О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № С 28-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2014 года № С 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2014 года № 4461. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2014 года № С 43-3
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2014 № С 43-3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № С 28-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3952, опубликовано 17 января 2014 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 588 480,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 519 053 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 145,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 170 027,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 896 254,1 тысячи тенге;
2) затраты – 2 601 630 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 779 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 22 224 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 445 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 571,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 571,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -43 499,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 499,9 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1234 к настоящему решению.

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С 28-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 қарашадағы № С 41-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қарашада № 4461 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С 43-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 23.12.2014 № С 43-3 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С 28-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3952 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины КZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 588 480,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 519 053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 145,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 170 027,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 896 254,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 601 630 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18 779 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 445 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 571,2 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 571,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -43 499,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 43 499,9 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата                        Т.Исенов
И.о. секретаря Аккольского
районного маслихата                        А.Тимошин
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Аккольского района                   В.В.Елисеев
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Т.Исенов
Ақкөл аудандық мәслихаты
хатшысының м.а.                            А.Тимошин
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          В.В.Елисеев
Ақкөл аудандық мәслихаттың

49759,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
131788,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
38191,9
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
32486,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5705
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
127150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7932,2
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
7932,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
84758,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5849,9
003
Поддержка культурно-досуговой работы
43116,4
006
Функционирование районных (городских) библиотек
26653
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4728
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4411,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18115,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6790,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
8000
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3325
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3882
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2100
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10362
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75062,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4419
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4419
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14574,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14574,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10055,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

49759,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
131788,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
38191,9
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
32486,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5705
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
127150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7932,2
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру–сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
7932,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
84758,6
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5849,9
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
43116,4
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
26653
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4728
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4411,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18115,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6790,2
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8000
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3325
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16344
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3882
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2100
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10362
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75062,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4419
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4419
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14574,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14574,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10055,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
5,9
15
Трансферты
820,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
820,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
820,3
III. Чистое бюджетное кредитование
18779
Бюджетные кредиты
22224
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22224
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22224
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
22224
Погашение бюджетных кредитов
3445
5
Погашение бюджетных кредитов
3445
1
Погашение бюджетных кредитов
3445
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
3445
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
11571,2
Приобретение финансовых активов
11571,2
13
Прочие
11571,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11571,2
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
11571,2
V. Дефицит (профицит) бюджета
-43499,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
43499,9
Приложение 2 к решению
Аккольского районного маслихата
от 14 ноября 2014 года № С 41-1
Приложение 4 к решению
Аккольского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № С 28-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
390 879,0
Целевые текущие трансферты
115 102,0
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
105
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
105
Аппарат акима района (города областного значения)
296
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
296
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
680
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
680
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
77,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
77,2
Отдел образования района (города областного значения)

021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5,9
15
Трансферттер
820,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
820,3
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
820,3
III. Таза бюджеттiк кредит беру
18779
Бюджеттiк кредиттер
22224
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22224
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22224
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
22224
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
3445
5
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
3445
1
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
3445
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3445
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
11571,2
Қаржы активтерiн сатып алу
11571,2
13
Басқалар
11571,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11571,2
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
11571,2
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
-43499,9
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
43499,9
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 14 қарашадағы № С 41-1
шешіміне 2-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С 28-1
шешіміне 4-қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
390 879,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
115 102,0
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
105
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
105
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
296
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
296
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
680
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
680
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
77,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
77,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

225,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов, в рамках реализации плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
168,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
57,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
25,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
25,0
Целевые трансферты на развитие
253 553,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
253 553,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
98 408
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
155 145,0
Бюджетные кредиты
22 224,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 224,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
22 224,0
Приложение 3 к решению
Аккольского районного маслихата
от 14 ноября 2014 года № С 41-1
Приложение 5 к решению
Аккольского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № С 28-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2014 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
406 248,1
Целевые текущие трансферты
52 628,1
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 985,0
На укрепление материально-технической базы органов управления
1 985,0
Отдел образования района (города областного значения)
1 070,1
На приобретение спортивного инвентаря для школ
1 070,1
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
39 573,0
Организация санитарного убоя больных животных
432,0
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 525,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
36 616
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 000,0
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения
10 000,0
Целевые трансферты на развитие
353 620,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
353 620,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

225,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық және жарықтық қондырғыларды орнықтыруға күтіп-ұстауға
168,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
57,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
25,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
25,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
253 553,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
253 553,0
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
98 408
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
155 145
Бюджеттік несиелер
22 224,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 224,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
22 224,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 14 қарашадағы № С 41-1
шешіміне 3-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С 28-1
шешіміне 5-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
406 248,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
52 628,1
оның iшiнде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 985,0
басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға
1 985,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 070,1
мектептерге спорт инвентарьларын сатып алу
1 070,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
39 573,0
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
432,0
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 525,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
36 616,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 000,0
Жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға
10 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
353 620,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
353 620,0
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу