О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года № 257/39-IV "О Правилах присвоения звания "Астана қаласының құрметті азаматы"
Решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 254/36-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 августа 2014 года № 826.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 172/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года № 257/39-IV "О Правилах присвоения звания "Астана қаласының құрметті азаматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 декабря 2009 года за № 606, опубликовано 26 декабря 2009 года в газетах "Астана акшамы" и "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в Правилах присвоения звания "Астана қаласының құрметті азаматы" внести изменения по всему тексту на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
С. Богатырев
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов

"Астана қаласының құрметті азаматы" атағын беру Ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы № 257/39-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 254/36-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 тамызда № 826 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес, Астана қаласының маслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 172/21-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. "Астана қаласының құрметті азаматы" атағын беру Ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы № 257/39-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылдың 15 желтоқсанында № 606 болып тіркелген, 2009 жылғы 26 желтоқсандағы "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі атауындағы және бүкіл мәтіні бойынша "ережесі", "Ережесі", "ережелер", "Ереже", "Ереженің" деген сөздер тиісінше "қағидасы", "Қағидасы", "қағидалар", "Қағида", "Қағиданың" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы маслихаты
сессиясының төрағасы
С. Богатырев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов