О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 28 мая 2014 года № 242/34-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 июня 2014 года № 815. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. В решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июня 2012 года за № 728, опубликовано в газетах "Астана акшамы" от 21 июня 2012 года № 68, "Вечерняя Астана" от 21 июня 2012 года № 73) (далее – Решение) внести следующее дополнение:
приложение к Решению дополнить строкой 10 следующего содержания:
"
10.
г. Астана, остановка "Торговый дом "Көктем" – Кояндинский дачный массив
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
С. Богатырев
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов

Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 242/34-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 маусымда № 815 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 185/23-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 19.06.2024 № 185/23-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2012 жылдың 19 маусымында № 728 болып тіркелді, "Астана ақшамы" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 68 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 73 нөмірінде жарияланған) шешіміне (бұдан әрі - Шешім) келесі толықтыру енгізілсін:
Шешімнің қосымшасы келесі мазмұндағы 10-жолмен толықтырылсын:
"
10.
Астана қаласы, "Көктем" сауда үйі " аялдамасы – Қоянды саяжай алабы
".
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енедi.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
С. Богатырев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов