О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 11 апреля 2014 года № А-4/134 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Акмолинской области от 12 августа 2014 года № А-7/358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 сентября 2014 года № 4349. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10 августа 2015 года № А-8/383
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10.08.2015 № А-8/383 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг» от 11 апреля 2014 года № А-4/134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4173, опубликовано 21 июня 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 18 следующего содержания:
«18. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Центром и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложениями 456 согласно приложениям 123 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
«15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Центром отражается в справочнике бизнес-процесса оказания государственной услуги, согласно приложениям 3 и 4 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложениями 34 согласно приложениям 45 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
«Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 тамыздағы № А-7/358 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қыркүйекте № 4349 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/383 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 10.08.2015 № А-8/383 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердіңрегламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/134 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4173 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 мамырда «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 18-тармақпен толықтырылсын:
«18. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің)өзара әрекет етудің, рәсімдері (әрекеттері) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сонымен қатар Орталықпен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі»;
осы қаулының 123-қосымшаларына сәйкес 456-қосымшалармен толықтырылсын;
жоғары көрсетілген қаулымен бекітілген «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:
«15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар Орталықпен өзара іс-қимыл тәртібінің осы регламенттің 3 және 4-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі»;
осы қаулының 45-қосымшаларына сәйкес 34-қосымшалармен толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
8-тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Рәсім (іс-қимыл) кезеңділігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.»;
Келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:

«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процесса оказания государственной услуги, согласно приложению 2 к настоящему регламенту.»;
приложение к Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                  С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 12 августа 2014
года № А-7/358
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан»
Расшифровка аббревиатуры: *СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 12 августа 2014
года № А-7/358
Приложение 5
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан»
Расшифровка аббревиатуры: *СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 12 августа 2014
года № А-7/358
Приложение 6
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан»
Расшифровка аббревиатуры: *СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 4
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 12 августа 2014
года № А-7/358
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архитектурно-
планировочного задания»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания»
Расшифровка аббревиатуры: * СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 5
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 12 августа 2014
года № А-7/358
Приложение 4
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архитектурно-
планировочного задания»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания»
Расшифровка аббревиатуры: * СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 6
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 12 августа 2014
года № А-7/358
Приложение 1 к Регламенту государственной
услуги «Выдача решения на реконструкцию
(перепланировку, переоборудование)
помещений (отдельных частей) существующих
зданий, не связанных с изменением несущих
и ограждающих конструкций, инженерных
систем и оборудования»
Блок-схема последовательности оказание государственной услуги
Приложение 7
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 12 августа 2014
года № А-7/358
Приложение 2 к Регламенту государственной
услуги «Выдача решения на реконструкцию
(перепланировку, переоборудование)
помещений (отдельных частей) существующих
зданий, не связанных с изменением несущих
и ограждающих конструкций, инженерных
систем и оборудования»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования»
Расшифровка аббревиатуры: *СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;

«9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекет етуінің, рәсімдері (әрекеттері) кезеңділігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің анықтамалығында көрсетілген.»;
қосымша осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 12 тамыздағы
№ А-7/358 қаулысына
1-қосымша
«Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын айқындау бойынша
анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 4-қосымша
«Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 12 тамыздағы
№ А-7/358 қаулысына
2-қосымша
«Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын айқындау бойынша
анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 5-қосымша
«Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 12 тамыздағы
№ А-7/358 қаулысына
3-қосымша
«Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын айқындау бойынша
анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 6-қосымша
«Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 12 тамыздағы
№ А-7/358 қаулысына
4-қосымша
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 3-қосымша
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 12 тамыздағы
№ А-7/358 қаулысына
5-қосымша
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 4-қосымша
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 12 тамыздағы
№ А-7/358 қаулысына
6-қосымша
«Тіреу және қоршау конструкцияларын,
инженерлік жүйелер мен жабдықтарды
өзгертуге байланысты емес қолданыстағы
ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген
бөліктерін) реконструкциялауға (қайта
жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің кезеңділік блок-схемасы
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 12 тамыздағы
№ А-7/358 қаулысына
7-қосымша
«Тіреу және қоршау конструкцияларын,
инженерлік жүйелер мен жабдықтарды
өзгертуге байланысты емес қолданыстағы
ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген
бөліктерін) реконструкциялауға (қайта
жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
«Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қысқарманың мағынасын ашу: *ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;