О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № С 28-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 апреля 2014 года № С 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 апреля 2014 года № 4127. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2014 года № С 43-3
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2014 № С 43-3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № С 28-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3952, опубликовано 17 января 2014 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 538 994,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 512 288 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 963 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 114 054,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 901 689,2 тысяча тенге;
2) затраты – 2 552 052,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 779 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 22 224 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 445 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 663,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 663,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -43 499,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 499,9 тысяч тенге.»;
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата                        М.Жунустеги
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района                    Т.К.Едигенов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С 28-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № C 34-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 4127 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С 43-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 23.12.2014 № С 43-3 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағының, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С 28-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3952 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины КZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 538 994,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 512 288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 963 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 114 054,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 901 689,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 552 052,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18 779 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 445 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 663,6 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 663,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -43 499,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 43 499,9 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М.Жүністегі
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі                      Т.Қ.Едігенов
Ақкөл аудандық мәслихаттың

10682,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5586
004
Организация работ по зонированию земель
1740,5
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3356,1
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45545,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5437,1
006
Организация санитарного убоя больных животных
432
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
535
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2525
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36616
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9809
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5745
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5745
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4064
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4064
12
Транспорт и коммуникации
51754,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11951,6
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
11951,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
39803
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
37803
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2000
13
Прочие
24496,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11640
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
11640
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6393,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции

10682,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5586
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1740,5
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3356,1
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45545,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5437,1
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
432
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
535
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2525
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36616
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9809
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5745
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5745
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4064
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4064
12
Көлiк және коммуникация
51754,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11951,6
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11951,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
39803
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37803
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2000
13
Басқалар
24496,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11640
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11640
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6393,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер