"Астана қаласының құрметті азаматы" атағын беру Ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы № 257/39-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № 271/37-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 832 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес, Астана қаласының маслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 172/21-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. "Астана қаласының құрметті азаматы" атағын беру Ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 6 қарашадағы № 257/39-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылдың 15 желтоқсанында № 606 болып тіркелген, 2009 жылғы 26 желтоқсандағы "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
"Астана қаласының құрметті азаматы" атағын беру Ережесінің (бұдан әрі - Ереже) бүкіл мәтінінде "Лентасы", "Лентаны", "ленталар" сөздері сәйкесінше "Алқасы", "Алқаны", "алқалар" сөздеріне өзгертілсін.
2. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Оралов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года № 257/39-IV "О Правилах присвоения звания "Астана қаласының құрметті азаматы"
Решение маслихата города Астаны от 9 июля 2014 года № 271/37-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 августа 2014 года № 832.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 172/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 ноября 2009 года № 257/39-IV "О Правилах присвоения звания "Астана қаласының құрметті азаматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 декабря 2009 года за № 606, опубликовано 26 декабря 2009 года в газетах "Астана акшамы" и "Вечерняя Астана") следующие изменения:
по всему тексту Правил присвоения звания "Астана қаласының құрметті азаматы" слова "Лента", "Ленты", "лент" заменить соответственно словами "Подвеска", "Подвески", "подвесок".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Оралов
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов