О внесении дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 января 2014 года № 37 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации юридических лиц, филиалов и представительств"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 июня 2014 года № 214. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2014 года № 9549. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 301
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 29.05.2015 № 301 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 января 2014 года № 37 «Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации юридических лиц, филиалов и представительств» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9117, опубликован 17 марта 2014 года в информационном-правовом системе «Әділет») следующие дополнения:
в Регламенте государственной услуги «Государственная регистрация юридических лиц, учетная регистрация филиалов и представительств», утвержденный данным приказом:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
«13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Государственная перерегистрация юридических лиц, учетная перерегистрация их филиалов и представительств», утвержденный данным приказом:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
«13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту»;

"Заңды тұлғаларды, филиалдар мен өкілдіктерді тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 37 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 214 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2014 жылы 1 шілдеде № 9549 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2015 жылғы 29 мамырдағы № 301 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 29.05.2015 № 301 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттеріне жөніндегі қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 бұйрығына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Заңды тұлғаларды, филиалдар мен өкілдіктерді тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 37 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 9117 тіркелді, «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 17 наурызында жарияланды) мынадай толықтырулар енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген «Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу, филиалдарды (өкілдіктерді) есептік тіркеу» мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 13-тармағымен толықтырылсын:
«13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдер (іс-қимылдар) кезектілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының толық сипаттамасы, сондай-ақ басқа да қызмет берушілердің және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығының мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзара іс-қимылының тәртібі және ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі»;
осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген «Заңды тұлғаларды мемлекеттік қайта тіркеу, филиалдарды (өкілдіктерді) есептік қайта тіркеу» мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 13-тармағымен толықтырылсын:
«13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдер (іс-қимылдар) кезектілігінің толық сипаттамасы, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы, сондай-ақ басқа да қызмет берушілердің және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығының мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзара іс-қимылының тәртібі және ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі»;

дополнить приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Выдача справки о регистрации (перерегистрации) юридических лиц, об учетной регистрации (перерегистрации) их филиалов и представительств», утвержденный данным приказом:
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
«15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Выдача дубликата устава (положения) юридического лица, не относящегося к субъекту частного предпринимательства, а также акционерного общества, их филиалов и представительств», утвержденный данным приказом:
дополнить пунктом 17 следующего содержания:
«17. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 4 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Государственная регистрация внесенных изменений и дополнений в учредительные документы юридического лица, не относящегося к субъекту частного предпринимательства, а также акционерного общества, положения об их филиалах (представительствах)», утвержденный данным приказом:
дополнить пунктом 12 следующего содержания:
«12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.»;

осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген «Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу), филиалдарды (өкілдіктерді) есептік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманы беру» мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 15-тармағымен толықтырылсын:
«15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдер (іс-қимылдар) кезектілігінің толық сипаттамасы, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы, сондай-ақ басқа да қызмет берушілердің және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығының мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзара іс-қимылының тәртібі және ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы регламенттің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген «Жеке кәсіпкерлік субъектісіне жатпайтын заңды тұлға, сондай-ақ акционерлік қоғам, олардың филиалдары (өкілдіктері) жарғысының (ережесінің) телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 17-тармағымен толықтырылсын:
«17. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдер (іс-қимылдар) кезектілігінің толық сипаттамасы, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы, сондай-ақ басқа да қызмет берушілердің және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығының мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзара іс-қимылының тәртібі және ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген «Жеке кәсіпкерлік субъектісіне жатпайтын заңды тұлға, сондай-ақ акционерлік қоғамның, олардың филиалдары (өкілдіктері) туралы ережелерге енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік қызмет регламентіне:
мынадай мазмұндағы 12-тармағымен толықтырылсын:
«12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдер (іс-қимылдар) кезектілігінің толық сипаттамасы, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы, сондай-ақ басқа да қызмет берушілердің және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығының мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзара іс-қимылының тәртібі және ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;

дополнить приложением 3 согласно приложению 5 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Государственная регистрация прекращения деятельности юридического лица, снятие с учетной регистрации филиала и представительства», утвержденный данным приказом:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
«13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 6 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Выдача справки из государственной базы данных «Юридические лица», утвержденный данным приказом:
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
«15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 7 к настоящему приказу.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан Абишева Б.Ш.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Имашев
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 214
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Государственная регистрация
юридических лиц, учетная регистрация
филиалов и представительств»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Государственная регистрация юридических лиц, учетная
регистрация филиалов и представительств»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие
структурных подразделений (работников) услугодателя, центра
обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 214
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Государственная
перерегистрация юридических лиц,
учетная перерегистрация их
филиалов и представительств»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Государственная перерегистрация юридических лиц, учетная
перерегистрация их филиалов и представительств»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие
структурных подразделений (работников) услугодателя, центра
обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 214
Приложение 5
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справки о регистрации
(перерегистрации) юридических лиц, об
учетной регистрации (перерегистрации) их
филиалов и представительств»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Выдача справки о регистрации (перерегистрации) юридических
лиц, об учетной регистрации (перерегистрации) их филиалов и
представительств»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие
структурных подразделений (работников) услугодателя, центра
обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 214
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Выдача дубликата устава (положения)
юридического лица, не относящегося к
субъекту частного предпринимательства,
а также акционерного общества,
их филиалов и представительств»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Выдача дубликата устава (положения) юридического лица,
не относящегося к субъекту частного предпринимательства,
а также акционерного общества, их филиалов и представительств»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие
структурных подразделений (работников) услугодателя, центра
обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 5
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 214
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Государственная регистрация внесенных
изменений и дополнений в учредительные
документы юридического лица, не
относящегося к субъекту частного
предпринимательства, а также
акционерного общества, положения
об их филиалах (представительствах)»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Государственная регистрация внесенных изменений и дополнений в
учредительные документы юридического лица, не относящегося к
субъекту частного предпринимательства, а также акционерного
общества, положения об их филиалах (представительствах)»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие
структурных подразделений (работников) услугодателя, центра
обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 6
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 214
Приложение 4
к Регламенту государственной
услуги «Государственная регистрация
прекращения деятельности
юридического лица, снятие с
учетной регистрации
филиала и представительства»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Государственная регистрация прекращения деятельности
юридического лица, снятие с учетной регистрации
филиала и представительства»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Государственная регистрация прекращения деятельности              юридического лица, снятие с учетной регистрации филиала и
представительства»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие
структурных подразделений (работников) услугодателя, центра
обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 7
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 214
Приложение 4
к Регламенту государственной
услуги «Выдача справки из
государственной базы данных
«Юридические лица»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Выдача справки из государственной базы данных
«Юридические лица»»
(наименование государственной услуги)
*При оказании услуги через Центры обслуживания населения
*При оказании услуги посредством Портала электронного правительства
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие
структурных подразделений (работников) услугодателя, центра
обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;

осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген «Заңды тұлға қызметінің тоқтатылуын тіркеу, филиалды (өкілдікті) есептік тіркеуден шығару» мемлекеттік қызмет регламентіне:
мынадай мазмұндағы 13-тармағымен толықтырылсын:
«13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдер (іс-қимылдар) кезектілігінің толық сипаттамасы, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы, сондай-ақ басқа да қызмет берушілердің және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығының мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзара іс-қимылының тәртібі және ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген «Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер қорынан анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 15-тармағымен толықтырылсын;
«15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдер (іс-қимылдар) кезектілігінің толық сипаттамасы, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі өзара іс-қимылы, сондай-ақ басқа да қызмет берушілердің және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығының өзара іс-қимылының тәртібі және ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы бұйрықтың 7-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің төрағасы Б.Ш.Әбішевке жүктелсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Имашев
2014 жылғы 19 маусымдағы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
бұйрығына 1 Қосымша
«Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу,
филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу»
мемлекеттік қызметінің Регламентіне
4-Қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу, филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу»
(мемлекеттік қызметтің аталуы)
*Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы қызмет көрсету кезінде
* Портал «Электрондық үкімет» порталында қызмет көрсету кезінде
2014 жылғы 19 маусымдағы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
бұйрығына 2 Қосымша
«Заңды тұлғаларды мемлекеттік қайта тіркеу,
олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік
қайта тіркеу» мемлекеттік қызметінің
Регламентіне 3-Қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Заңды тұлғаларды мемлекеттік қайта тіркеу, олардың филиалдары
мен өкілдіктерін есептік қайта тіркеу»
(мемлекеттік қызметтің аталуы)
*Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы қызмет көрсету кезінде
2014 жылғы 19 маусымдағы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
бұйрығына 3 Қосымша
«Заңды тұлғаларды (қайта тіркеу), олардың
филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу»
(қайта тіркеу) туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызметінің Регламентіне
5-Қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Заңды тұлғаларды (қайта тіркеу), олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу (қайта тіркеу) туралы
анықтама беру»
(мемлекеттік қызметтің аталуы)
*Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы қызмет көрсету кезінде
2014 жылғы 19 маусымдағы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
бұйрығына 4 Қосымша
«Жеке кәсіпкерлік субъектісіне жатпайтын
заңды тұлға, сондай-ақ акционерлік қоғам,
олардың филиалдары мен өкілдіктері
жарғысының (ережесінің) телнұсқасын беру»
мемлекеттік қызметінің Регламентіне
4-Қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Жеке кәсіпкерлік субъектісіне жатпайтын заңды тұлға, сондай-ақ
акционерлік қоғам, олардың филиалдары мен өкілдіктері
жарғысының (ережесінің) телнұсқасын беру»
(мемлекеттік қызметтің аталуы)
*Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы қызмет көрсету кезінде
Портал «Электрондық үкімет» порталында қызмет көрсету кезінде
2014 жылғы 19 маусымдағы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
бұйрығына 5 Қосымша
«Жеке кәсіпкерлік субъектісіне жатпайтын
заңды тұлғаның, сондай-ақ акционерлік қоғамның
құрылтай құжаттарына, олардың филиалдары
(өкілдіктері) туралы ережелерге енгізілген өзгерістер
мен толықтыруларды мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметінің Регламентіне
3-Қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Жеке кәсіпкерлік субъектісіне жатпайтын заңды тұлғаның,
сондай-ақ акционерлік қоғамның құрылтай құжаттарына, олардың
филиалдары (өкілдіктері) туралы ережелерге енгізілген
өзгерістер мен толықтыруларды мемлекеттік тіркеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
(мемлекеттік қызметтің аталуы)
*Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы қызмет көрсету кезінде
2014 жылғы 19 маусымдағы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
бұйрығына 6 Қосымша
«Заңды тұлғаның қызметін тоқтатуын
мемлекеттік тіркеу, филиалдар мен өкілдіктерді
есептік тіркеуден алу» мемлекеттік қызметінің
Регламентіне 4-Қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Заңды тұлғаның қызметін тоқтатуын мемлекеттік тіркеу, филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуден алу»
(мемлекеттік қызметтің аталуы)
*Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы қызмет көрсету кезінде
2014 жылғы 19 маусымдағы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
бұйрығына 7 Қосымша
«Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер
қорынан анықтама беру» мемлекеттік
қызметінің Регламентіне
4-Қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің
АНЫҚТАМАСЫ
«Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер қорынан анықтама беру»
(мемлекеттік қызметтің аталуы)
*Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы қызмет көрсету кезінде
* Портал «Электрондық үкімет» порталында қызмет көрсету кезінде