) подоходного налога,
удержанного у источника выплаты с доходов нерезидентов, не
подтвержденная к возврату, с учетом результатов рассмотрения жалобы
составляет (не подлежит уплате в бюджет):
тенге
_______________________
(код, наименование налога)
________________________
(сумма налога)
за_____________________________________________________________
(проверяемый период)
В соответствии со статьей 608 Налогового кодекса Вам необходимо
уплатить сумму в размере_______________________________________ тенге
(в цифрах и прописью)
в____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
БИН _______________________на счет № ________________________________
(органа налоговой службы)
в ___________________________________________________________________
(Управление казначейства, БИК)
Налогоплательщик (налоговый агент) имеет право на обжалование
результатов налоговой проверки в порядке, предусмотренном
законодательством Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель Руководителя)
органа налоговой службы:_____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил:_________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента),
подпись, печать, дата)
Уведомление вручено налогоплательщику:
(налоговому агенту) _________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику:
(налоговому агенту) _________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и
(или) получения)
Приложение 9
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об устранении нарушений налогового законодательства
Республики Казахстан
"_____" ____________ 20 ___ год
№ __________
В соответствии со статьей 607 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
_____________________________________________________________________
уведомляет Вас, _____________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии), полное
наименование налогоплательщика
_____________________________________________________________________
(налогового агента), индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
_____________________________________________________________________
об устранении допущенных нарушений налогового законодательства:
_____________________________________________________________________
(суть нарушения)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

4. ____________________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджеттен қайтарылған және қайтарылуға расталмаған қосылған құн салығының асып кету сомасы мынаны құрайды:
теңге
_________________________
(салық коды, атауы)
______________________
(салық сомасы)
_______________________
(өсімақы сомасы)
5._____________________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджетке төленуге жатпайтын қайтарылуға расталмаған, резидент еместердің табыстарының төлем көзінен ұсталған корпоративтік (жеке) табыс салығының сомасы мынаны құрайды:
теңге
_____________________________________
(салық сомасы)
_____________________________________
(салық коды, атауы)
Салық кодексінің 608-бабына сәйкес Сізге
__________________________________________ теңге мөлшеріндегі соманы
(санмен және жазбамен көрсетілсін)
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
БСН ______________________ № ________________________________ шотына
(салық қызметі органының)
____________________________________________________ төлеуіңіз қажет.
(Қазынашылық басқармасы, БСК)
Салық төлеушінің (салық агентінің) Қазақстан Республикасы
заңнамасында көзделген тәртіппен салықтық тексеруі, нәтижелеріне
шағым жасауға құқығы бар.
Салық қызметі органының Басшысы (Басшының орынбасары) _________
(т.а.ә., қолы, мөрі)
Хабарламаны _____________________________________________ алдым
(салық төлеушінің (салық агентінің) т.а.ә., қолы (мөрі), күні)
Хабарламаны салық төлеушіге (салық агентіне)__________ тапсырды
(салық қызметі органы лауазымды тұлғасының т.а.ә., қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне) __________ жіберілді
(жіберу (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
9-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының салық заңнамасының
бұзушылықтарды жою туралы хабарлама
200__ жылғы "___" ______ № ___
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 607-бабына сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
Сізді, ______________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) тегі, аты, әкесінің аты
(болған кезде), толық атауы,
____________________________________________________________________,
жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), мекен-жайы)
жол берілген салық заңнамасының бұзушылықтары туралы хабарлайды:
_____________________________________________________________________
(бұзушылық мәні)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

В соответствии с пунктом 2 статьи 608 Налогового кодекса Вам
необходимо устранить допущенные нарушения в течение тридцати рабочих
дней со дня, следующего за днем вручения настоящего уведомления.
В случае не выполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены административные
взыскания в соответствии с Кодексом Республики Казахстан об
административных правонарушениях.
В соответствии со статьями 686, 687 Налогового кодекса
налогоплательщик или его уполномоченный представитель имеют право
обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд, в порядке,
предусмотренном законами Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель руководителя)
органа налоговой службы______________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил__________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента)/
должностного лица налогоплательщика (налогового
агента), подпись, печать, дата)
Уведомление вручено
налогоплательщику
(налоговому агенту)__________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой
службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено
налогоплательщику
(налоговому агенту)__________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или)
получения)
Приложение 10
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о подтверждении места нахождения (отсутствия)
налогоплательщика
"_____" ____________ 20 ___ год
№ ________
В соответствии со статьями 558, 569, 571, 607, 611 Кодекса
Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет" (Налоговый кодекс) __________________________________________
(наименование налогового органа)
уведомляет Вас_______________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии), полное
наименование налогоплательщика, индивидуальный
_____________________________________________________________________
идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН),
адрес)
что по результатам налогового обследования, проведенного "___"
_____________ 20__ года, установлено Ваше отсутствие по месту
нахождения, указанному в регистрационных данных.
В течение двадцати рабочих дней с даты направления уведомления
Вы обязаны в явочном порядке представить письменное пояснение о
причинах отсутствия в момент налогового обследования.
В случае неисполнения данного требования в отношении Вас будут
применены следующие действия, установленные Налоговым кодексом:

Салық кодексінің 608-бабы 2-тармағына сәйкес Сізге жіберілген
бұзушылықтарды осы хабарлама ұсынылған күннен кейінгі күннен бастап
отыз жұмыс күні ішінде жою қажет.
Олар жойылмаған жағдайда салық төлеуші Қазақстан
Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жауапқа тартылады.
Салық кодексінің 686, 687-бабтарына сәйкес салық төлеушінің
немесе оның уәкілетті өкілінің салық қызметі органдарының лауазымды
тұлғалары әрекетіне (әрекетсіздігіне) Қазақстан Республикасының
Заңдарында көзделген тәртiппен салық қызметінің жоғары тұрған
органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық қызметі органының
Басшысы (Басшының орынбасары) _______________________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Хабарламаны ___________________________________________________ алдым
(салық төлеушінің (салық агентінің)/салық төлеушінің
(салық агентінің) лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы, мөрі, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне)______________ табыс етілді
салық қызметі органының лауазымды тұлғасының Т.А.Ә.,
қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне)_________________ жіберілді
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
10-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің орналасқан жерін (жоқтығын) растау
туралы хабарлама
200 __ жылғы "___" _____ № ___
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің 558, 569, 571, 607,
611-баптарына сәйкес ________________________________________________
(салық органының атауы)
Сізге, ______________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты, атауы, жеке сәйкестендіру
нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі
_____________________________________________________________________
ЖСН/БСН, мекен-жайы)
"___" _____________ 200__ жылы өткізілген салықтық тексеру нәтижелері бойынша тіркеу мәліметтерінде көрcетілген орналасқан жеріңіз бойынша Сіздің болмағандығыңыз анықталғанын хабарлайды.
Осыған байланысты, Сіз хабарлама жіберілген күннен бастап
жиырма жұмыс күнінің ішінде келу тәртібінде салық қызметі органына
жазбаша түрде тексеру кезінде болмау себептеріңіз туралы түсініктеме
беруге міндеттісіз.
Осы талаптарды орындамаған жағдайда, Сізге қатысты Салық кодексімен белгіленген мынадай әрекеттер іске асырылады:

1) приостановлены расходные операции по банковским счетам;
2) снятие с регистрационного учета по налогу на добавленную
стоимость (НДС) на основании решения налогового органа.
Налогоплательщику, снятому с регистрационного учета по НДС по
решению налогового органа, будет отказано в добровольной постановке
на регистрационный учет по НДС, если не истекли два года со дня
снятия с регистрационного учета по НДС на основании решения
налогового органа
В соответствии со статьями 686, 687 Налогового кодекса
налогоплательщик или его уполномоченный представитель имеют право
обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд, в порядке,
установленном законодательством Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель руководителя)
налогового органа____________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента)/
должностного лица налогоплательщика (налогового
агента), подпись, печать, дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
(налоговому агенту) _________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица
органа налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено
налогоплательщику (налоговому агенту) _______________________________
(документ, подтверждающий факт
отправки и (или) получения)
Приложение 11
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
"____"__________ 20___ года
№ _________
Извещение
об отзыве налоговой отчетности
Согласно налоговому заявлению (решению налогового органа)
от "__"_______20__года № ______
об отзыве налоговой отчетности
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество или полное наименование налогоплательщика)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
(ИИН/БИН)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(код, вид и налоговый период налоговой отчетности)
_____________________________________________________________________
с регистрационным номером
_____________________________________________________________________
(18-значный регистрационный номер налоговой отчетности)
по причине __________________________________________________________
сообщаем результат обработки ________________________________________
(отозвана, отзыв не произведен)
сведения об отозванных дополнительных формах (при отзыве
первоначальной, очередной, ликвидационной) __________________________
(регистрационные номера)
причина отказа в отзыве _____________________________________________
(подлежит заполнению, если отзыв не произведен)
сведения о сторнировании ____________________________________________
(заполняется при обработке сторнирования)
___________________________________________ __________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа) (подпись)
______________________________________________________________ М.П.
(наименование налогового органа)
Приложение 12
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Фамилия, имя, отчество или полное
наименование налогоплательщика
(налогового агента)____________________
_______________________________________
Индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер
ИИН/БИН ______________________________
Адрес места жительства или нахождения
_______________________________________
Извещение о проведении налоговой проверки
_____________________________________________________________________
(наименование, БИН органа налоговой службы)
в соответствии со статьей 631 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
уведомляет Вас:
)
о проведении плановой комплексной проверки по вопросу
исполнения налогового обязательства по всем видам налогов и других
обязательных платежей в бюджет, полноты и своевременности исчисления,
удержания и перечисления обязательных пенсионных взносов,
обязательных профессиональных пенсионных взносов, полноты и
своевременности исчисления и уплаты социальных отчислений;

1) банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру;
2) салық органының шешімі негізінде қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен шығару.
Бұдан басқа, салық органының шешімі негізінде қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен шығарылған салық төлеушіге егер салық органының шешімі негізінде қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен шығарылғанына екі жыл өтпесе, өз еркімен қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне тұруға бас тартылатынын айта кетеміз.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық төлеуші немесе оның уәкілетті өкілі салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетін (әрекетсіздігін) жоғары тұрған салық қызметі органына немесе сотқа шағымдануға құқығы бар.
Салық органының Басшысы (Басшының
орынбасары) _________________________________________________________
(Т.А.Ә, қолы, мөрі)
Хабарлама ____________________________________________________ алдым.
(салық төлеушінің (салық агентінің) Т.А.Ә, атауы, қолы, мөрі, күні)
Хабарлама салық төлеушіге _______________________________ тапсырылды.
(салық қызметі органының лауазымды тұлғасының, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге ________________________________ жіберілді.
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
11-қосымша
Нысан
20 __ жылғы "___" ______ № ___
Салық есептілігін керi қайтарып алу туралы хабарлама
Салықтық өтінішіне сәйкес (салық органының шешіміне) 20__ жылғы
"__" ______№ ______ салық есептілігін кері қайтарып алу туралы
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты немесе толық атауы)
_____________________________________________________________________
Жеке сәйкестендіру нөмірі/Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН /БСН)
_____________________________________________________________________
(салық есептілігінің коды, түрі мен салық кезеңінің нөмірі)
_____________________________________________________________________
тіркеу нөмірімен ____________________________________________________
(салық есептілігінің 18 мәнді тіркеу нөмірі)
себебі бойынша ______________________________________________________
_____________________________________________________________________
өңдеу нәтижесін хабарлаймыз _________________________________________
(кері қайтарылды, кері қайтару жүргізілген жоқ)
кері қайтарылған қосымша нысандар туралы мәліметтер
(бастапқы,кезекті, тарату кері қайтарылған кезде)
_____________________________________________________________________
(тіркеу нөмірілер)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
кері қайтаруға бас тарту себебі______________________________________
(егер кері қайтару жүргізілмеген болса, толтырылуға жатады)
түзетпе жасау туралы мәліметтер _____________________________________
(түзетпе жасау өңделген кезде толтырылады)
_____________________________________________________________________
_____________________________________ ____________________________
Салық органының лауазымды (қолы)
тұлғасының Т.А.Ә
________________________________________________________________ М.О.
(салық органының атауы)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
12-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агентінін) тегі,
аты, әкесінің аты немесе толық атауы
________________________________________
________________________________________
Жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес-
сәйкестендіру нөмірі ЖСН/БСН
________________________________________
Тұрғылықты жерінің немесе орналасқан
жерінің мекен-жайы
________________________________________
________________________________________
Салық тексеруін жүргізу туралы хабарландыру
______________________________________________________ (салық қызметі
органының атауы, БСН)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 631-бабына сәйкес Сізді мыналар жөнінде: 1)
салықтардың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің барлық түрлері бойынша салық міндеттемесінің орындалуы, міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын толық және уақтылы есептеу, ұстап қалу және аудару және әлеуметтік аударымдарды толық және уақтылы есептеу және төлеу мәселелері бойынша жоспарлы кешенді тексеру жүргізілетіні туралы;

2) о проведении плановой тематической проверки по вопросам:
исполнения налогового обязательства по отдельным видам
налогов и (или) других обязательных платежей в бюджет;
полноты и своевременности исчисления, удержания и
перечисления обязательных пенсионных взносов, обязательных
профессиональных пенсионных взносов, а также полноты и
своевременности исчисления и уплаты социальных отчислений;
исполнения банками и организациями, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, обязанностей, установленных Налоговым
кодексом, а также Законами Республики Казахстан "Об обязательном
социальном страховании" и "О пенсионном обеспечении в Республике
Казахстан";
трансфертного ценообразования;
государственного регулирования производства и оборота
отдельных видов подакцизных товаров;
определения налогового обязательства по операциям с
налогоплательщиком, признанным лжепредприятием на основании
вступившего в законную силу приговора или постановления суда;
по вопросам определения налогового обязательства по сделке
(сделкам), совершение которой (которых) признано судом
осуществленными без намерения осуществлять предпринимательскую
деятельность;
определения взаиморасчетов между налогоплательщиком
(налоговым агентом) и его дебиторами;
правомерности применения положений международных договоров
(соглашений);
подтверждения достоверности сумм налога на добавленную
стоимость, предъявленных к возврату;
возврата уплаченного подоходного налога из бюджета или
условного банковского вклада на основании налогового заявления
нерезидента и международного договора об избежании двойного
налогообложения;
неисполнения налогоплательщиком (налоговым агентом)
уведомления налоговых органов об устранении нарушений, выявленных по
результатам камерального контроля, в порядке, установленном статьей
608 Налогового кодекса.
Для проведения налоговой проверки Вам необходимо предоставить
следующие документы: бухгалтерскую документацию, налоговые формы,
налоговую учетную политику, иные документы, являющиеся основанием для
определения объектов налогообложения и (или) объектов, связанных с
налогообложением, а также для исчисления налогового обязательства.
При проведении налоговой проверки Вы имеете права, и должны
исполнять обязанности налогоплательщика (налогового агента),
предусмотренные Налоговым кодексом.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса в случае
несогласия с настоящим извещением налогоплательщик или его
уполномоченный представитель имеет право обжаловать действия
(бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему
органу налоговой службы или в суд.
М.П.
Руководитель органа налоговой службы
_________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Извещение получил ___________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента),
подпись, печать, дата)
Извещение вручено
налогоплательщику (налоговому агенту)________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Извещение отправлено
налогоплательщику
(налоговому агенту)__________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Примечание:
при извещении налогоплательщика (налогового агента) о проведении
плановой комплексной и (или) плановой тематической проверки,
указывается и отмечается в ячейке вопрос проведения проверки.
Приложение 13
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
_____________________________________________________
Наименование органа налоговой службы
ЗАКЛЮЧЕНИЕ
от "___" ___________ 20__года № ____ к акту налоговой
проверки от "____" _____________ 20 ___ года № ______
по подтверждению достоверности сумм налога на добавленную
стоимость, предъявленных к возврату из бюджета
Наименование налогоплательщика
Индивидуальный идентификационный номер/
Бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН)
Серия и номер свидетельства о постановке на
регистрационный учет по налогу на добавленную стоимость
(НДС)
Дата представления декларации по НДС с указанием
требования о возврате
Налоговый период
с "__"____ 20__ г.
по "__" ___20__ г.
Сумма НДС, предъявленная к возврату по требованию,
указанному в декларации по НДС
Сумма НДС, подлежащая возврату в соответствии с актом
(-ами) налоговой (-ых) проверки (-ок) и заключением (-ями)
Не подтверждено актом налоговой проверки, в том числе:
не получены ответы на запросы на проведение встречных
проверок для подтверждения достоверности взаиморасчетов
с поставщиком
не подтверждена достоверность НДС по крупному
налогоплательщику, подлежащему мониторингу, на основании
полученных ответов органа налоговой службы по ранее
направленным запросам
По состоянию на "____"_______________ 20__ года.
Документы, подтверждающие устранение причины невозврата после
завершения налоговой проверки:
(тенге)
п/п
Запрос на
проведение
встречной
проверки и
о подтверждении
достоверности
суммы НДС по
крупному
налогоплательщику,
подлежащему
мониторингу
Сумма
НДС,
подлежащая
подтверждению
Код
налогового
органа
ИИН/
БИН
поставщика
Ответ
на запрос
о проведении
встречной
проверки
Ответ на
запрос о
подтверждении
достоверности
сумм НДС по
крупному
налогоплательщику,
подлежащему
мониторингу
Сумма НДС,
подтвержденная
актом
встречной
проверки,
ответом на
запрос о
подтверждении
достоверности
сумм НДС по
крупному
налогоплательщику,
подлежащему
мониторингу
Отклонение

2) мынадай:
салықтардың және (немесе) бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің жекелеген түрлері бойынша салық міндеттемесінің орындалуы;
міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының толық және уақтылы есептеу, ұстап қалу және аудару, сондай-ақ әлеуметтік аударымдарды толық және уақтылы есептеу және төлеу;
банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың Салық кодексінде, сондай-ақ "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" және "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарында белгіленген міндеттерді орындауы;
трансферттік баға белгілеу;
акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерінің өндірісі мен айналымын мемлекеттік реттеу;
соттың заңды күшіне енген үкімінің немесе қаулысының негізінде жалған кәсіпорын деп танылған салық төлеушімен жасалған операциялары бойынша салық міндеттемесін айқындау;
жасалуы сотпен кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру ниетінсіз жүзеге асырылған деп танылған мәміле (мәмілелер) бойынша салық міндеттемесін айқындау;
салық төлеушілер (салық агенті) мен оның дебиторлары арасындағы өзара есеп айырысуларды айқындау;
халықаралық шарттардың (келісімдердің) ережелерін қолдану заңдылығы;
қайтаруға ұсынылған қосылған құн салығының сомаларының дұрыстығын растау;
резидент еместің салықтық өтініші және қосарланған салық салуды болдырмау туралы халықаралық шарт негізінде бюджеттен төленген табыс салығын немесе шартты банктік салымды қайтару;
Салық кодексінің 608-бабында белгіленген тәртіпте камералды бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы салық органдарының хабарламасын салық төлеушінің (салық агентінің) орындамауы мәселелері бойынша жоспарлы тақырыптық тексеру жүргізілетіні туралы хабарлайды.
Салық тексеруін жүргізу үшін Сіз мынадай құжаттарды: бухгалтерлік құжаттамаларды, салық нысандарын, салықтық есепке алу саясатын, салық салу объектілері және (немесе) салық салуға байланысты объектілерді айқындау үшін, сондай-ақ салық міндеттемелерін есептеу үшін негіз болып табылатын өзге де құжаттарды беруіңіз қажет.
Салық тексеруін жүргізу кезінде Сіз Салық кодексінде көзделген құқықтарға иесіз және салық төлеушінің (салық агентінің) міндеттерін орындауға міндеттісіз.
Сондай-ақ Сіз Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) жоғары тұрған салық қызметі органына немесе сотқа шағым жасауға құқылысыз.
М.О.
Салық қызметі органының Басшысы (Басшының
орынбасары) _________________________________________________________
(Т.А.Ә, қолы, мөрі)
Хабарландыруды ________________________________________________ алдым
(салық төлеушінің (салық агентінің) Т.А.Ә, қолы, мөрі, күні)
Хабарландыру салық төлеушіге (салық агентіне) ___________ тапсырылды.
(салық қызметі органының лауазымды
тұлғасының Т.А.Ә, қолы, күні)
Хабарландыру салық төлеушіге
(салық агентіне) _________________________________________ жіберілді.
жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Ескерту:
салық төлеушіні (салық агентін) жоспарлы кешенді және (немесе) жоспарлы тақырыптық тексеру жүргізу туралы хабарландыру кезінде торкөзде тиісті тексеру жүргізу мәселесі белгіленеді.
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
13-қосымша
Нысан
_____________________________________________________________________
Салық қызметі органының атау
Бюджеттен қайтаруға ұсынылған қосылған құн салығы сомаларының
дұрыстығын растау бойынша 20 ___ жылғы "____"
______________ № _____ салықтық тексеруі актісіне 20__ жылғы
"____" ______________________
№ ___ қорытынды
Салық төлеушінің атауы
Жеке сәйкестендіру нөмірі/Бизнес-сәйкестендіру нөмірі/ (ЖСН/БСН)
Қосылған құн салығы (ҚҚС) бойынша тіркеу есебіне қою туралы куәліктің сериясы және нөмірі
Қайтару туралы талапты көрсете отырып, ҚҚС бойынша декларацияны тапсыру күні
Салық кезеңі
20__ жылғы "___" ____ 20__ жылғы "___" ____ бойынша
ҚҚС бойынша декларацияда көрcетілген талап бойынша көрсетілген ҚҚС сомасы
салық тексеру(лер)інің акті(лері)сі және қорытынды(лар)ға сәйкес қайтарылуы тиіс ҚҚС сомасы
Салықты тексерудің актісімен растамаған, оның ішінде:
өнiм берушiмен өзара есеп айырысулардың дұрыстығын растау үшiн қарсы тексерулер жүргiзуге сауал салуға жауаптар алынбаған
бұрын жiберiлген сауал салу бойынша салық қызметі органы алған жауаптар негiзiнде мониторингке жататын, iрi салық төлеушi бойынша қосылған құн салығы сомаларының дұрыстығы расталмаған
20__ жылғы "____"______________________ жағдай бойынша
Салық тексеруін аяқтағаннан кейін қайтармаудың себебін жоюды растайтын құжаттар:
(теңге)
№ р/с
Қарсы тексеруді өткізуге және мониторингке жататын, ірі салық төлеуші бойынша ҚҚС сомасының дұрыстығын растау туралы сауал жасау
Расталуы тиіс ҚҚС сомасы
Салық органының коды
Жеткізушінің ЖСН/БСН
Қарсы тексеруді өткізу туралы сауал салуына жауабы
Мониторингке жататын, ірі салық төлеуші бойынша ҚҚС сомасының дұрыстығын растау туралы сауал салуына жауабы
Мониторингке жататын, ірі салық төлеуші бойынша ҚҚС сомасының дұрыстығын растау туралы сауал салуына жауаппен бірге қарсы тексерудің актісімен расталған ҚҚС сомасы

(гр.4 - гр.11)
дата
дата
дата
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
2
3
Итого
Сумма НДС, подлежащая к возврату из бюджета, составляет
______ тенге.
______________________________ "___" ______________ 20 __ года.
(Фамилия, имя, отчество, должность и подпись работника
ответственного отдела (управления)
Руководитель ответственного управления (отдела)
__________ __________
(подпись) (Ф.И.О.)
Вручено налогоплательщику _________________ "__" ________ 20 __ года.
(Ф.И.О., должность
и подпись)
Приложение 14
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Заключение
по результатам камерального контроля
_______________________________
(дата)
№ ________
Мною (нами), __________________________________________________
(фамилия имя отчество (Ф.И.О), должность работника
(ов) налогового органа)
_____________________________________________________________________
в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на основании
налогового заявления о прекращении деятельности от "__" __________
20___ года № ______ (входящий № ____ от "___" ________ 20__ года)
составлено заключение по результатам камерального контроля___________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. индивидуального предпринимателя,
наименование юридического лица-резидента)
Индивидуальный идентификационный номер/Бизнес-идентификационный
номер ИИН/БИН
_____________________________________________________________________
за период с "___" _______ 20___года по "___" _________ 20___ года.
1. Сведения о налогоплательщике
1. Свидетельство о государственной регистрации в качестве
индивидуального предпринимателя:
серия _______; номер _______ дата выдачи "___" _____ ____ года.
2. Свидетельство о государственной регистрации юридического
лица:
серия _______; номер _______ дата выдачи "___" _____ ____ года.
3. Режим налогообложения ______________________________________
4. Виды деятельности и места их осуществления:
п/п
Общий классификатор видов
экономической деятельности (ОКЭД)
Наименование
Адрес
1
2
3
4
5. Банковские реквизиты:
Наименование банка: ___________________________________________
БИК ___________________________________________________________
БИН ___________________________________________________________
Область (город, район) ________________________________________
Реквизиты банковских счетов:
наименование счета _________________; номер __________________;
дата открытия ______________________; дата закрытия___________;
остаток денежных средств на счету______________________________
(указать сумму и код валюты)

Ауытқу (4 бағ. - 11 бағ.)
күні
күні
күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
2
3
Жиыны:
Бюджеттен қайтаруға жататын ҚҚС сомасы ______________________ теңгені
құрайды.
_____________________________________________________________________
(жауапты бөлім қызметкерінің тегі, аты, жөні, лауазымы)
20 __ жыл "___" ____________
Жауапты басқарманың (бөлімінің) Басшысы _______ _______________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Салық төлеушіге тапсырылды ____________________________________
(салық төлеушінің Т.А.Ә., лауазымы және қолы)
20 __ жыл "___" ____________
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
14-қосымша
Нысан
Камералды бақылау нәтижелері бойынша қорытынды
______________________ № _____________
(күні)
Менімен (бізбен), _____________________________________________
(салық органы қызметкер(лер)інің тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
_____________________________________________________________________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексіне сәйкес және 20___ жылғы "___"
_________ № ___ (20___ жылғы "___" _________ № ___ кіріс) қызметті
тоқтату туралы салықтық өтініш негізінде ____________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Жеке кәсіпкердің аты-жөні, резидент-заңды тұлғаның атауы)
Жеке сәксетендіру нөмірі/Бизнес сәйкестендіру нөмірі ЖСН/БСН
_____________________________________________________________________
20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" _____________
дейінгі кезеңге камералды бақылау нәтижесі бойынша қорытынды құрастырылды.
1. Салық төлеуші туралы мәлімет
1. Жеке кәсіпкер ретінде (ДК) мемлекеттік тіркеу туралы куәлік:
сериясы _____; нөмірі ______ берілген күні 20___ жылдың "__" ________
2. Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік:
сериясы _____; нөмірі ______ берілген күні 20___ жылдың "__" ________
3. Салық салыу режимі _________________________________________
4. Қызмет түрлері және оларды жүргізу орыны:
№ т/б
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші (ЭҚТЖЖ)
Атауы
Мекенжай
1
2
3
4
5. Банктік деректемелер:
Банктің атауы: ________________________________________________
БСК ___________________________________________________________
БСН ___________________________________________________________
Облыс (қала, аудан) ___________________________________________
Банктік шоттардың деректемелері:
шот атауы ___________________________; нөмірі ________________;
ашылған күні ________________________; жабылған күні _________;
шоттағы ақша қаражаттарының қалдығы ___________________________
(сомасын және валюта кодын көрсету)

11. Соблюдение особенностей исполнения налогового
обязательства, установленных статьями 37-1 и 43 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс):
_____________________________________________________________________
(описать подробный характер нарушений несоблюдения условий
применения с указанием подпунктов 1)-4)
_____________________________________________________________________
пункта 1 статьи 37-1 Налогового кодекса, подпунктов 1)-3)
пункта 1 статьи 43 Налогового кодекса)
_____________________________________________________________________
Примечание: Заполняется в случае установления при осуществлении
камерального контроля нарушений по несоблюдению условий применения
особенностей исполнения налогового обязательства, установленных
статьями 37-1 и 43 Налогового кодекса подробно излагается вид
нарушения и направляется ликвидируемому налогоплательщику уведомление
об устранении нарушений налогового законодательства Республики
Казахстан.
12. Соблюдение условий применения специальных налоговых режимов
(СНР):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Примечание: Заполняется в случае установления нарушения условий
применения СНР подробно излагается вид нарушения.
13. Сверка данных форм налоговой отчетности по другим видам
налогов и других обязательных платежей в бюджет с данными
уполномоченных государственных органов, таможенных органов, банков и
(или) организации, осуществляющие отдельные виды банковские операций:
п/п
Вид налога или
другого
обязательного
платежа
Налоговый
период
По данным
налогоплательщика
По данным налогового
органа
(камерального контроля)
Расхождение
Причина
расхождений
1
2
3
4
5
6
7
Примечание: При отсутствии данных об объекте налогообложения в
уполномоченных государственных органах, таможенных органах данные с 4
графы переносятся в 5 графу. Заполняется по каждому виду налогов и
других обязательных платежей в отдельности.
14. Сверка данных форм налоговой отчетности по обязательным
пенсионным взносам (ОПВ):
п/п
Налоговый
период
Доход по
данным
налогоплательщика
для исчисления
ОПВ
Доход по данным
налогового органа
(камерального
контроля) для
исчисления ОПВ
Расхождение
Причина
расхождений
1
2
3
4
5
6
Примечание: При отсутствии данных в уполномоченных
государственных органах данные с 3 графы переносятся в 4 графу.
15. Сверка данных форм налоговой отчетности по обязательным
профессиональным пенсионным взносам (ОППВ):
п/п
Налоговый
период
Доход по
данным
налогоплательщика
для исчисления
ОППВ
Доход по данным
налогового органа
(камерального
контроля) для
исчисления ОППВ
Расхождение
Причина
расхождений
1
2
3
4
5
6
Примечание: При отсутствии данных в уполномоченных

11. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 37-1 және 43-баптарымен белгіленген салық міндеттемесін орындау ерекшеліктерін сақтау:
_____________________________________________________________________
(қолдану шартын сақтамау бұзушылықтарының сипатын егжей-тегжейлі
_____________________________________________________________________
Салық кодексінің 37-1 бабының 1-тармағының 1)cf1 -4) тармақшаларынcf1 , Салық кодексінің 43-бабы 1-тармағының 1)cf1 -3)cf1 )
_____________________________________________________________________
тармақшаларын көрсетіп жазу керек
Ескерту: Салық кодексінің 37-1 және 43-баптарымен айқындалған салық міндеттемелерін орындау ерекшеліктерін қолдану жағдайын сақтамау бойынша бұзушылықты камералды бақылау жүргізу барысында анықтаған жағдайда толтырылады, бұзушылық түрі егжей–текжейлі жазылады және таратылатын салық төлеушіге Қазақстан Республикасы салық заңнамасын бұзушылықты жою туралы хабарлама жіберіледі
12. Арнайы салық режимдерін қолдану шарттарын сақтау (АСР):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Ескерту: АСР қолдану шартын бұзушылық анықталған жағдайда бұзушылық түрі егжей-тегжейлі жазылады.
13. Басқа салық тұрлері мен бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша салықтық есептілік нысандары деректерін уәкілетті мемлекеттік органдар, кеден органдары, банктер және (немесе) банктік операциялардың жеклеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың деректерімен салыстыру
т/б
Салық немесе басқа да міндетті төлем түрі
Салық кезеңі
Салық төлеушінің мәліметі бойынша
Салық органының (камералдық бақылау) мәліметі бойынша
Алшақтық
Алшақтық себебі
1
2
3
4
5
6
7
Ескерту: Уәкілетті мемлекеттік органдарда, кеден органдарында салық салу объектісі туралы деректер болмаған кезде 3-бағандағы деректер 4-бағанға көшіріледі. Әр салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлем түрлері бойынша бөлек толтырылады.
14. Салық есептілігі нысандарының мәліметтерін міндетті зейнетақы төлемдері (МЗТ) бойынша салыстыру:
т/б
Салық кезеңі
МЗТ есептеу үшін салық төлеушінің мәліметі бойынша кіріс
МЗТ есептеу үшін салық органының (камералдық бақылау) мәліметі бойынша кіріс
Алшақтық
Алшақтық себебі
1
2
3
4
5
6
Ескерту: Уәкілетті мемлекеттік органдарда мәліметтер жоқ болғанда 3 бағандағы мәліметтер 4 бағанға көшіріледі.
15. Салық есептілігі нысандарының мәліметтерін міндетті кәсіптік зейнетақы төлемдері (МКЗТ) бойынша салыстыру:
№ т/б
Салық кезеңі
МКЗТ есептеу үшін салық төлеушінің мәліметі бойынша кіріс
МКЗТ есептеу үшін салық органының (камералдық бақылау) мәліметі бойынша кіріс
Алшақтық
Алшақтық себебі
1
2
3
4
5
6

государственных органах данные с 3 графы переносятся в 4 графу.
16. Сверка данных форм налоговой отчетности по социальным
отчислениям:
п/п
Налоговый
период
Доход по данным
налогоплательщика
для исчисления
социальных
отчислений
Доход по данным
налогового органа
(камерального контроля)
для исчисления
социальных отчислений
Расхождение
Причина
расхождений
1
2
3
4
5
6
Примечание: При отсутствии данных в уполномоченных
государственных органах данные с 3 графы переносятся в 4 графу.
3. Заключение
17. Состояние расчетов по налогам и другим обязательным
платежам в бюджет, обязательным пенсионным взносам, обязательным
профессиональным пенсионным взносам и социальным отчислениям на
момент составления заключения по результатам камерального контроля:
Вид налога, другого
обязательного платежа в бюджет,
ОПВ, ОППВ и социального
отчисления
Сальдо расчетов (+, -)
Сальдо налога,
другого
обязательного
платежа в
бюджет, ОПВ,
ОППВ,
социального
отчисления ( +, -)
Сальдо пени
( +, -)
Сальдо штрафа
(+, -)
1
2
3
4
5
Примечание: В сальдо расчетов не отражаются суммы начисленные
по результатам налоговой проверки, находящиеся на стадии обжалования
и обжалованные, а также суммы по которым изменены сроки уплаты
(отсрочка).
18. При отсутствии нарушений по результатам камерального
контроля, камеральный контроль считается завершенным без нарушений.
19. В случае выявления расхождений по результатам камерального
контроля оформляется уведомление об устранении нарушений, выявленных
органами налоговой службы по результатам камерального контроля по
следующим видам налоговой отчетности:
п/п
Вид налога, другого
обязательного платежа
Код бюджетной
классификации (КБК)
Код формы
налоговой
отчетности
1
2
3
4
Информация о выявленных нарушении по результатам камерального
контроля ____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Должностные лица налогового органа __________________________________
(Ф.И.О., должность, подпись)
Заключение получил (-а) _____________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, дата)
Заключение вручено налогоплательщику____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, подпись, дата)
Заключение отправлено налогоплательщику____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 15
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 15
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Решение
о приостановлении представления налоговой отчетности
или об отказе в приостановлении представления налоговой
отчетности
"_____" ____________ 20 ___ года
№ ________
В соответствии со статьями 73 и 74 Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый
кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
_____________________________________________________________________
на основании налогового заявления ___________________________________
(наименование налогоплательщика
(налогового агента)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
(ИИН/БИН)
_____________________________________________________________________
от "___" __________ 20___года № ________ на приостановление
представления налоговой отчетности решил:
приостановить представление налоговой отчетности с "__" ___20 года
по "__" _______20___года;
отказать в приостановлении представления налоговой отчетности
с "___"_________20___ года по "____" _____________20 года по причине
_____________________________________________________________________
Руководитель (заместитель Руководителя)
налогового органа ______________________________ ____________
(Фамилия, имя, отчество) (подпись)
М.П.
Решение получил _____________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, дата)
Решение вручено налогоплательщику
(налоговому агенту) _________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, подпись, дата)
Решение отправлено налогоплательщику
(налоговому агенту) _________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 16
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 17
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Решение
о назначении контроля
"____" _______________ 20___ год
(дата регистрации)
№ ________
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и постановлением

Ескерту: Уәкілетті мемлекеттік органдарда мәліметтер жоқ болғанда 3 бағандағы мәліметтер 4 бағанға көшіріледі.
16. Салық есептілігі нысандарының мәліметтерін әлеуметтік аударымдар бойынша салыстыру:
т/б
Салық кезеңі
Әлеуметтік аударымдарды есептеу үшін салық төлеушінің мәліметі бойынша кіріс
Әлеуметтік аударымдарды есептеу үшін салық органының (камералдық бақылау) мәліметі бойынша кіріс
Алшақтық
Алшақтық себебі
1
2
3
4
5
6
Ескерту: Уәкілетті мемлекеттік органдарда мәліметтер жоқ болғанда 3 бағандағы мәліметтер 4 бағанға көшіріледі.
3. Қорытынды
17. Камералды бақылау нәтижесі бойынша қорытындыныны жасау кезінде салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, міндетті зейнетақы төлемдері, міндетті кәсіпітк зейнетақы төлемдері және әлеуметтік аударымдар бойынша есептеулер жағдайы:
Салық бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, МЗТ, МКЗТ және әлеуметтік аударымдар түрі
Есеп қалдығы (+, -)
Салық, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, МЗТ, МКЗТ, әлеуметтік төлемдер қалдығы ( +, -)
Өсімпұл қалдығы
( +, -)
Айыппұл қалдығы (+, -)
1
2
3
4
5
Ескерту: Есептеу қалдығында шағымдалу кезеңіндегі және шағымдалып алынған салықтық тексеру нәтижесі бойынша есептелген, сондай-ақ төлеу мерзімі өзгертілген (мерзімін ұзарту) бойынша сомалар көрсетілмейді
18. Камералды бақылау нәтижелері бойынша алшақтықтар болмаған кезде камералды бақылау бұзушылықсыз аяқталды деп саналады.
19. Камералды бақылау нәтижелері бойынша алшақтықтар анықталған жағдайда камералды бақылау нәтижесі бойынша салық органдары қызметімен анықталған бұзушылықты жою туралы хабарлама мынадай салық есептілігінің түрлері бойынша толтырылады.
№ т/б
Салықтың, басқа міндетті төлемнің түрі
Бюджет жүктемесінің коды (БЖК)
Салық есептілігі нысанының коды
1
2
3
4
Камералды бақылау нәтижесі бойынша анықталған бұзушылықтар
туралы ақпараттар ___________________________________________________
_____________________________________________________________________
Салық органы лауазымды тұлғасы ______________________________________
(Т.А.Ә, лауазымы, қолы)
Қорытындыны ___________________________________________________ алдым
(салық төлеушінің Т.А.Ә, қолы, күні)
Қорытынды салық төлеушіге ________________________________ тапсырылды
(салық органы лауазымды тұлғасының Т.А.Ә, қолы, күні)
_____________________________________________________________________
Қорытынды салық төлеушіге _________________________________ жіберілді
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
15-қосымша
Нысан
Салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру туралы
немесе салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұрудан
бас тарту туралы шешім
20__ жылдың "____"__________ № _______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің 73cf1 және 74-баптарынаcf1 сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
_________________________________________ салықтық өтініші негізінде
(салық төлеушiнiң атауы)
_____________________________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі жеке сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН)
_____________________________________________________________________
20__ жылдың "____"__________ салық есептілігін тапсыруды тоқтата
тұруға салық өтінішінің негізінде шешті:
20__ жылдың "____"__________ бастап 20__ жылдың
"____"__________ дейін салық есептілігін тапсыруды тоқтата тұру;
20__ жылдың "____"__________ бастап 20__ жылдың "____"__________
дейін салық есептілігін тапсыруды тоқтата тұрудан бас тарту
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________ себебі бойынша
Салық органының Басшысы
(Басшының орынбасары) ________________________________ ______________
(аты-жөні) (қолы)
М.О.
Шешім _________________________________________________________ алдым
(салық төлеушінің (салық агентінің)/салық төлеушінің (салық
агентінің) лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы, мөрі, күні)
Шешім салық төлеушіге (салық
агентіне) ______________________________________________ табыс етілді
салық қызметі органының лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы,
күні)
Шешім салық төлеушіге (салық
агентіне)__________________________________________________ жіберілді
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
17-қосымша
Нысан
Бақылауды тағайындау туралы
шешім
20 __ ж. "__" _____________ № _______
(тіркеу күні)
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)

Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1339 "Об
утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание
поступлений в республиканский бюджет, за возврат из бюджета и (или)
зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм и осуществляющих контроль за
поступлениями в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от
продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных
кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов" fs24РЕШИЛ:
1) осуществить контроль в
_____________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного государственного органа)
_____________________________________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный
номер (ИИН/БИН)
_____________________________________________________________________
Обоснование назначения контроля: ______________________________
2) для осуществления контроля направить:
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество, должность
_____________________________________________________________________
работника (-ов) органа (-ов) налоговой службы)
3) срок проведения контроля установить с "___"_________20__года
по "___" _________20___года
4) период осуществления контроля установить
с "___"___________________20___года по "___"___________20___года
5) вопросы осуществления контроля _____________________________
6) привлечь к осуществлению контроля работника (-ов):
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., должность
_____________________________________________________________________
привлеченного (-ых) работника (-ов)
из других государственных органов)
Руководитель органа налоговой службы _________ _____________________
М.П. (подпись) (Ф.И.О.)
Ознакомлен (-а) и решение (копию) получил (-а):
______________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица уполномоченного
государственного органа, подпись, дата)
Приложение 17
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 18
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Дополнительное решение
к решению о назначении контроля от "___" _____ года № ____
"_____" _____________ 20 ___ г.
(дата регистрации)
№ ________
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и постановлением

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) және "Республикалық бюджетке түсетін түсімдердің алынуына, артық (қате) төленген соманың бюджеттен қайтарылуына және (немесе) есепке алынуына және салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін соманың, қарыздардың бюджетке түсуін бақылауды жүзеге асыруға жауапты уәкілетті органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1339 Қаулысына сәйкес ШЕШТІ:
1) __________________________________________________________________
(уәкілетті мемлекеттік органының толық атауы)
___________________________________________________ бақылау жүргізуге
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
_____________________________________________________________________
(бақылауды тағайындау негіздемесі)
2) бақылау жүргізу үшін жіберілсін: _________________________________
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты)
3) бақылау жүргізу мерзімі 20 __ жылдың "__"________ -дан 20__
жылдың "___" _____________ дейін деп белгіленсін
4) бақылау жүргізілетін кезең 20 __ жылдың "__" ________ -дан
20 _______ жылдың "___" _______________ дейін белгіленсін
5) бақылау жүргізу сұрақтары ________________________________________
_____________________________________________________________________
6) бақылау жүргізуге мынадай маман(-дар) жұмылдырылсын:
_____________________________________________________________________
(тексеру жүргізуге басқа мемлекеттік органдардан жұмылдырылған маман(-дар)ның Т.А.Ә.,)
Салық қызметі органының Басшысы ____________________ __________
М.О. (Т.А.Ә.) (қолы)
Таныстым және шешімді (көшірмесін) _____________________ алдым.
(уәкілетті мемлекеттік
органның лауазымды тұлғасының
Т.А.Ә., қолы, күні)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
18-қосымша
Нысан
Тексеру тағайындау туралы ________ № ______ шешімге
қосымша шешім
20__ ж. "__" _____________ № ________
(тіркеу күні)
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)

Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1339 "Об
утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание
поступлений в республиканский бюджет, за возврат из бюджета и (или)
зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм и осуществляющих контроль за
поступлениями в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от
продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных
кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов" fs24РЕШИЛ:
1) продлить осуществление контроля на "___" рабочих дней в
уполномоченном государственном органе
_____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного государственного органа)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный
номер (ИИН/БИН)
_____________________________________________________________________
2) изменить период осуществления контроля с "__" ______20__года
по "__" _________ 20___ года
3) включить в состав лиц, осуществляющих контроль, работника
(-ов) органа (-ов) налоговой службы:
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество, должность работника (-ов) органа (-ов)
налоговой службы)
4) привлечь к осуществлению контроля следующего (-их) работника
(-ов):_______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., должность привлеченного (-ых) работника (-ов) из
других государственных органов)
5) исключить из состава лиц, осуществляющих контроль, работника
(-ов) органов налоговой службы и (или) иного (-ых) работника (-ов)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., должность)
Руководитель
органа налоговой службы _________ ___________________
М.П. (подпись) (Ф.И.О.)
Ознакомлен (-а) и дополнительное решение (копию) получил (-а):_______
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица уполномоченного государственного органа,
подпись, дата)
Приложение 18
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 19
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
РЕШЕНИЕ
об ограничении в распоряжении имуществом в счет налоговой
задолженности налогоплательщика (налогового агента),
задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням
плательщика
"___"__________20__г.
№________________
В соответствии со статьей 613 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс),
статьей 164 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном деле в
Республике Казахстан" _______________________________________________
(наименование налогового (таможенного) органа)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
в лице ______________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество Руководителя или заместителя Руководителя)
РЕШИЛ:
на основании уведомления о погашении налоговой задолженности от
"___"________20___г. № ____, а также в случае обжалования уведомления
о результатах налоговой проверки от "____"_______20___г. № ____, и
(или) решения вышестоящего органа налоговой службы, вынесенного по
результатам рассмотрения жалобы на уведомление от "___" ______20___г.
№ ____*
на основании уведомления о погашении задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням от "___" __________ 20___г. № _____**
ограничить в распоряжении имуществом налогоплательщика (налогового
агента), плательщика
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента),
(плательщика), адрес,
_____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН)
в счет задолженности на сумму: ______________________________________
(в цифрах и прописью)
_____________________________________________________________________
в том числе:

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) және "Республикалық бюджетке түсетін түсімдердің алынуына, артық (қате) төленген соманың бюджеттен қайтарылуына және (немесе) есепке алынуына және салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін соманың, қарыздардың бюджетке түсуін бақылауды жүзеге асыруға жауапты уәкілетті органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1339 Қаулысына сәйкес ШЕШТІ:
1) ____________________________________________________________
(уәкілетті мемлекеттік органның атауы)
_____________________________________________________________________
уәкілетті мемлекеттік органындағы бақылау "______" жұмыс күніне ұзартылсын.
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/Б
_______________________________________________________________
2) бақылау кезеңі 20__ жылдың "__" _____ -дан 20__ жылдың "___" _____________ дейін өзгертілсін.
3) бақылау жүргізіп жатқан тұлғалардың құрамына салық қызметі органның мынадай мамандары қосылсын:____________________________________________________________
(салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты)
_____________________________________________________________________
4) бақылау жүргізуге мынадай маман(-дар) жұмылдырылсын:
_____________________________________________________________________
(бақылау жүргізуге басқа мемлекеттік органдардан жұмылдырыған маман(-дар)ның Т.А.Ә)
5) бақылау жүргізіп жатқан тұлғалардың құрамынан мынадай салық
қызметі органдарының мамандары және (немесе) басқа мамандар
шығарылсын: _________________________________________________________
(Т.А.Ә., лауазымы)
Салық қызметі
органының Басшысы ________________________ ____________________
М.О. (Т.А.Ә.) (қолы)
Таныстым және шешімді (көшірмесін)
________________________________________________________ алдым.
уәкілетті мемлекеттік органның лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы, күні)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
19-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агентінің) билік ету мүлкін салық
берешегінің, төлеушінің кедендік төлемдер, салықтар және
өсімпұлдар бойынша берешегінің есебіне шектеу туралы шешім
20__ ж. "__" _____________ № ________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 613-бабына,
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы
Кодексінің 164-бабынаcf1 сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық (кеден) органының атауы)
_____________________________________________________________ атынан
(Басшының (Басшы орынбасарының) тегі, аты, әкесінің аты)
салық берешегін өтеу туралы 20___ жылғы _____________ № _____________
хабарламаның (берешекті және өсімақыны өтеу туралы хабарлама)
негізінде, сондай-ақ салық тексеруінің нәтижелері туралы 20 ___ жылғы
____________ №____* хабарламаға шағым жасалған жағдайда және (немесе)
хабарламаға шағымды қарау нәтижелері бойынша шығарылған жоғары тұрған
салық қызметі органының 20___ жылғы ____ № _______ шешімі негізінде;
берешектерді, кеден төлемдер және өсімақыларды өтеу туралы 20 _______
жылғы ______________ №____ хабарлама** негізінде салық төлеушінің
(салық агентінің) төлеушінің мүлкіне билік етуді
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) Т.А.Ә., атауы, төлеушінің атауы, мекен жайы,
_____________________________________________________________________
жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН))
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(санмен және жазумен)
сомадағы салық берешегінің есебіне шектеуді fs24ШЕШТІ,
соның ішінде:

1) _______________________ ____________ _________ ____________
(код, наименование платежа) (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
2) _______________________ ____________ _________ ____________
(код, наименование платежа) (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
3) _______________________ ____________ _________ ____________
(код, наименование платежа) (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
4) _______________________ ____________ _________ ____________
(код, наименование платежа) (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
5) _______________________ ____________ _________ ____________
(код, наименование платежа) (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
_____________________________________________________________________
(подпись Руководителя (заместителя Руководителя),
печать налогового (таможенного) органа)
При вынесении решения об ограничении в распоряжении имуществом
плательщика, переданном внаем, включая финансовый лизинг и залог,
запрещается передача права собственности на такое имущество
арендатору и залогодержателю с момента вынесения таможенным органом
решения в отношении этого имущества и до его отмены.
Решение получил _____________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента)/
должностного лица налогоплательщика (налогового агента),
плательщика, подпись, дата, печать)
*- заполняется налоговыми органами
** - заполняется таможенными органами
Приложение 19
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
АКТ
описи ограниченного в распоряжении имущества в счет
налоговой задолженности налогоплательщика (налогового
агента), задолженности по таможенным платежам, налогам и
пеням плательщика
"___"__________20__года №_____________
Налоговый департамент (управление), Департамент таможенного
контроля по
_____________________________________________________________________
(область, город, район)
в лице ______________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество должностного лица налогового
(таможенного) органа)
на основании Решения об ограничении в распоряжении имуществом в счет
налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента),
задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням плательщика от
"____" ___________20___г. № _____
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностных лиц налогоплательщика (налогового агента),
плательщика)
_____________________________________________________________________
произвел опись имущества, принадлежащего налогоплательщику
(налоговому агенту), плательщику
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика (налогового агента),
_____________________________________________________________________
плательщика, индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер
_____________________________________________________________________
(ИИН/БИН), юридический адрес)
Описи подвергнуто следующее имущество:
Наименование
имущества
с подробной
качественной
характеристикой
Количество
Цена
на основе
бухгалтерских
данных
(каждого)
Цена
независимой
оценки
(каждого)
Итого
Итого стоимость описанного имущества составляет: ____________________
(в цифрах и прописью)
______________________________________________________________ тенге.
Все основные средства, поименованные в настоящем Акте описи
ограниченного в распоряжении имущества в счет налоговой задолженности
налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным
платежам и налогам плательщика от "___"______20__ года №______,
должностными лицами налогового (таможенного) органа и
налогоплательщика (налогового агента), плательщика) проверены в
натуре и в моем (нашем) присутствии и внесены в опись, в связи с чем,
претензии к инвентаризации не имею.
Основные средства, перечисленные в Акте описи, находятся на
моем (нашем) ответственном хранении.

1) ________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
2) ________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
3) ________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
4) ________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
5) ________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
____________________________________________________________________
(салық (кеден) органы Басшының (Басшы орынбасарының) қолы, мөрі)
Қаржы лизингі мен кепілді қоса алғанда, төлеушінің жалға берілген мүлікке билік етуін шектеу туралы шешім шығарылған кезде кеден органы осы мүлікке қатысты шешім шығарған кезден бастап оны жойғанға дейін жалға алушы мен кепіл ұстаушыға мұндай мүлікке меншік құқығын беруге тыйым салынады.
Шешімді алды __________________________________________________
(Т.А.Ә. салық төлеушінің (салық агентінің)/
лауазымды тұлғасының Т.А.Ә, төлеушінің қолы, күні,
мөрі)
* - салық органдармен толтырылады
** - кеден органдармен толтырылады
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
20-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің,
кеден төлемдері, салықтар және өсімпұлдар бойынша берешегінің
есебіне билік етуі шектелген мүлік тізімдемесінің
Актісі
20__ жылғы. "__" _____________ № ________
_____________________________________________________________________
(салық, кеден органының атауы)
_____________________________________________________________ атынан
(салық, кеден органының лауазымды тұлғасының аты-жөні)
200_ жылғы ___________ №_____ салық төлеушінің билік ету мүлкін салық
берешегінің есебіне шектеу туралы ШЕШІМНІҢ негізінде
_____________________________________________________________________
(салық төлеуші (салық агенті), төлеуші лауазымды
_____________________________________________________________________
тұлғаларының тегі, аты, әкесінің аты)
__________________________________________________________ қатысуымен
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агенті) Т.А.Ә., немесе атауы, заңды мекен-жайы)
салық төлеушіге тиесілі мүліктің тізімдемесін жүргізді.
Тізімдемеде мынадай мүлік қозғалады:
Толық сапалы сипаттамасымен мүліктің атауы
Саны
Бухгалтерлік деректердің негізінде бағасы (әрқайсысының)
Тәуелсіз бағалаудың (әрқайсысының) бағасы
Жиыны
Сипатталған мүлік құнының жиыны: ____________________________________
____________________________________________________ теңгені құрайды.
(санмен және жазумен)
Осы Актіде айтылған барлық негізгі құралдарды салық (кеден) органының және салық төлеушінің (салық агентінің) лауазымды тұлғалары заттай түрде және менің (біздің) қатысуыммен тексерді және тізімдемеге енгізді, осыған байланысты түгендеуге талабым жоқ.
Тізімдеме Актісінде санамаланған негізгі құралдар менің (біздің) жауапты сақтауым(-ыз)да.

Предупрежден об уголовной ответственности по статье 222-1
Уголовного кодекса Республики Казахстан за растрату, отчуждение или
незаконную передачу имущества подвергнутого описи, на которое
наложено ограничение в распоряжении.
Лицо (а), ответственное (ые) за сохранность основных средств:
_____________ _________ ________________________________________
(должность) (подпись) (расшифровка подписи)
_____________ _________ ________________________________________
(должность) (подпись) (расшифровка подписи)
Указанные в настоящем Акте описи данные и подсчеты проверил:
_____________________ ___________ _____________________
(налогоплательщик (подпись) (расшифровка подписи)
(налоговый агент),
плательщик)
Акт описи составил:
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись должностного лица налогового (таможенного) органа)
с Актом описи ознакомлен и получил один экземпляр:
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись должностного лица налогоплательщика
(налогового агента), плательщика)
Примечание:
Лицо, производящее опись и должностное лицо налогоплательщика
(налогового агента), плательщика подписывают каждую страницу Акта
описи.
Приложение 20
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 21
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
РАСПОРЯЖЕНИЕ
налогового органа о приостановлении расходных операций
по кассе налогоплательщика (налогового агента)
"____" ______________ 20 __ года
(дата выписки)
№ ___________
В соответствии со статьей 612 Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый
кодекс)______________________________________________________________
(наименование налогового органа)
_____________________________________________________________________
приостанавливает все расходные операции наличных денег в кассе, кроме
операций по:
сдаче денег в банк или организацию, осуществляющую отдельные
виды банковских операций, для последующего их перечисления в счет
погашения налоговой задолженности, задолженности по обязательным
пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам
и социальным отчислениям;
выдаче банком или организацией, осуществляющей отдельные виды
банковских операций, наличных денег клиентов.
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество, наименование налогоплательщика
(налогового агента),
_____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
Налогоплательщиком (налоговым агентом) с момента получения
Распоряжения налогового органа о приостановлении расходных операций
по кассе все поступающие наличные денежные средства подлежат
зачислению в бюджет не позднее одного рабочего дня, следующего за
днем их поступления.
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.

Билік етуі шектелген тізімдемеде келтірілген мүлікті шығындағаны, иеліктен шығарғаны немесе заңсыз бергені үшін Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 222-1-бабы бойынша қылмыстық жауапкершілік туралы ескертілді.
Осы Актіге, меншік және (немесе) шаруашылық жүргізу құқығын растайтын келесі құжаттардың көшірмелері қосылып беріледі.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Негізгі құралдардың сақталуына жауапты тұлға(-лар):
____________________
(лауазымы)
______________________
(қолы)
______________________
(қолының толық жазылуы)
____________________
(лауазымы)
_____________________
(қолы)
______________________
(қолының толық жазылуы)
Осы тізімдеме Актісінде көрсетілген деректер мен есептеулерді тексерді:
___________________
(салық төлеуші(салық агенті), төлеуші)
________________________
(қолы)
__________________________
(қолының толық жазылуы)
Тізімдеме Актісін ____________________________________________ жасады
(салық органы лауазымды тұлғасының Т.А.Ә, қолы)
Тізімдеме Актісімен
таныстым және бір данасын _____________________________________ алдым
(салық төлеуші (салық агентінің), төлеушінің
лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы)
Ескерту:
Тізімдеме жүргізген тұлға және салық төлеушінің (салық агентінің), төлеушінің лауазымды тұлғасы Тізімдеме Актісінің әрбір бетіне қол қояды.
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
21-қосымша
Нысан
Салық органының салық төлеушінің (салық агентінің) кассасы
бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы
ӨКІМІ
20__ жылғы "___" _______________ № _______
(жазба күні)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі)
612-бабына сәйкес ___________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) тегі,аты, әкесінің аты, атауы,
жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-
_____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), мекен жайы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
кассадағы: салық берешегiн, банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымға кейiннен оларды салық берешегiн, міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары және әлеуметтік аударымдар бойынша берешектердi өтеу есебiне аудару үшiн ақша тапсыру;
банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың клиенттердің қолма-қол ақшасын беруі бойынша операциялардан басқа, кассадағы қолма-қол ақшаның барлық шығыс операцияларын тоқтата тұрады.
Салық төлеушінің (салық агентінің) осы өкімді алған кезден бастап кірісіне түсетін ақша қаражаттар түскен күннен кейінгі келесі бір жұмыс күнінен кешіктірілмей бюджет есебіне алынуға тиіс.
Салық төлеушінің (салық агентінің) кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру, салық берешегін банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға өтеу жөніндегі операциялардан басқа, кассадағы қолма-қол ақшалардың барлық шығыс операцияларына, оларды кейіннен салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналарының және әлеуметтік аударымдардың өтеу есебіне жатқызу үшін қолданылады.
Салық органдары мен олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптарын орындамау жағдайында Сізге Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес әкімшілік жаза шаралары қолданылады.

В соответствии со статьями 686, 687 Налогового кодекса
налогоплательщик (налоговый агент) имеет право обжаловать действия
(бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему
органу налоговой службы или в суд, в порядке, предусмотренном
законами Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель Руководителя)
налогового органа ___________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Распоряжение получил_________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента)/
должностного лица налогоплательщика (налогового
агента), подпись, печать, дата)
Распоряжение вручено
налогоплательщику (налоговому агенту)________________________________
(Ф.И.О. должностного лица
налогового органа, подпись, дата)
Распоряжение отправлено
налогоплательщику (налоговому агенту)________________________________
(документ, подтверждающий факт
отправки и (или) получения)
Приложение 21
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 22
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Постановление № _______
об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении
имущество налогоплательщика (налогового агента)
"__"__________ 20__ г.
___________________
(место составления)
Я, Руководитель (заместитель Руководителя)___________________________
(наименование налогового органа,
_____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество руководителя (заместителя Руководителя))
УСТАНОВИЛ:
факт неисполнения налогового обязательства по погашению налоговой
задолженности,
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), полное наименование
налогоплательщика (налогового агента),
_____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
составляющей на дату вынесения настоящего постановления______________
(указать в цифрах и прописью)
_____________________________________________________________________
_______________________________________________________________тенге.
Меры принудительного взыскания налоговой задолженности,
предусмотренные статьями 615, 616 Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый
кодекс) не привели к погашению налоговой задолженности.
На основании вышеизложенного, руководствуясь статьей 617
Налогового кодекса,
ПОСТАНОВИЛ:
Обратить взыскание на имущество, ограниченное в распоряжении на
основании решения от "__"______ 20__ года № ____ и акта описи
имущества от "__"________20__ года № _____
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента),
ИИН/БИН, адрес)
_____________________________________________________________________
Настоящее постановление составлено в двух экземплярах, один из
которых с приложением решения и акта описи передать для исполнения
_____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного юридического лица)
Ограниченное в распоряжении имущество находится на
ответственном хранении
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. материально ответственного лица налогоплательщика
(налогового агента)
и находится по адресу________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
М.П.___________________________________________________________
(Ф.И.О. Руководителя (заместителя Руководителя)
налогового органа, подпись)
Получено:______________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица уполномоченного
юридического лица, дата получения, подпись)
Отправлено:____________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 22
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 23
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Приложение 23
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 24
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Товарный чек
Примечание: Товарный чек выдается в случаях технической неисправности
контрольно-кассовой машины или отсутствия электроэнергии.
Приложение 24
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 25
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Книга товарных чеков
Приложение 25
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 27
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Приложение 26
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 28
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
НАЛОГОВОЕ ТРЕБОВАНИЕ
№ _____
"__" _____________ 20 __ г.
_____________________________________________________________________
(наименование компетентного органа иностранного государства,
которому направляется требование
_____________________________________________________________________
и его адрес)
_____________________________________________________________________
(наименование компетентного органа либо его уполномоченный орган)
Республики Казахстан в соответствии со статьей 227cf1 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый Кодекс) и ________________________________________________
(наименование международного договора)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
обращается в целях получения помощи в сборе налогов в отношении
следующего налогоплательщика,
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Фамилия имя отчество физического лица/наименование
_____________________________________________________________________
юридического лица)
_____________________________________________________________________
Номер налоговой регистрации в стране резидентства
_____________________________________________________, адрес в стране
Резидентства:________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Вид, номер и дата выдачи документа, удостоверяющего личность
физического лица
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Работодатель физического лица в стране резидентства и его адрес______
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Адрес пребывания (регистрации) в Республике Казахстан
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Имущество налогоплательщика во владении у третьего лица (если
имеется): ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Другие важные сведения_______________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Налоговое требование составлено в целях сбора налоговой
задолженности.
Сумма налоговой задолженности в Республике Казахстан в
тенге: ______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сумма налоговой задолженности в Республике Казахстан в иностранной
валюте: _____________________________________________________________
Код валюты*
Просим перечислить собранную сумму на банковский
счет: _______________________________________________________________
Наименование/Ф.И.О. и адрес владельца
банковского счета: __________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Уведомление об уплате налога было отправлено лицу, имеющему налоговую
задолженность (дата)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Я, нижеподписавшийся ________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. и должность лица компетентного либо
_____________________________________________________________________
уполномоченного органа)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Утверждаю, что:
Налоговое требование касается налогов, предусмотренных
вышеназванным международным договором, не оспаривается, не
опровергается апелляцией на решение административного органа в
административный орган вышестоящей инстанции или апелляции в суд.
Налоговое требование осуществляется принудительно в рамках
международного договора.
Взыскание указанных налогов в Республике Казахстан не
представляется возможным. Информация, представленная в данном
документе, достоверна.
Помощь запрашивается компетентным органом в рамках
вышеназванного международного договора. Сумма задолженности в разрезе
видов налогов прилагается.
Подпись_________________ М.П.
Дата____________________
* При заполнении графы "Код валюты" необходимо указывать код
валюты в соответствии с приложением 23 "Классификатор валют",
утвержденный Решением Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010
года № 378 "О классификаторах, используемых для заполнения таможенных
деклараций"
Приложение 27
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 29
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Требование
об устранении нарушений налогового законодательства
Республики Казахстан
"___" ______________ 20 ___ г.
№ ______

Салық кодексінің 686, 687-баптарына сәйкес салық төлеушінің немесе оның уәкілетті өкілінің салық қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетін (әрекетсіздігін) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа Қазақстан Республикасының Заңдарында көзделген тәртiппен шағымдануына құқығы бар.
Салық органының Басшысы (Басшының орынбасары ________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Өкімді _______________________________________________________ алдым.
(салық төлеушінің (салық агентінің) Т.А.Ә./ салық төлеушінің
(салық агентінің) лауазымды тұлғасының қолы, мөрі, күні)
Өкім салық төлеушіге
(салық агентіне ___________________________________________ ұсынылды.
(салық органы лауазымды тұлғасының Т.А.Ә, қолы, күні)
Өкім салық төлеушіге
(салық агентіне) _________________________________________ жіберілді.
(жіберу және(немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
22-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агентінің) билік етуі шектелген
мүлкінен өндіріп алу туралы № _______ қаулы
20__ жылғы "___" _______________ № _______
(жасалған жері)
Мен Басшы (Басшының орынбасары) _____________________________________
(салық органының атауы, Басшының (Басшы орынбасарының) тегі,
_____________________________________________________________________
аты, әкесінің аты)
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) атауы, жеке сәйкестендіру нөмірі/ сәйкестендіру нөмірі
_____________________________________________________________________
(ЖСН/БСН), мекен жайы)
осы қаулы шыққан күнінде ____________________________________________
(санмен және жазбамен көрсетілсін)
______________________________________________________ теңге құрайтын
салық берешегін төлеу бойынша салық міндеттемесі орындалмау фактісін АНЫҚТАДЫМ.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 615, 616-баптарымен алдын ала қарастырылған салық берешегін мәжбүрлеп өндіріп алу шаралары салық берешегін төлеуге әкелмеді.
Жоғарыда баяндалғанның негізінде "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 615, 616-баптарын басшылыққа алып,
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) атауы,
_____________________________________________________________________
(БСН/ЖСН), мекен жайы)
билік ету 20 __ жылғы "__"____________ № ___ шешімінің және 20 __
жылғы "__"_________ №_________ мүлік тізімдемесінің актісінің
негізінде шектелген мүлкінен өндіріп алуды ҚАУЛЫ ЕТТІМ.
Осы қаулы екі данада жасалған, олардың біреуі шешім және тізімдеме актісімен қоса
_____________________________________________________________________
(уәкілетті заң тұлғаның атауы)
________________________________________________ орындалуға берілсін.
Билік етуі шектелген мүлік __________________________________________
(салық төлеуші (салық агенті) жауапты тұлғаның Т.А.Ә.)
материалдық жауапкершілікпен сақтауына беріледі және осы мекен жай
бойынша орналасады __________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
М.О. ________________________________________________________________
(салық органының атауы, Басшының (Басшының орынбасарының) Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________ алынды.
(мүлік бойынша уәкілетті заң тұлғаның Т.А.Ә.), қолы, алған күні)
__________________________________________________________ жіберілді.
(жіберу және алыну фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
22-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
24-қосымша
Нысан
ТАУАР ЧЕГІ
Құрметті салық төлеуші!
Сіз берген тауар чегінің бірегейлігін қамтамасыз етуді және оның қолдан жасалу тәуекелін төмендетуді тауарчегін өз мөріңізбен немесе қолыңызбен куәландыра отырып, жасай аласыз.
ТАУАР ЧЕГІНІҢ
ТҮБІРТЕГІ № 0000
Өткізілген тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер үшін қабылданған сома
Үзіп алу сызбасы
ТАУАР ЧЕГІ № 0000
__________________________________
____________
(салық төлеушінің салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты) немесе атауы)
Жеке сәйкестендіру нөмірі/
бизнес сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН/БСН)
Өткізілген тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер үшін
Ескертпе: тауарлық чек, бақылау-касса машинасының техникалық ақауы болған немесе электр энергиясы болмаған жағдайда беріледі.
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
25-қосымша
Нысан
Тауар чектерінің кітабы
Тауар чектерінің кітабы
№ ______________-ден №______________ге дейін
___________________________________________________________________
салық органына берілген тауар чектерінің сериясы
___________________________________________________________________
Салық төлеушінің төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты немесе атауы
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
Бақылау-кассалық машинаның тіркеу нөмірі
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
26-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
28-қосымша
Нысан
САЛЫҚТЫҚ ТАЛАП
20 ___ж. "____"___________ № ______
_____________________________________________________________________
(талап жіберілетін шет мемлекетінің құзыретті органның атауы және оның мекенжайы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Кодексінің "Салық және бюджетке төлентін
міндетті төлемдер" (Салық Кодексі) 227-бабына
_____________________________________________________________________
(құзыретті не уәкілетті органның атауы)
_____________________________________________________________________
______________________________________________________________ сәйкес
(халықаралық шарттың атауы)
Қазақстан Республикасында салық берешегі бар мына салық
төлеушіге қатысты салықтарды жинауға көмек алу мақсатында жүгінеді:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты-жөні/ заңды тұлғаның атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Резиденттік еліндегі салықтық тіркеу нөмірі _________________________
резиденттік еліндегі мекенжайы: _____________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың түрі, нөмірі және
берілген күні ______________________________________________________
Жеке тұлғаның резиденттік еліндегі жұмыс берушісі және оның мекенжайы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасына келген (тіркеу) мекенжайы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Салық төлеушінің үшінші жақтың иелігіндегі мүлкі (болған жағдайда):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Басқа да маңызды мәліметтер _________________________________________
_____________________________________________________________________
Салықтық талап салық берешегін жинау мақсатында жасалды.
Қазақстан Республикасындағы салық берешегінің сомасы,
теңгеде: ____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасындағы салық берешегінің сомасы, шетел
валютасында: ________________________________________________________
Валюты коды*
Жиналған соманы
_____________________________________________________________________
(банк шоты иесінің атауы/ аты-жөні және мекенжайы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
________________________________________________________________ банк
шотына аударуды сұраймыз
Салық төлеу туралы хабарлама салық берешегі бар тұлғаға жіберілді
(күні)_______________________________________________________________
Мен, төменде қол қоюшы
_____________________________________________________________________
(құзыретті не уәкілетті органның тұлғасының лауазымы және аты)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мынаны:
Салықтық талап жоғарыда көрсетілген халықаралық шартпен көзделген салықтарға қатысты, дауланбайды, әкімшілік органның шешіміне жоғары тұрған инстанцияның әкімшілік органына апелляциямен және сотқа апелляциямен теріске шығарылмайды. Салықтық талап халықаралық шарт шеңберінде мәжбүрлі түрде жүзеге асырылады. Көрсетілген салықтарды Қазақстан Республикасында өндіріп алу мүмкін емес. Осы құжатта көрсетілген ақпарат дұрыс. Көмекті жоғарыда аталған халықаралық шарт шеңберінде құзыретті орган сұратады. Салық түрлері қимасында берешек сомасы қоса беріледі.
Қолы _________________ М.О.
Күні __________________
* "Валюта коды" бағанын толтырған кезде "Кеден декларацияларын толтыру үшін пайдаланылатын жіктеуіштер туралы" Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 378 шешімімен (бұдан әрі - Шешім) бекітілген 23 "Валюталар жіктеуіші" қосымшасына сәйкес валюталардың кодын көрсету қажет.
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
27-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
29-қосымша
Нысан
Қазакстан Республикасының салық заңнамасын бұзушылықты
жою туралы Талап
20___ж. "____"___________ №_______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі)

В соответствии с пунктом 7 статьи 656 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс)___________________________________________________
(наименование налогового органа)
сообщает Вам ________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество руководителя уполномоченного
государственного органа, полное наименование
уполномоченного государственного органа, адрес)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
(ИИН/БИН)
_____________________________________________________________________
о необходимости устранения нарушений налогового законодательства
Республики Казахстан:
_____________________________________________________________________
(суть нарушения, с указанием сумм подлежащих внесению в бюджет
(при наличии))
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
В соответствии со статьей 656 Налогового кодекса Вам необходимо
устранить нарушения в течение тридцати рабочих дней со дня вручения
(получения) настоящего требования.
В случае их не устранения Вы будете привлечены к
ответственности в соответствии с законодательством Республики
Казахстан.
В соответствии со статьями 686, 687 Налогового кодекса Вы
имеете право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц
органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в
суд в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Руководитель
органа налоговой службы _________ ________________________________
М.П. (подпись) (Ф.И.О.)
Требование получил __________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя уполномоченного
государственного органа, подпись, дата)
Требование вручил уполномоченному государственному органу
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Требование отправлено уполномоченному государственному органу
_____________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 28
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 30
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
РЕШЕНИЕ
об отказе в снятии с регистрационного учета по налогу
на добавленную стоимость
"____" _______________ 20__ г.
№ ____________
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и
других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
рассмотрев налоговое заявление
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество или наименование налогоплательщика,
_____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер/
бизнес идентификационный номер (ИИН/БИН))
о регистрационном учете по налогу на добавленную стоимость
от "____" _____ 20__ года, РЕШИЛ:
отказать в снятии с регистрационного учета по налогу на добавленную
стоимость по следующей (-им) причине (-ам):
_____________________________________________________________________
(налоговый орган указывает одно или несколько оснований,
_____________________________________________________________________
предусмотренных пунктом 3 статьи 571 Налогового кодекса)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководитель (заместитель руководителя)
органа налоговой службы _____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Решение получил______________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента)/
должностного лица налогоплательщика (налогового агента),
подпись, печать, дата)
Решение вручено налогоплательщику
(налоговому агенту)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Решение отправлено налогоплательщику
(налоговому агенту)
_____________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 29
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 31
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об обращении взыскания на деньги на банковских счетах
дебиторов
"___"__________20__г. №_____________
В соответствии со статьей 166 Кодекса Республики Казахстан
"О таможенном деле в Республике Казахстан" и статьей 31 Кодекса
Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет (Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование таможенного органа)
уведомляет Вас, _____________________________________________________
(наименование дебитора плательщика задолженности по
таможенным платежам,
_____________________________________________________________________
налогам и пеням, индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер
_____________________________________________________________________
(ИИН/БИН), адрес)
об обращении взыскания на деньги с Вашего банковского счета в
счет погашения задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням
плательщика
_____________________________________________________________________
(наименование плательщика задолженности по таможенным платежам,
налогам и пеням,
_____________________________________________________________________
ИИН/БИН, адрес)
на сумму _____________________________________________________ тенге.
Со дня получения настоящего уведомления, Вам необходимо в
течение двадцати рабочих дней представить в
_____________________________________________________________________
(наименование таможенного органа)
акт сверки взаиморасчетов, составленный совместно с
плательщиком задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням на
дату получения уведомления, в соответствии с пунктом 1 статьи 166
Кодекса Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике
Казахстан".
В случае невыполнения законных требований органов таможенной
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьей 173 Кодекса Республики Казахстан
"О таможенном деле в Республике Казахстан" плательщик задолженности
по таможенным платежам, налогам и пеням имеет право обжаловать
действия (бездействие) должностных лиц таможенных органов
вышестоящему таможенному органу или в суд.
Руководитель (заместитель руководителя)
таможенного органа __________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество, подпись, печать)
Уведомление получил ___________________________________________
(Ф.И.О. дебитора/должностного лица дебитора
плательщика задолженности по таможенным
платежам налогам и пеням, подпись, печать, дата)
Уведомление вручено дебитору плательщику задолженности по
таможенным платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица таможенного органа, подпись, дата)
Уведомление отправлено дебитору плательщика задолженности по
таможенным платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 30
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 32
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Распоряжение
таможенного органа о приостановлении расходных операций
по кассе плательщика задолженности по таможенным платежам,
налогам и пеням
"___"__________20__г. №_____________
В соответствии со статьей 163 Кодекса Республики Казахстан
"О таможенном деле в Республике Казахстан"
_____________________________________________________________________
(наименование таможенного органа)
приостанавливает все расходные операции наличных денежных
средств в кассе (кроме операций по погашению задолженности по
таможенным платежам, налогам и пеням плательщика)
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество, наименование плательщика задолженности
по таможенным платежам, налогам
_____________________________________________________________________
и пеням, индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
Плательщиком задолженности по таможенным платежам, налогам и
пеням с момента получения распоряжения таможенного органа о
приостановлении расходных операций по кассе все поступающие наличные
денежные средства подлежат зачислению в бюджет не позднее одного
рабочего дня, следующего за днем их поступления.
В случае невыполнения законных требований органов таможенной
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьей 17 Кодекса Республики Казахстан
"О таможенном деле в Республике Казахстан" плательщик задолженности
по таможенным платежам, налогам и пеням имеет право обжаловать
действия (бездействие) должностных лиц органов таможенной службы
вышестоящему органу таможенной службы или в суд.
Руководитель (заместитель руководителя)
таможенного органа __________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество, подпись, печать)
Распоряжение получил __________________________________________
(Ф.И.О. плательщика задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням, подпись, печать, дата)
Распоряжение вручено плательщику задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица таможенного органа, подпись, дата)
Распоряжение отправлено плательщику задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 31
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 33
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Постановление № __________
об обращении взыскания на ограниченное в
распоряжении имущество плательщика задолженности
по таможенным платежам, налогам и пеням
"___"___________20__г. №____________
Я, начальник (заместитель начальника) _______________________________
(наименование таможенного органа,
_____________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество Руководителя (заместителя Руководителя)
УСТАНОВИЛ:
факт неисполнения таможенного обязательства по погашению
задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование плательщика задолженности
_____________________________________________________________________
по таможенным платежам, налогам и пеням,
_____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
составляющей на дату вынесения настоящего постановления _____________
(указать в цифрах и прописью)
______________________________________________________________ тенге.
Меры принудительного взыскания задолженности по таможенным

656-бабы 7-тармағына сәйкес _____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
Сізге _______________________________________________________________
(уәкілетті мемлекеттік органның бастығының теғі, аты, әкесінің аты,
_____________________________________________________________________
уәкілетті мемлекеттік органның толық атауы, мекен-жайы)
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН/БСН) ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы салық заңнамасынының бұзушылықтарын жою қажеттігі туралы хабарлайды:
_____________________________________________________________________
(бюджетке енгізілуі тиіс соммалар
_____________________________________________________________________
(болған жағдайда) көрсетіле отырып, бұзушылық мәні)
_____________________________________________________________________
Салық кодексінің 656-бабынаcf1 сәйкес Сізге осы талапты табыс еткен
(алған) күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде бұзушылықтарды жою қажет.
Олар жойылмаған жағдайда Сіз Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапқа тартыласыз.Салық кодексінің 686, 687-баптарына сәйкес салық төлеушінің немесе оның уәкілетті өкілінің салық қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетін (әрекетсіздігін) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа Қазақстан Республикасының Заңдарында көзделген тәртiппен шағымдануына құқығы бар.
Салық қызметі органының Басшысы _______________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Талапты алдым _________________________________________________
(уәкілетті мемлекеттік орган басшысының аты-жөні,
қолы, күні)
Талапты уәкілеттi
мемлекеттік органға
табыс еттім ___________________________________________________
(салық қызметі органының лауазымды тұлғасының
Т.А.Ә., қолы, күні)
Талап уәкілетті мемлекеттік
органға жіберілді _____________________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
28-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
30-қосымша
Нысан
Қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қоюдан бас
тарту туралы
ШЕШІМ
20__ ж. "____" _______________ № ____________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының Кодексінеcf1 сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты немесе атауы, жеке
сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/ БСН))
қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қою туралы 20__ жылғы
"____" _______________ салықтық өтінішін қарап, мынадай негіз(дер)
бойынша қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қоюдан бас
тартылсын деп ШЕШТІ:
_____________________________________________________________________
(салық органы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы
_____________________________________________________________________
Кодексінің (Салық кодексі)
_____________________________________________________________________
571-бабының 3-тармағыменcf1 көзделген бір немесе бірнеше негіздерді көрсетеді)
_____________________________________________________________________
Салық қызметі органының Басшысы
(Басшының орынбасары) _________________________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Шешімді ________________________________________________ алдым.
(салық төлеушінің (салық агентінің) Т.А.Ә, атауы, қолы,
(мөрі), күні)
Шешім салық төлеушіге ___________________________ табыс етілді.
(салық қызметі органының лауазымды
тұлғасының Т.А.Ә, қолы, күні)
Шешім салық төлеушіге ______________________________ жіберілді.
(жіберу және (немесе) алу фактісін
растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
29-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
31-қосымша
Нысан
Дебиторлардың банк шоттарындағы ақшасынан өндiрiп
алуға жүгіну туралы хабарлама
20__ ж. "____" _______________ № ______________
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің 166-бабынаcf1 және "Салық және
бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан
Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 31-бабына сәйкес ________________________
(кеден органының атауы)
_____________________________________________________________________
Сізге _________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеуші дебиторының атауы,
_____________________________________________________________________
жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), мекен-жайы)
Сiздiң банк шотыңыздағы _________________________________ теңге
сомадағы ақшаны төлеушінің __________________________________________
_____________________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұлдар бойынша берешек төлеушінің атауы, сәйкестендіру нөмірі
_____________________________________________________________________
(ЖСН/БСН), мекен-жайы)
өтеу есебінен өндiрiп алуға жүгіну туралы хабарлайды.
Осы хабарламаны алған сәттен бастап Сізге "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 166-бабының 1-тармағына сәйкес хабарламаны алу күніне кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұлдар бойынша берешекті өтеушімен бірлесіп жасасқан өзара есеп айырысуды салыстыру актiсiн ____________________________ жиырма жұмыс күннің ішінде ұсыну қажет.
(кеден органының атауы)
Кеден қызметі органдарының және олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге "Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы" Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылатын болады.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 173-бабына сәйкес кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұлдар бойынша берешек өтеуші кеден қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне (әрекетсіздігіне) кеден қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқылы.
Кеден органының Басшы
(Басшының орынбасары) _________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, қолы, мөрі)
Хабарламаны _____________________________________________ алды.
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұлдар бойынша
берешек төлеушінің дебиторының Т.А.Ә., атауы,
қолы, (мөрі), күні)
Хабарлама кедендік төлемдер, салықтар мен
өсімпұлдар бойынша берешек төлеушінің дебиторына
___________________________________________________ тапсырылды.
(кеден қызметі органының лауазымды тұлғасының Т.А.Ә.,
қолы, күні)
Хабарлама кедендік төлемдер, салықтар мен
өсімпұлдар бойынша берешек төлеушінің дебиторына
____________________________________________________ жіберілді.
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
30-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
32-қосымша
Нысан
Төлеушінің кассасы бойынша шығыс операцияларын
тоқтата тұру туралы кеден органының
ӨКІМІ
20__ ж. "____" _______________ № ______________
(шығарылған күні)
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан
Республикасы Кодексінің 163-бабынаcf1 сәйкес
_____________________________________________________________________
(кеден органының атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұлдар бойынша берешек төлеушінің тегі,аты, әкесінің аты, атауы,
_____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН), мекен-жайы)
_____________________________________________________________________
__________________________________________________ кассадағы ақша
қаражаттарының қолма-қол барлық шығыс операцияларын (кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұлдар бойынша берешегін өтеу бойынша операцияларынан басқа) тоқтатады.
Кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеушінің осы өкімді алған сәтінен бастап кірісіне түсетін ақша қаражаттар түскен күннен келесi бiр жұмыс күнiнен кешiктiрiлмей бюджет есебiне алынуға тиiс.
Кеден қызметі органдарының және олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда Сізге Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне сәйкес әкiмшiлiк жаза шаралары қолданылады.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 173-бабына сәйкес кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек өтеушінің жоғары тұрған кеден қызметi органына немесе сотқа кеден қызметi органдарының лауазымды адамдарының әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдануға құқылы.
Кеден органының Басшысы
(Басшының орынбасары) _________________________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Өкімді алды ___________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұлдар бойынша
берешек өтеушінің Т.А.Ә., қолы (мөрі), күні)
Өкім кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұлдар
бойынша берешек өтеушіге тапсырылды ___________________________
(кеден органы лауазымды
тұлғасының Т.А.Ә., қолы, күні)
Өкім кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұлдар
бойынша берешек төлеушіге жіберілді ___________________________
(жіберу және (немесе) алу
фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
31-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
33-қосымша
Нысан
Төлеушінің билік
етуі шектелген мүлкінен өндіріп алу туралы
№ _______ ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" _______________ ______________
(жасалған жері)
Мен, Басшы (Басшының орынбасары) ____________________________________
_____________________________________________________________________
кеден органының атауы, Басшысының (Басшы орынбасарының) тегі,
аты, әкесінің аты)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек
төлеушінің атауы, тегі, аты, әкесінің аты,
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес- сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН/),
мекенжайы) осы қаулы шыққан күнінде
_____________________________________________________________________
(санмен және жазбамен көрсетілсін)
____________________________________________________ теңгені құрайтын
кедендік төлемдер, салықтар және өсімпұл бойынша берешекті өтеу бойынша кеден міндеттемесі орындалмау фактісін
АНЫҚТАДЫМ

платежам, налогам и пеням, предусмотренные статьями 165, 166 Кодекса
Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан", не
привели к погашению задолженности по таможенным платежам, налогам и
пеням.
На основании вышеизложенного, руководствуясь статьей 167
Кодекса Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике
Казахстан"
ПОСТАНОВИЛ:
Обратить взыскание на имущество, ограниченное в распоряжении на
основании решения от "__" _______ 20 ___ года № ______ и акта описи
имущества от "___" ___________ 20 __ года № ______
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование плательщика задолженности по таможенным
платежам, налогам и
_____________________________________________________________________
пеням, ИИН/БИН, адрес)
Настоящее постановление составлено в двух экземплярах, один из
которых с приложением решения и акта описи передать для исполнения
_____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного государственного органа по работе
с имуществом,
_____________________________________________________________________
обращенным (поступившим) в собственность государства по отдельным
основаниям)
_____________________________________________________________________
Ограниченное в распоряжении имущество находится на ответственном
хранении
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., материально ответственного лица плательщика задолженности
_____________________________________________________________________
по таможенным платежам, налогам и пеням и находится по адресу)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
место печати __________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя (заместителя руководителя)
таможенного органа, подпись)
Получено: _____________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица уполномоченного
государственного органа по работе с имуществом, дата
получения, подпись)
Отправлено: ___________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 32
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 34
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
РЕШЕНИЕ
об отмене решения об ограничении
в распоряжении имуществом и акта описи имущества
в счет налоговой задолженности налогоплательщика
(налогового агента), задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням плательщика
"__" _____________ 20 __ г. № _____
В соответствии со статьей 613 Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый
кодекс), статьей 164 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном деле
в Республике Казахстан"
_____________________________________________________________________
(наименование налогового (таможенного) органа)
в связи с ___________________________________________________________
(указать причину отмены решения об ограничении
в распоряжении имуществом)
_____________________________________________________________________
отменяет решение об ограничении в распоряжении имуществом от
"__" ______ 20 ___ года № ____ налогоплательщика (налогового агента),
плательщика
_____________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество, наименование налогоплательщика
(налогового агента), плательщика,
_____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
и акт описи имущества (при его наличии) от "__" ________ 20__г. № __.
Руководитель (заместитель Руководителя)
Налогового (таможенного) органа _______________________________
(Ф.И.О., подпись, печать налогового
(таможенного) органа)
Решение получил _______________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента)/
должностного лица налогоплательщика (налогового
агента), плательщика, подпись дата, печать)
Приложение 33
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 38
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Справка
о приеме Декларации по индивидуальному
подоходному налогу и имуществу в электронном виде
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) ________________________
Фамилия, имя, отчество ______________________________________________
_____________________________________________________________________
Код формы налоговой отчетности _______________ версия _______________
Вид формы налоговой отчетности ______________________________________
Наименование формы налоговой отчетности _____________________________
Налоговый период ____________________________________________________
Способ приема _______________________________________________________
Код налогового органа – получателя __________________________________
Входящий (регистрационный) номер документа налоговой отчетности: ____
Обработка
налоговой отчетности
Система
Статус
Дата/Время
Код
бюджетной
классификации
Срок уплаты
Сумма
Код валюты
Подпись прикладного сервера
Приложение 34
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 39
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о принятии или непринятии органом налоговой службы
налоговой отчетности в электронном виде
Индивидуальный идентификационный номер/
бизнес идентификационный номер (ИИН/БИН)
_____________________________________________________________________
Наименование налогоплательщика/фамилия, имя, отчество _______________
_____________________________________________________________________
Код формы налоговой отчетности _______________ версия _______________
Вид формы налоговой отчетности ______________________________________
Наименование формы налоговой отчетности _____________________________
Реквизиты контракта №_____________________ от "___"____________ года.
Налоговый период ____________________________________________________
Способ приема _______________________________________________________
Код налогового органа – получателя __________________________________
Входящий (регистрационный) номер документа налоговой отчетности: ____
Обработка
налоговой отчетности
Система
Статус
Дата/Время
Код
бюджетной
классификации
Срок уплаты
Сумма
Код валюты
Подпись прикладного сервера
Приложение 35
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 40
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Приложение 36
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 41
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Приложение 37
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 42
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Справка
о приеме Декларации по индивидуальному
подоходному налогу и имуществу на бумажном носителе
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) ________________________
Фамилия, имя, отчество ______________________________________________
_____________________________________________________________________
Код формы налоговой отчетности ______________________________________
Вид формы налоговой отчетности ______________________________________
Налоговый период ____________________________________________________
Код налогового органа – получателя __________________________________
Входящий (регистрационный) номер документа налоговой отчетности: ____
_____________________________________________ _________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, (подпись)
принявшего Декларацию)
Дата приема декларации
налоговым органом_________________ М.Ш.
Приложение 38
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра финансов Республики
Казахстан
от 5 февраля 2014 года № 39
Приложение 43
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Извещение
о нарушениях, выявленных по результатам
камерального контроля
"____" _______________20____ г. №____________
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
в соответствии со статьей 587 Кодекса Республики Казахстан "О налогах
и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) извещает
Вас _________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) или
_____________________________________________________________________
полное наименование налогоплательщика (налогового агента),
_____________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН)
о нарушениях, выявленных "____" _________20___года, по налоговой
отчетности
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование и налоговый период налоговой отчетности)
Настоящее извещение направляется для сведения и не является
обязательным для исполнения.
Приложение с описанием выявленных нарушений на ____ листе(-ах).
Руководитель
(заместитель Руководителя)
органа налоговой службы
_________ _________
(Ф.И.О.) (подпись)
М.П.
Уведомление получил
______________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента),
подпись, дата)
М.П.
Уведомление вручено
налогоплательщику (налоговому
агенту)
__________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа
налоговой службы, подпись, дата)
Ф.И.О. или наименование
налогоплательщика:_______
_________________________
_________________________
Адрес:
_________________________
_________________________
Уведомление отправлено
налогоплательщику (налоговому
агенту)
____________________________________
(документ, подтверждающий факт
отправки и (или) получения)

"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 165, 166-баптарында көзделген кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешегін мәжбүрлеп өндіріп алу шаралары кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешегін өтеуге әкелген жоқ.
Жоғарыда жазылғандардың негізінде, "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 167-бабын басшылыққа ала отырып,
_____________________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеушінің Т.А.Ә., атауы, ЖСН/ БСН, мекенжайы)
_____________________________________________________________________
билік ету 20__ жылғы "__"__________ № _______ шешімінің және 20__ жылғы "__"______ № ___ мүлік тізімдемесінің актісінің негізінде шектелген мүлкінен өндіріп алуды
ҚАУЛЫ ЕТТІМ:
Осы қаулы екі данада жасалған, олардың біреуі шешім және
тізімдеме актісімен қоса ____________________________________________
(белгілі негіздерде мемлекет меншігіне айналдырылған мүлікпен жұмыс
бойынша уәкілетті мемлекет
_____________________________________________________________________
органының атауы)
_____________________________________________________________________
_________________________________________________ орындауға берілсін.
Билік етуі шектелген мүлік___________________________________________
(салық төлеуші (салық агенті), кедендік төлемдер, салықтар мен
өсімпұл бойынша берешек төлеуші материалдық жауапты тұлғаның аты-жөні)
_____________________________________________________________________
жауапкершілікпен сақталуына беріледі және осы мекенжай бойынша орналасады
_____________________________________________________________________
Мөр
орны __________________________________________________________
(салық (кеден) органының атауы, Басшының (Басшы
орынбасарының) Т.А.Ә.)
Алынды: _______________________________________________________
(мүлік бойынша уәкілетті мемлекеттік органы лауазымды
тұлғасының Т.А.Ә.)
Жіберілді: ____________________________________________________
(жіберу және(немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
32-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
34-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің есебіне
мүлікке билік етуін шектеу туралы шешімінің және мүлік
тізімдемесінің актісінің күшін жою туралы
20__ ж. "____" _______________ № ______________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 613-бабына,
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы
Кодексінің 164-бабына сәйкес, _____________________________________
(салық (кеден)
_____________________________________________________________________
органының атауы)
_____________________________________________________________________
(мулікке билік етуін шектеу туралы шешімінің күшін жою себебін
көрсету керек)
__________________________________________________ негізге ала отырып
салық төлеуші (салық агенті) ________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты немесе салық
төлеушінің (салық агенті),
_____________________________________________________________________
төлеушінің атауы,жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес- сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), мекен-жайы)
"__" ___________ 20__ жылғы №__________ мүлікке билік етуін шектеу
туралы шешімінің және "___" ____________ 20__ жылғы №__________ билік
етуі шектелген мүлік тізімдемесі актісінің (болған жағдайда) күшін жояды.
Салық (кеден) органының Басшысы
(Басшының орынбасары) _________________________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөр)
Шешім __________________________________________________ алдым.
(салық төлеушінің (салық агентінің), төлеушінің қолы,
күні, мөр)
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
33-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
38-қосымша
Нысан
Жеке табыс салығы мен мүлік жөніндегі
декларацияларды электрондық түрде қабылдау туралы
анықтама
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) _____________________________________
Тегі, Аты, Әкесінің аты
Салық есептілігі нысанның коды __________ версиясі __________________
Салық есептілігі нысанның түрі ______________________________________
Салық есептілігі нысанның атауы _____________________________________
Салық кезені ________________________________________________________
Қабылдау әдесі ______________________________________________________
Алған салық органының коды __________________________________________
Салық есептілігі құжатының кіріс (тіркеу) нөмірі ____________________
Салық есептілігін өндеу
Жүйесі
Мәртебесі
Күні/Уақытты
Қолданбалы сервердің қолтанбасы
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
34-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
39-қосымша
Салық қызметі органының салық есептілігін
Электрондық түрде қабылдап алғаны туралы
хабарлама
Жеке сәйкестендіру нөмірі /Бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
_____________________________________________________________________
Салық төлеушінің атауы/тегі, аты, әкесінің аты ______________________
_____________________________________________________________________
Салық есептілігі нысанның коды _____________ версиясі _______________
Салық есептілігі нысанның түрі ______________________________________
Салық есептілігі нысанның атауы _____________________________________
Келісім-шарттың деректемесі №_______________ 20__ жылы "___" ________
Салық кезен _________________________________________________________
Қабылдау әдесі ______________________________________________________
Алған салық органының коды __________________________________________
Салық есептілігі құжатының кіріс (тіркеу) нөмірі ____________________
Салық есептілігін өндеу
Жүйесі
Мәртебесі
Күні/Уақытты
Бюджеттік жүктеу коды
Төлеу мерзімі
Сомасы
Валютаның коды
Қолданбалы сервердің қолтанбасы
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
35-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
40-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
36-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
41-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
37-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
42-қосымша
Жеке табыс салығы мен мүлік жөніндегі декларацияларды
Қағаз тасығышта қабылдау туралы
Анықтама
Осы анықтама берілді:
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) _____________________________________
Аты-жөні ____________________________________________________________
Салық есептілігі нысанның коды ___________ версиясі _________________
Салық есептілігі нысанның түрі ______________________________________
Салық кезені ________________________________________________________
Алушы салық органының коды тұрғылықты жері бойынша __________________
Салық есептілігі құжатының кіріс (тіркеу) нөмірі ____________________
_________________________________ ______________
(декларациясы қабылдаған лауазымды (қолы)
тұлғаның аты-жөні)
Декларацияны салық органы
қабылдаған күні ________________________ Б.О.
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 39 бұйрығына
38-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
43-қосымша
Нысан
Камералдық бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтарды жою
туралы хабарландыру
20__ жылдың "____"______________ № ______________________
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 587-бабына сәйкес Сізді
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты (ол
_____________________________________________________________________
болған жағдайда) немесе толық атауы), жеке сәйкестендіру
нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
_____________________________________________________________________
20____ жылдың "___" _________________________________________________
_____________________________________________________________________
(салық есептілігінің атауы мен салық кезеңі)
салық есептілігі бойынша анықталған бұзушылықтар туралы хабардар етеді.
Осы хабарландыру мәлімет үшін жіберіледі және орындалуға міндетті емес.
Анықталған бұзушылықтардың сипаттамалары бар қосымша ___ бетте.
Салық қызметі органының Басшысы
(Басшының орынбасары)
_______________________ __________
(Т.А.Ә.) (қолы)
М.О.
Хабарламаны алды __________________
(салық төлеушінің Т.А.Ә., қолы, күні)
М.О.
Салық төлеушінің Т.А.Ә. немесе атауы:
_____________________________
_____________________________
_____________________________
Мекен жайы: _________________
_____________________________
_____________________________
Хабарлама салық төлеушіге
(салық агентіне) табыс етілді
___________________________________
(салық қызметі органының лауазымды тұлғасының Т.А.Ә., қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне) жіберілді
___________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)