Об определении черты бедности на 4 квартал 2014 года
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 11 сентября 2014 года № 73. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2014 года № 9745. Утратил силу приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 326
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 15.12.2014 № 326 (вводится в действие с 01.01.2015).
В целях установления критерия оказания социальной помощи малообеспеченным гражданам Республики Казахстан для определения размера адресной социальной помощи в соответствии с пунктом 4 Правил определения черты бедности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить черту бедности на 4 квартал 2014 года по Республике Казахстан в размере 40 процентов от прожиточного минимума,  рассчитанного за истекший квартал Министерством национальной экономики Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 267-Ө «Об определении черты бедности на 3 квартал 2014 года» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9539 и опубликованный 19 июля 2014 года № 139 (27760) в газете «Казахстанская правда»; 19 июля 2014 года № 139 (28363) в газете «Егемен Қазақстан»).
3. Департаменту социальной помощи обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерств юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) доведение настоящего приказа до областных, гг. Астана и Алматы управлений координации занятости и социальных программ.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Жакупову С.К.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2014 года.
Министр
Т. Дуйсенова

2014 жылғы 4 тоқсанға арналған кедейлік шегін анықтау туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 73 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 24 қыркүйекте № 9745 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 326 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 15.12.2014 № 326 (2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысымен бекітілген Кедейлік шегін анықтау тәртібінің 4-тармағына сәйкес атаулы әлеуметтік көмектің мөлшерін анықтау үшін Қазақстан Республикасының күнкөрісі төмен азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету критерийін белгілеу мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы бойынша 2014 жылғы 4 тоқсанға кедейлік шегі Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің «2014 жылғы 3 тоқсанға арналған кедейлік шегін анықтау туралы» 2014 жылғы 17 маусымдағы № 267-Ө бұйрығының (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 9539 тіркелген және 2014 жылғы 19 шілдедегі № 139 (27760) «Казахстанская правда» газетінде, 2014 жылғы 19 шілдедегі № 139 (28363) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Әлеуметтік көмек департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықты облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармаларының назарына жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қазанынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр
Т. Дүйсенова