О переименовании улиц в городе Кокшетау Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 12 декабря 2014 года № А-11/600 и решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 5С-32-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2015 года № 4600
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 4 сентября 2014 года акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать в городе Кокшетау Акмолинской области улицу Северная на улицу Сакена Жунусова, улицу Красная на улицу Алимжана Баймуканова.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата                       Т.Булатов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек

Ақмола облысының Көкшетау қаласында көшелерді қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № А-11/600 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 4600 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Республикалық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 4 қыркүйектегі қорытындысының негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының Көкшетау қаласында Северная көшесі Сәкен Жүнісов көшесі деп, Красная көшесі Әлімжан Баймұқанов көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Т.Болатов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек