О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 19 марта 2014 года № А-3/94 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок"
Постановление акимата Акмолинской области от 28 июля 2014 года № А-7/330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 августа 2014 года № 4327. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 22 мая 2015 года № А-5/219
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 22.05.2015 № А-5/219 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача архивных справок» от 19 марта 2014 года № А-3/94 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4129, опубликовано 22 мая 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача архивных справок», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
«15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 456 согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 28 июля 2014
года № А-7/330
Приложение 4
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архивных справок»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архивных справок»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 28 июля 2014
года № А-7/330
Приложение 5
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архивных справок»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архивных справок»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 28 июля 2014
года № А-7/330
Приложение 6
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архивных справок»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архивных справок» Пошаговые действия и решения услугодателя через ПЭП
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;

"Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 наурыздағы № А-3/94 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № А-7/330 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 тамызда № 4327 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № А-5/219 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 22.05.2015 № А-5/219 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № А-3/94 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4129 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 мамырда «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғары көрсетілген қаулымен бекітілген «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:
«15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі»;
осы қаулының 123-қосымшаларына сәйкес 456-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.З.Әділбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
28 шілдедегі 2014 жылғы
№ А-7/330 қаулысына
1 қосымша
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне
4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
28 шілдедегі 2014 жылғы
№ А-7/330 қаулысына
2 қосымша
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне
5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
28 шілдедегі 2014 жылғы
№ А-7/330 қаулысына
3 қосымша
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне
6-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы Көрсетілетін қызмет берушінің ЭҮП арқылы берілетін шешімдері мен әрекеттері
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;