Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения"
Постановление акимата Акмолинской области от 28 августа 2014 года № А-8/401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 октября 2014 года № 4383. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21 августа 2015 года № А-9/395
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2015 № А-9/395 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Нуркенова Н.Ж.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 28 августа 2014
года № А-8/401
Регламент государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения» (далее – государственная услуга) оказывается научными организациями и организациями образования в области здравоохранения (далее – услугодатель).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является документ о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель предоставляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 562.

"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № А-8/401 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 қазанда № 4383 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № А-9/395 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2015 № А-9/395 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің қоса беріліп отырған регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Н.Ж.Нұркеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 тамыздағы
№ А-8/401 қаулысымен
бекітілді
«Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрi – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) денсаулық сақтау саласындағы ғылыми ұйымдармен және білім беру ұйымдарымен көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: қағаз түрінде.
3. Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжат мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті беруші қызметкерлерінің әрекет ету тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылдың 24 мамырдағы № 562 қаулысымен бекітілген «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» Стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный исполнитель осуществляет прием документов, их регистрацию – 30 (тридцать) минут. Результат – регистрация в журнале приема по оказанию государственной услуги;
2) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 30 (тридцать) минут. Результат - определение ответственного исполнителя;
3) ответственный исполнитель проверяет поступившие документы – 14 (четырнадцать) рабочих дней. Результат – подготовка результата государственной услуги;
4) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 30 (тридцать) минут. Результат – подписание результата государственной услуге;
5) ответственный исполнитель выдает результат государственной услуги услугополучателю – 30 (тридцать) минут. Результат – отметка в журнале предоставления государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководство услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) ответственный исполнитель принимает и направляет документы руководству для наложения резолюции – 30 (тридцать) минут;
2) руководство услугодателя накладывает резолюцию, отправляет документы ответственному исполнителю для подготовки результата государственной услуги – 30 (тридцать) минут;
3) ответственный исполнитель готовит результат государственной услуги и направляет руководству для подписания - 14 (четырнадцать) рабочих дней;
4) руководство услугодателя подписывает результат государственной услуги – 30 (тридцать) минут;
5) ответственный исполнитель предоставляет услугополучателю результат государственной услуги – 30 (тридцать) минут.
7. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача документов о прохождении
подготовки, повышении квалификации
и переподготовке кадров
отрасли здравоохранения»
Блок-схема Описания последовательности процедур (действий)
Расшифровка аббревиатуры:
СФЕ – Структурно-функциональные единицы
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Выдача документов о прохождении
подготовки, повышении квалификации
и переподготовке кадров
отрасли здравоохранения»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения»
Расшифровка аббревиатуры:
СФЕ – Структурно–функциональные единицы.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әр рәсімдеудің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтылығы:
1) жауапты орындаушы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді іске асырады – 30 (отыз) минут. Нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі журналда тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 30 (отыз) минут. Нәтижесі – жауапты орындаушыны белгілеу;
3) жауапты орындаушы келіп түскен құжаттарды тексереді – 14 (он төрт) жұмыс күні. Нәтижесі – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін дайындау;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 30 (отыз) минут. Нәтижесі – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесіне қол қою;
5) жауапты орындаушы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минут. Нәтижесі – мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну журналына белгі қою.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекет ету тәртібінің сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсім (іс-қимыл) ұзақтылығын көрсету арқылы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) арасындағы әрекет етудің кезеңділігін сипаттау:
1) жауапты орындаушы құжаттарды қабылдап, бұрыштама қою үшін басшыға жібереді – 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы бұрыштама қойып, құжатты мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін дайындау үшін жауапты орындаушыға жібереді – 30 (отыз) минут;
3) жауапты орындаушы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін дайындайды және басшыға қол қою үшін жібереді – 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесіне қол қояды – 30 (отыз) минут;
5) жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсынады – 30 (отыз) минут.
8. Рәсімдердің (әрекеттердің) кезеңділігін сипаттау осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекет етуін, рәсімдердің (әрекеттердің) кезеңділігін толық сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
«Денсаулық сақтау саласының кадрларын
даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін
арттыру және қайта даярлау туралы
құжаттарды беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Блок-схемасы рәсімдердің (әрекеттердің) кезеңділігін сипаттау
Қысқартылған сөздердің жазылуы:
ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік.
«Денсаулық сақтау саласының кадрларын
даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін
арттыру және қайта даярлау туралы
құжаттарды беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
«Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру» мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қысқартылған сөздердің жазылуы:
ҚФБ – Құрылымдық-функционалдық бірлік.