Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии
Постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2014 года № 102-1815. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 декабря 2014 года № 858. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 5 октября 2016 года № 102-1851
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 05.10.2016 № 102-1851 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 664 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области ветеринарии», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламенты государственных услуг:
1) «Выдача ветеринарной справки» согласно приложению 1;
2) «Проведение идентификации сельскохозяйственных животных» согласно приложению 2;
3) «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии» согласно приложению 3.
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление сельского хозяйства города Астаны» обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Нагаспаева Е.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       А. Джаксыбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 4 ноября 2014 года № 102-1815
Регламент государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки» (далее – государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 664 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области ветеринарии» (далее – Стандарт). Государственная услуга оказывается Коммунальным государственным предприятием на праве хозяйственного ведения «Астана ветсервис» акимата города Астаны (далее – услугодатель), расположенным по адресу: город Астана, проспект Жеңіс, № 3, контактный телефон: 8 (7172) 28-59-70.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.

Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 102-1815 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 858 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қазандағы № 102-1851 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 05.10.2016 № 102-1851 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 16-бабының 1-тармағына, "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 664 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері:
1) "Ветеринариялық анықтама беру" 1-қосымшаға сәйкес;
2) "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" 2-қосымшаға сәйкес;
3) "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметімен анықталатын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен, әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Қ. Нағаспаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Әкім
Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 4 қарашадағы
№ 102-1815 қаулысына
1-қосымша
"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 664 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес әзірленген. Мемлекеттiк көрсетілетін қызметті Астана қаласы, Жеңіс даңғылы, № 3 мекенжайында орналасқан, байланыс телефоны: 8 (7172) 28-59-70, Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Астана ветсервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнымен көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру қызмет берушінің кеңсесімен жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является ветеринарная справка.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя (либо его представителя по доверенности) с предоставлением документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта государственной услуги.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – прием канцелярией услугодателя документов услугополучателя, регистрация с отметкой даты и времени приема пакета документов. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 15 (пятнадцати) минут;
действие 2 – проведение ветеринарным врачом услугодателя ветеринарного осмотра животного, продукции и сырья животного происхождения и оформление ветеринарной справки. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут;
действие 3 – выдача канцелярией услугодателя ветеринарной справки услугополучателю. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 15 (пятнадцати) минут.
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугополучателем услугодателю в течение дня обращения.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления и предоставленных документов, отметка на копии заявления услугополучателя;
2) рассмотрение предоставленных документов, проведение ветеринарного осмотра животного, продукции и сырья животного происхождения, запись результатов ветеринарного осмотра в ветеринарной справке;
3) выдача ветеринарной справки.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) ветеринарный врач услугодателя.
7. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием канцелярией услугодателя документов услугополучателя, регистрация с отметкой даты и времени приема пакета документов. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 15 (пятнадцати) минут. Результат – регистрация с отметкой даты и времени приема пакета документов;
2) проведение ветеринарным врачом услугодателя ветеринарного осмотра животного, продукции и сырья животного происхождения и оформление ветеринарной справки. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут Результат – оформление ветеринарной справки;
3) выдача канцелярией услугодателя ветеринарной справки услугополучателю. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 15 (пятнадцати) минут. Результат – выдача ветеринарной справки.
Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме согласно приложении 1 к настоящему Регламенту.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
Блок-схема последовательности
процедур (действий)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
Справочник бизнес-процессов
оказания государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 4 ноября 2014 года № 102-1815
Регламент государственной услуги
«Проведение идентификации
сельскохозяйственных животных»

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ветеринарлық анықтама болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекет
ету тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағымен қарастырылған құжаттарды қоса бере отырып, қызмет алушының (немесе оның сенімхат бойынша өкілінің) өтініш беруі негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (әрекеттердің) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен қызмет алушының құжаттарын қабылдау, құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын белгілей отырып тіркеу. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 15 (он бес) минуттан аспайды. Қорытынды Ғ қабылдау күні мен уақытын белгілей отырып тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринар дәрігерімен жануарды, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттарды ветеринариялық байқап қарау және ветеринариялық анықтаманы ресімдеу. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды. Қорытынды ветеринариялық анықтаманы ресімдеу;
3) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен қызмет алушыға ветеринариялық анықтама беру. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 15 (он бес) минуттан аспайды. Қорытынды ветеринариялық анықтама беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі қызметті алушы құжаттар топтамасын қызметті берушіге тапсырған сәттен бастап өтініш берген күн ішінде.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) өтініш және ұсынылған құжаттар тіркеледі, көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесіне белгі қойылады;
2) ұсынылған құжаттар қаралады, жануар, одан алынатын өнім мен шикізат ветеринариялық байқаудан өткізіледі, ветеринариялық байқау нәтижелері ветеринариялық анықтамаға жазылады;
3) ветеринариялық анықтама беріледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
әрекет ету тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринар дәрігері.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті рәсімдердің (әрекеттердің) сипаттамасы:
Рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес блок-сызбада көрсетілген.
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер арасындағы өзара іс-қимылдың реттілігін сипаттау осы регламенттің 2 қосымшасы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес – процестерінің анықтамалығында" келтірілген.
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің блок-сызбасы
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
"Ветеринариялық анықтама беру" көрсетілетін мемлекеттік
қызметтін бизнес – үдерістерінің аңықтамасы
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 4 қарашадағы
№ 102-1815 қаулысына
2-қосымша
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Проведение идентификации сельскохозяйственных животных» (далее – государственная услуга) в соответствии с стандартом государственной услуги утвержденного постановлением Правительства Республики Каазхстан от 17 июня 2014 года № 664 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области ветеринарии» (далее – Стандарт), оказывается Коммунальным государственным предприятием на праве хозяйственного ведения «Астана ветсервис» акимата города Астаны (далее – услугодатель), расположенным по адресу: город Астана, проспект Жеңіс, № 3, контактный телефон: 8 (7172) 28-59-70.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является присвоение индивидуального номера животным одним из следующих способов: биркование, таврение, чипирование и выдача ветеринарного паспорта.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления услугополучателя (либо его представителя по доверенности) и документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием канцелярией услугодателя документов услугополучателя, регистрация заявления услугополучателя с отметкой на копии его заявления даты и времени приема пакета документов. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 15 (пятнадцати) минут. Результат – регистрация заявления услугополучателя с отметкой на копии его заявления;
2) присвоение ветеринарным врачом услугодателя индивидуального номера животному и оформление ветеринарного паспорта. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут. Результат – присвоение индивидуального номера животному и оформление ветеринарного паспорта;
3) выдача канцелярией услугодателя ветеринарного паспорта услугополучателю. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 15 (пятнадцати) минут. Результат Ғ выдача ветеринарного паспорта.
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги – осуществляется согласно срокам, указанным в плане мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденным местным исполнительным органом города Астаны.
Повторная государственная услуга при утере, повреждении (невозможности определения индивидуального номера) бирок (бирки) (получение дубликата) оказывается в течение 3 (трех) рабочих дней со дня поступления бирок услугодателю, с присвоением животному нового индивидуального номера.
При утере или повреждении одной из бирок у крупного животного, владелец животного обращается в местный исполнительный орган соответствующей административно-территориальной единицы с заявкой о выдаче дубликата бирки.

1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттiк көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 664 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт), Астана қаласы, Жеңіс даңғылы, № 3 мекенжайында орналасқан, байланыс телефоны: 8 (7172) 28-59-70, Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Астана ветсервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнымен көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру қызмет берушінің кеңсесімен жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі мына тәсілдердің бірімен жануарларға жеке нөмір беру болып табылады: сырғалау, таңба басу, чип салу және ветеринарлық паспорт беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекет
ету тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағына сәйкес қызмет алушының (немесе оның сенімхат бойынша өкілінің) өтініші мен құжаттарының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (әрекеттердің) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) қызмет берушінің кеңсесімен қызмет алушының құжаттарын қабылдау, құжаттар топтамасы мен өтінішінің көшермесінде қабылдау күні мен уақытын белгілей отырып тіркеу. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 15 (он бес) минуттан аспайды. Қорытынды қызмет алушының құжаттарын қабылдау көшермесінде қабылдау күні мен уақытын белгілей отырып тіркеу;
2) қызмет берушінің ветеринар дәрігерімен жануарға жеке нөмір беруі және ветеринариялық паспортты ресімдеуі. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 30 (отыз) минуттан аспайды. Қорытынды жануарға жеке нөмір беруі және ветеринариялық паспортты ресімдеуі;
3) қызмет беруші кеңсесінің қызмет алушыға ветеринариялық паспортты беруі. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 15 (он бес) минуттан аспайды. Қорытынды Ғ ветеринариялық паспортты беруі.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі қызметті алушы құжаттар пакетін тапсырған сәттен бастап және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу сәтіне дейін – Астана қаласының жергілікті атқарушы органы бекіткен ауылшаруашылық жануарларын бірдейлендіруді жүргізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында көрсетілген мерзімге сәйкес жүзеге асырылады.
Сырғалар (сырға) жоғалған, бүлінген (жеке нөмірін айқындау мүмкін емес) кезде қайталанатын мемлекеттік қызмет (телнұсқасын алу) қызмет берушіге сырғалар түскен күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде жануарға жаңа жеке нөмір бере отырып көрсетіледі.
Ірі жануар сырғаларының біреуі жоғалған немесе бүлінген кезде жануардың иесі сырғаның телнұсқасын беру туралы өтініммен тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің жергілікті атқарушы органына жүгінеді.

3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) ветеринарный врач услугодателя.
7. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме согласно приложении 1 к настоящему Регламенту.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Проведение идентификации
сельскохозяйственных животных»
Блок-схема последовательности
процедур (действий)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Проведение идентификации
сельскохозяйственных животных»
Справочник бизнес-процессов
оказания государственной услуги
«Проведение идентификации
сельскохозяйственных животных»
Приложение 3
к постановлению акимата
города Астаны
от 4 ноября 2014 года № 102-1815
Регламент государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для занятия
деятельностью в области ветеринарии»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии» (далее – государственная услуга), в части выдачи лицензии на ветеринарно-санитарную экспертизу продуктов и сырья животного происхождения, оказывается Государственным учреждением «Управление сельского хозяйства города Астаны» (далее – услугодатель), Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 664 (далее – Стандарт).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
әрекет ету тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринар дәрігері;
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті рәсімдердің (әрекеттердің) сипаттамасы:
Рәсімдер (әрекет) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентінің 1 қосымшана сәйкес блок-сызбада көрсетілген.
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер арасындағы өзара іс-қимылдың реттілігін сипаттау осы регламенттің 2 қосымшасы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес – процестерінің анықтамалығында" келтірілген.
"Ауыл шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіруді жүргізу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің блок-сызбасы
"Ауыл шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіруді жүргізу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу"
көрсетілетін мемлекеттік қызметтін бизнес – үдерістерінің
анықтамасы
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 4 қарашадағы
№ 102-1815 қаулысына
3-қосымша
"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет), жануардан алынатын өнім мен шикізаттың ветеринариялық-санитариялық сараптамасына лицензия беру бөлігіндегі мемлекеттiк көрсетілетін қызметті Астана қаласы әкімдігінің уәкілетті органы – "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрi – қызмет беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 664 "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелерін беру қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электрондық және (немесе) қағаз түрінде.

3. Результат оказания государственной услуги – лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
В случае обращения услугополучателя к услугодателю результат оказания государственной услуги оформляется в электронном формате, распечатывается, заверяется печатью и подписывается руководителем услугодателя.
При обращении услугополучателя через портал результат государственной услуги направляется услугополучателю в «личный кабинет» в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления услугополучателя (либо его представителя по доверенности) или электронного запроса услугополучателя и документов согласно пункту 9 Стандарта.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги:
1) действие 1 (процедура) – канцелярия услугодателя принимает заявление и документы услугополучателя, регистрирует в журнале входящей документации, регистрирует заявление в информационной системе государственной базы данных «Е-лицензирование» (далее – ИС ГБД «Е-лицензирование»). Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут. Результат – выдача документов для оказания государственных услуг;
2) действие 2 (процедура) – руководитель услугодателя определяет исполнителя услугодателя. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 3 (трех) часов. Результат – определение исполнителя услугодателя государственных услуг;
3) действие 3 (процедура) – исполнитель услугодателя проверяет соответствие услугополучателя квалификационным требованиям и основаниям в ИС ГБД «Е-лицензирование». Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии – не более 2 (двух) рабочих дней, при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии – не более 2 (двух) рабочих дней, при выдаче дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии – не более 30 (тридцати) минут. Результат – проверка документов на соответствие квалификационным требованиям;

3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, оны қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасы немесе мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағымен қарастырылған жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
Қызмет алушы қызмет берушіге жүгінген жағдайда мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі электрондық форматта ресімделеді, басып шығарылады, мөрмен куәландырылады және қызмет беруші басшысының қолы қойылады.
Қызмет алушы портал арқылы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі қызмет алушының "жеке кабинетіне" қызмет берушінің уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында жолданады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
әрекет ету тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (әрекетті) бастауға қызмет алушының (немесе оның сенімхат бойынша өкілінің) Стандарттың 9-тармағына сәйкес электрондық сұрау салуы мен құжаттарының болуы негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін рәсімдердің (әрекеттердің) мазмұны:
1) 1–әрекет (рәсім) – қызмет берушінің кеңсесі қызмет алушының өтініші мен құжаттарын қабылдайды, кіріс құжаттары журналына тіркейді, өтінішті "Е-лицензиялау" мемлекеттік деректер қорының ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ) тіркейді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды. Қорытынды – мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды беру;
2) 2–әрекет (рәсім) – қызмет берушінің басшысы қызмет берушінің орындаушысын анықтайды. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыты – 3 (үш) сағаттан аспайды. Қорытынды – мемлекеттік қызмет көрсетушінің жауапты орындаушысын анықтау;
3) 3–әрекет (рәсім) – қызмет берушінің орындаушысы "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да қызмет алушының біліктілік талаптарына және негіздерге сәйкестігін тексереді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыты:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген кезде – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеген кезде – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын берген кезде – 30 (отыз) минуттан аспайды. Қорытынды – құжаттардың біліктілік талаптарына сәйкестігін анықтау;

4) действие 4 (процедура) – исполнитель услугодателя формирует сообщение об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС ГБД «Е-лицензирование». Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии – не более 2 (двух) рабочих дней, при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии – не более 2 (двух) рабочих дней, при выдаче дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии – не более 30 (тридцати) минут. Результат – проверка документов на соответствие квалификационным требованиям;
5) действие 5 (процедура) – исполнитель услугодателя формирует электронную лицензию и (или) приложение к лицензии, переоформленную лицензию и (или) приложение к лицензии, дубликат лицензии и (или) приложение к лицензии в ИС ГБД «Е-лицензирование». Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии – не более 10 (десяти) рабочих дней, при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии – не более 10 (десяти) рабочих дней, при выдаче дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии – не более 30 (тридцати) минут. Результат – формирование электронной лицензии, дубликат лицензии и приложение к лицензии;
6) действие 6 (процедура) – руководитель услугодателя подписывает сформированную в ИС ГБД «Е-лицензирование» электронную лицензию и (или) приложение к лицензии, переоформленную лицензию и (или) приложение к лицензии, сформированный дубликат лицензии и (или) приложение к лицензии. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 15 (пятнадцати) минут. Результат – подпись руководителя на получение лицензии, дубликата лицензии, переоформление лицензии;
7) действие 7 (процедура) – канцелярия услугодателя выдает лицензию и (или) приложение к лицензии, переоформленную лицензию и (или) приложение к лицензии, дубликат лицензии и (или) приложение к лицензии услугополучателю. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 15 (пятнадцати) минут. Результат – выдача лицензии услугополучателю;
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугополучателем услугодателю или на портал:
при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии - не позднее 15 (пятнадцати) рабочих дней;
при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии - не позднее 15 (пятнадцати) рабочих дней;
при выдаче дубликатов лицензии и (или) приложения к лицензии - в течение 2 (двух) рабочих дней.

4) 4–әрекет (рәсім) – қызмет берушінің орындаушысы қызмет алушының деректерінде бұзушылықтар болуына байланысты "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да сұратылатын қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарлама қалыптастырады. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыты:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген кезде – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеген кезде – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын берген кезде – 30 (отыз) минуттан аспайды. Қорытынды – құжаттардың біліктілік талаптарына сәйкестігін аныықтау;
5) 5–әрекет (рәсім) – қызмет берушінің орындаушысы "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да электрондық лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны, қайта ресімделген лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның елнұсқасын қалыптастырады. Осы әрекетті жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыты:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген кезде – 10 (он ) жұмыс күнінен аспайды, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеген кезде – 10 (он) жұмыс күнінен аспайды;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын берген кезде – 30 (отыз) минуттан аспайды. Қорытынды – лицензияға қосымшасын және телнұсқасын, электрондық лицензияны құру;
6) 6–әрекет (рәсім) – қызмет берушінің басшысы "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да қалыптастырылған электрондық лицензияға және (немесе) лицензияға қосымшаға, қайта ресімделген лицензияға және (немесе) лицензияға қосымшаға, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның қалыптастырылған телнұсқасына қол қояды. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыты – 15 (он) бес минуттан аспайды. Қорытынды - лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру үшін басшының қолы;
7) 7–әрекет (рәсім) – қызмет берушінің кеңсесі қызмет алушыға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын береді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минуттан аспайды. Қорытынды – қызмет алушыға лицензияны беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі қызмет алушы қызмет берушіге немесе порталға құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген кезде – 15 (он бес) жұмыс күнінен кешіктірмей;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеген кезде – 15 (он бес) жұмыс күнінен кешіктірмей;
лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын берген кезде – 2 (екі) жұмыс күні ішінде.

3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель услугодателя.
7. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
Описание последовательности процедур (действий) структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги приведено в блок-схеме согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
8. Порядок обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через веб-портал «электронного правительства»:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое хранится в интернет-браузере компьютера услугополучателя (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет-браузер компьютера услугополучателя регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода услугополучателем пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;
3) условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через логин индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (далее – (ИИН/БИН)) и пароль;
4) процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых документов в электронном виде;
6) процесс 4 – оплата услуги на платежный шлюз «электронного правительства (далее – ПШЭП), затем данная информация поступает в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
7) условие 2 – проверка в ИС ГБД «Е-лицензирование» факта оплаты за оказание услуги;
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
9) процесс 6 – выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
10) условие 3 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН, указанным в запросе и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП;

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-әрекет ету тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) қызмет берушінің кеңсесі;
2) қызмет берушінің басшысы;
3) қызмет берушінің орындаушысы.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті рәсімдердің (әрекеттердің) сипаттамасы:
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-сызбада көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді
пайдалану тәртібін сипаттау
8. "Электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде жүгіну тәртібі және қызмет беруші мен қызмет алушының рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігі:
1) қызмет алушы порталда тіркеуді қызмет алушының компьютерінің интернет-браузерінде сақталатын өзінің ЭЦҚ тіркеу куәлігінің көмегімен жүзеге асырады (порталда тіркелмеген алушылар үшін жүзеге асырылады);
2) 1-үдеріс – қызмет алушының компьютерінің интернет-браузеріне ЭЦҚ тіркеу куәлігін бекіту, мемлекеттік қызметті алу үшін қызмет алушының парольді порталға енгізу процесі (авторлау процесі);
3) 1-шарт – тіркелген қызмет алушы туралы деректердің түпнұсқалығын жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірінің логині (бұдан әрі -ЖСН/БСН) мен пароль арқылы порталда тексеру;
4) 2-үдеріс – порталда қызмет алушының деректерінде бұзушылықтар болуына байланысты авторлаудан бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру;
5) 3-үдеріс – қызмет алушының осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызмет көрсету үшін сұрау салу нысанын экранға шығаруы және қызмет алушының оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, нысанды толтыруы (деректерді енгізуі), сұрау салу нысанына қажетті электрондық түрдегі құжаттарды бекітуі;
6) 4-үдеріс – "Электрондық үкіметтің" төлем шлюзінде (бұдан әрі – ЭҮТШ) қызметке ақы төлеу, бұдан кейін бұл ақпарат "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-ға келіп түседі;
7) 2-шарт – "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да қызмет көрсеткені үшін төлем төлеу фактісін тексеру;
8) 5-үдеріс – қызмет көрсеткені үшін төлемнің болмауына байланысты "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да сұратылатын қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру;
9) 6-үдеріс – сұрау салуды куәландыру (қол қою) үшін қызмет алушының ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдауы;
10) 3-шарт – порталда ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімін және кері қайтарылған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын, сондай-ақ сұрау салуда көрсетілген ЖСН/БСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін тексеру;

11) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
12) процесс 8 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
13) процесс 9 – регистрация электронного документа (запроса услугополучателя) в ИС ГБД «Е-лицензирование» и обработка запроса в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
14) условие 4 – проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
15) процесс 10 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
16) процесс 11 – получение услугополучателем результата услуги (электронная лицензия), сформированного порталом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Порядок обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через веб-портал «электронного правительства» указаны в диаграмме функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также порядок использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражены в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для
занятия деятельностью в
области ветеринарии»
Блок-схема описания
последовательности процедур
(действий) прохождения каждого
действия процедуры с указанием
длительности каждой процедуры действий
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для
занятия деятельностью в
области ветеринарии»
Диаграмма функционального
взаимодействия информационных систем
при оказании государственной
услуги через услугодателя
Условные обозначения
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для
занятия деятельностью в
области ветеринарии»
Справочник бизнес-процессов
оказания государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для
занятия деятельностью
в области ветеринарии»
А. через услугодателя
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги «Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии для занятия
деятельностью в области ветеринарии»
Б. через портал
Условные обозначения:

11) 7-үдеріс – қызмет алушының ЭЦҚ-сы түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру;
12) 8-үдеріс – қызмет көрсетуге сұрау салудың толтырылған нысанын (енгізілген деректерді) қызмет алушының ЭЦҚ-сы арқылы куәландыру (қол қою);
13) 9-үдеріс – электрондық құжатты (қызмет алушының сұрау салуын) "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да тіркеу және "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да сұрау салуды өңдеу;
14) 4-шарт – лицензия беру үшін қызмет берушінің қызмет алушының біліктілік талаптарына және негіздерге сәйкестігін тексеруі;
15) 10-үдеріс – қызмет алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да сұратылатын қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру;
16) 11-үдеріс – қызмет алушының портал қалыптастырған қызмет нәтижесін (электрондық лицензия) алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ-сын пайдалана отырып қалыптастырылады.
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде жүгіну тәртібі және қызмет беруші мен қызмет алушының рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігі осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетуде пайдаланылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдары, рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігі, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің егжей-тегжейлі сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетілген.
Ветеринария саласындағы қызметпен
айналысуға лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның телнұсқасын
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) ұзақтығын көрсете
отырып, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өту блок-схемасы
Ветеринария саласындағы қызметпен
айналысуға лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның телнұсқасын
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы
ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Ветеринария саласындағы қызметпен
айналысуға лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның телнұсқасын
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
3-қосымша
"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік
қызмет көрсету бизнес-үдерісінің анықтамалығы
А. Қызмет берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету
Б. портал арқылы беру