О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2013 года № 194/28-V "О бюджете города Астаны на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Астаны от 9 апреля 2014 года № 231/32-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 апреля 2014 года № 807. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 22 мая 2015 года № 362/52-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 22.05.2015 № 362/52-V.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2013 года № 194/28-V «О бюджете города Астаны на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 января 2014 года за № 799, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 9 января 2014 года № 2, «Вечерняя Астана» от 9 января 2014 года № 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «331 156 640» заменить цифрами «360 223 729»;
цифры «122 476 912» заменить цифрами «130 090 147»;
цифры «593 254» заменить цифрами «1 110 526»;
цифры «198 936 502» заменить цифрами «219 873 084»;
в подпункте 2) цифры «265 852 432» заменить цифрами «298 745 289,8»;
в подпункте 4) цифры «65 366 600» заменить цифрами «68 188 940», в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «65 366 600» заменить цифрами «68 188 940»;
в подпункте 5) цифры «789 576» заменить цифрами «(- 5 858 532,8)»;
в подпункте 6) цифры «(- 789 576)» заменить цифрами «5 858 532,8»;
пункт 1 дополнить подпунктом 9) следующего содержания «Используемые остатки бюджетных средств – 6 648 108,8 тысяч тенге»;
в пункте 6 цифры «1 051 404» заменить цифрами «881 404».
2. Принять к сведению, что в соответствии с Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы» от 3 декабря 2013 года № 148 – V ЗРК с учетом изменений и дополнений, внесенных Законом Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы» от 31 марта 2014 года № 182 - V ЗРК с 1 апреля 2014 года установлены:

"Астана қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 194/28-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 231/32-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 807 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 362/52-v шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 22.05.2015 № 362/52-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 108-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 194/28-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2014 жылдың 6 қаңтарында № 799 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 2 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 2 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақшадағы «331 156 640» деген сандар «360 223 729» деген сандармен ауыстырылсын;
«122 476 912» деген сандар «130 090 147» деген сандармен ауыстырылсын;
«593 254» деген сандар «1 110 526» деген сандармен ауыстырылсын;
«198 936 502» деген сандар «219 873 084» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «265 852 432» деген сандар «298 745 289,8» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «65 366 600» деген сандар «68 188 940» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алудағы «65 366 600» деген сандар «68 188 940» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «789 576» деген сандар «(-5 858 532,8)» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «(-789 576)» деген сандар «5 858 532,8» деген сандармен ауыстырылсын;
1 - тармақ келесі мазмұндағы «Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 648 108,8 мың теңге деген 9) - тармақшамен толықтырылсын;
6 - тармақтағы «1 051 404» деген сандар «881 404» деген сандармен ауыстырылсын.
2. «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2014 жылғы 31 наурыздағы № 182-V ҚРЗ Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен енгізілген өзгерістер және толықтырулар есебімен «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 148-V ҚРЗ Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес 2014 жылдың 1 сәуірінен:

1) размер государственной базовой пенсионной выплаты – 10 450 тенге;
2) минимальный размер пенсии – 21 736 тенге;
3) ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов.
Приложения 146912 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    С. Богатырев
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
ГУ «Управление экономики
и бюджетного планирования
города Астаны»
(УЭиБП)                                    Ж. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 9 апреля 2014 года № 231/32-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 13 декабря 2013 года № 194/28-V
Бюджет города Астаны на 2014 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) мемлекеттік базалық зейнетақылық төлем мөлшері – 10 450 теңге;
2) ең төменгі зейнетақы мөлшері – 21 736 теңге;
3) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ, жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек шарттарына ай сайынғы үстемеақы 10 пайыз мөлшерінде белгіленгенін есепке алу.
Аталған шешімнің 1,4,6,9,12-қосымшалары осы шешімге 1,2,3,4,5 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы             С. Богатырев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» (ЭжБЖБ) ММ
басшысы                                    Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2014 жылғы 9 сәуірдегі
№ 231/32-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 194/28-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

173 183,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
308 487,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 762 458,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 306 239,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
178 136,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 458 046,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 109,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 173,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
65 899,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
211 566,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
243 740,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
153 530,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
571 172,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
320 219,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 038 570,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
522 153,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
69 568,0
030
Капитальные расходы государственного органа
2 405,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 334 609,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
34 115,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
199 520,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
7 886 691,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения

173 183,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
308 487,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 762 458,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 306 239,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
178 136,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 458 046,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 109,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 173,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
65 899,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
211 566,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
243 740,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
153 530,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
571 172,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
320 219,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
2 038 570,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
522 153,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
69 568,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 405,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
4 334 609,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
34 115,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
199 520,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
7 886 691,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету

429 926,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 273 293,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
7 809 816,6
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 809 816,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 433 701,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
178 368,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
178 368,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
6 318 967,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
188 160,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
474 668,0
003
Программа занятости
522 358,0
006
Государственная адресная социальная помощь
69 495,0
007
Оказание жилищной помощи
303 686,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 090 881,0
009
Социальная поддержка инвалидов
319 407,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
48 463,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 735,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
278 828,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
139 623,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
93 381,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
425 198,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей - инвалидов, в реабилитационных центрах
273 646,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
465 913,0
026
Капитальные расходы государственного органа
2 450,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
72 841,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости

429 926,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 273 293,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 809 816,6
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
7 809 816,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 433 701,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
178 368,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
178 368,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 318 967,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
188 160,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
474 668,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
522 358,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
69 495,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
303 686,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 090 881,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
319 407,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
48 463,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 735,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
278 828,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
139 623,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
93 381,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
425 198,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
273 646,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
465 913,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 450,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
72 841,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету

23 732 493,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4 842 180,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним собщениям
295 682,0
010
Капитальные расходы государственного органа
1 717,0
13
Прочие
9 169 792,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
881 404,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
881 404,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
401 816,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
401 816,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
3 274 901,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
94 490,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
14 000,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
13 560,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 717,0
007
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
9 342,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 981 680,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
59 000,0
019
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
101 112,0
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
8 808,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
8 808,0
369
Управление по делам религий города республиканского значения, столицы
167 243,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
39 629,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 600,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 000,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
119 014,0
372
Управление администрирования специальной экономической зоны «Астана-новый город»
1 648 745,0
372
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города Астаны как новой столицы на международном уровне
62 614,0
003
Капитальные расходы государственного органа
801,0
004
Услуги по обеспечению развития инновационной деятельности города Астаны

23 732 493,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 842 180,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
295 682,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 717,0
13
Басқалар
9 169 792,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
881 404,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
881 404,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
401 816,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
401 816,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 274 901,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 490,0
002
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
13 560,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 717,0
007
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
9 342,0
017
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 981 680,0
018
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске берілетін кредиттерді ішінара кепілдендіру
59 000,0
019
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
101 112,0
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 808,0
020
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
8 808,0
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
167 243,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 629,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 600,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 000,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
119 014,0
372
«Астана – жаңа қала» арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы
1 648 745,0
001
Халықаралық деңгейдегі жаңа астана ретінде Астана қаласының бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 614,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801,0
004
Астана қаласының инновация қызметінің дамуын камтамасыз ету жөніндегі қызметтер

368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
002
Развитие транспортной инфрастуктуры
012
Формирование и (или) увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта Новая транспортная система города Астаны
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны

368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
012
Астана қаласының жаңа көлік жүйесі жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
13
Басқалар
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
359
Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
020
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы