О внесении изменений в некоторые решения маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 27 марта 2014 года № 225/31-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 апреля 2014 года № 811. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 6 марта 2019 года № 363/45-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 06.03.2019 № 363/45-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения маслихата города Астаны согласно приложению изменения по всему тексту на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
К. Жауханов
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 27 января 2014 года № 225/31-V
Перечень
некоторых решений маслихата города Астаны
1. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 225/31-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 811 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 363/45-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 06.03.2019 № 363/45-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шешімнің қоса берілген тізбесіне сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "Ережесі", "Ереже", "Ережемен", "Ережеде", "Ереженің", "Ережеге", "ережесіне", "ережесінде", "ережесінің", "ережесін" деген сөздер "Қағидасы", "Қағида", "Қағидамен", "Қағидада", "Қағиданың", "Қағидаға", "қағидасына", "қағидасында", "қағидасының", "қағидасын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Қ. Жауханов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2014 жылғы 27 қаңтардағы
№ 225/31-V шешіміне
қосымша
Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7. Решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2010 года № 387/51-IV "О Правилах предоставления жилищной помощи в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 октября 2010 года за № 652, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 135 от 20 ноября 2012 года, "Астана акшамы" № 129 от 20 ноября 2010 года).
8. Решение маслихата города Астаны от 26 июня 2012 года № 46/5-V "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2010 года № 387/51-IV "О Правилах предоставления жилищной помощи в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 июля 2012 года за № 739, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 92 от 4 августа 2012 года, "Астана акшамы" № 86 от 4 августа 2012 года).
9. Решение маслихата города Астаны от 28 марта 2013 года № 119/14-V "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2010 года № 387/51-IV "О Правилах предоставления жилищной помощи в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 мая 2013 года за № 775, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 57 от 9 мая 2013 года, "Астана акшамы" № 52 от 9 мая 2013 года).
10. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

7. Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 387/51-IV "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 29 қазанында № 652 болып тіркелген, 2010 жылғы 20 қарашадағы № 135 "Вечерняя Астана", 2010 жылғы 20 қарашадағы № 129 "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған).
8. Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 26 маусымдағы № 46/5-V "Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 387/51-IV "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 31 шілдесінде № 739 болып тіркелген, 2012 жылғы 4 тамыздағы № 92 "Вечерняя Астана", 2012 жылғы 4 тамыздағы № 86 "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған).
9. Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 119/14-V "Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 387/51-IV "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылдың 3 мамырында № 775 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 мамырдағы № 57 "Вечерняя Астана", 2013 жылғы 9 мамырдағы № 52 "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған).
10. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.