О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № С 43-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2015 года № 4576. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 января 2016 года № С 53-2
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.01.2016 № С 53-2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 341 532,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 615 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 556,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 115 442,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 604 416,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2 338 647,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 538 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 11 464 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 926 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 656,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 17 656,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 309,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 309,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № С 52-3 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2015 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2015 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2015 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 1 068 253 тысяч тенге.

2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 4576 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қаңтардағы № С 53-2 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.01.2016 № С 53-2 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 341 532,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 615 117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 556,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 115 442,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 604 416,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 338 647,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 538 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 464 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 926 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 17 656,5 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 17 656,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 309,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 21 309,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 23.12.2015 № С 52-3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2015 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген соммаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2015 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 1 068 253 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 4 926 тысяч тенге.
6. исключен решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 27.10.2015 № С 50-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год, согласно приложению 7.

5. Аудандық бюджетте 2015 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 4 926 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
6. алынып тасталды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 27.10.2015 № С 50-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық жерлерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет мамандарына қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақылары мен тарифтік ставкаларын салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары белгіленсін.
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісі кезінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2015 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

1) Распределить трансферты органам местного самоуправления между городом районного значения, села, поселка, сельского округа на 2015 год, согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 27.10.2015 № С 50-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Аккольского районного маслихата Т.Исенов
Секретарь Аккольского районного маслихата Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района Т.К.Едигенов
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

1) 2015 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ арасында 8 қосымшаға сәйкес бөлінсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 27.10.2015 № С 50-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Т.Исенов
Ақкөл аудандық мәслихаттың хатшысы Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ.Едігенов
Ақкөл аудандық мәслихаттың

78 667
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 478
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18 145
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
489
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
325
015
Капитальные расходы государственного органа
300
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
219
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
6 344
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5 170
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5 170
02
Оборона
2 113
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 113
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 813
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
300
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 000
04
Образование
1 176 012
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 176 012
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5 338
003
Общеобразовательное обучение
985 214
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14 387
006
Дополнительное образование для детей
29 790
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
97 651
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 997
018
Организация профессионального обучения

78 667
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 478
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 145
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
489
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
325
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
219
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 344
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 344
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5 170
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 170
02
Қорғаныс
2 113
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 113
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 813
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
300
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 000
04
Бiлiм беру
1 176 012
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 176 012
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 338
003
Жалпы білім беру
985 214
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 387
006
Балаларға қосымша білім беру
29 790
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
97 651
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 997
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру

25 334
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
6 250
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15 730
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 930
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 000
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2 800
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 382
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3 882
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 100
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
34 281
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 732
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 732
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 601
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 601
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 749
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 749
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 664
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
535
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 191
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5 859
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 332
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4 332
12
Транспорт и коммуникации
4 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

25 334
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
6 250
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15 730
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 930
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 000
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2 800
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 382
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 882
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 100
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
34 281
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 732
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 732
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 601
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 601
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 749
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 749
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6 199
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 664
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
535
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 191
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 859
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 859
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4 332
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 332
12
Көлiк және коммуникация
4 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

4 332
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4 332
12
Транспорт и коммуникации
4 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 000
13
Прочие
14 640
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 640
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
11 640
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3 000
Приложение 4
к решению Аккольского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ С 43-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № С 52-3 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
203 943,0
Целевые текущие трансферты
181 792,0
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
123
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
123
Аппарат акима района (города областного значения)
397
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
397
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
930
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
930
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
106
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
106
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
77
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
77
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
33
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
33
Отдел образования района (города областного значения)

4 332
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 332
12
Көлiк және коммуникация
4 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000
13
Басқалар
14 640
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 640
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11 640
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3 000
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 43-1 шешіміне
4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 23.12.2015 № С 52-3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
203 943,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
181 792,0
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
123
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
123
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
397
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
397
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
930
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
930
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
106
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
106
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
77
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
77
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
33
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
33
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

3 307
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
40
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3 267
Отдел строительства района (города областного значения)
75
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
75
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
34
Целевые трансферты на развитие
10 687
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
10 687
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 687
Бюджетные кредиты
11 464
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 464
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 464
Приложение 5
к решению Аккольского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ С 43-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2015 № С 51-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
343 684,1
Целевые текущие трансферты
165 254,8
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
19 710
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
6 700
На приобретение электронных учебников для школ
1 125
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
11 885
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 925
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
5 925
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
39 122
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой

3 307
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
40
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы
3 267
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
75
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
75
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
34
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
34
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
10 687
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 687
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 687
Бюджеттік несиелер
11 464
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 464
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
11 464
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 43-1 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.11.2015 № С 51-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
343 684,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
165 254,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 710
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
6 700
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
11 885
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 925
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
5 925
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
39 122
Бруцелезбен ауыратын санитариялық
союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге

927
На проведение противоэпизоотических мероприятий
38 195
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
43 721
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
19 837
На капитальные расходы объектов спорта
23 884
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
56 776,8
На ремонт автомобильных дорог
46 776,8
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям

927
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
38 195
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
43 721
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
19 837
Спорт объектілерінің күрделі шығындарына
23 884
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
56 776,8
Автомобиль жолдарын жөндеуге
46 776,8
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін

10 000
Целевые трансферты на развитие
178 429,3
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
160 772,8
На строительство и реконструкцию объектов образования
155 096
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
5 676,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
17 656,5
На увеличение уставного капитала юридических лиц
17 656,5
Приложение 6
к решению Аккольского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ С 43-1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год
Наименование
1
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 7
к решению Аккольского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ С 43-1
Перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год

10 000
Нысаналы даму трансферттерi
178 429,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
160 772,8
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
155 096
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
5 676,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17 656,5
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
17 656,5
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 43-1 шешіміне
6 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
1
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 43-1 шешіміне
7 қосымша
2015 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбеcі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 580,0
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
4 580,0
Аппарат акима города Акколь
4 580,0
12
Транспорт и коммуникации
16 488,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 488,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
16 488,0
Аппарат акима города Акколь
14 488,0
Аппарат акима аула Азат Аккольского района
100
Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района
200
Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района
150
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
250
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
300
Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района
300
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
300
Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района
400
13
Прочие
11 640
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 640
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
11 640
Аппарат акима аула Азат Аккольского района
1 180
Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района
1 706
Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района
1 889
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
1 289
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
1 292
Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района
1 276
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
2 367
Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района
641
Приложение 8 к решению
Аккольского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № С 43-1
Распределение трансфертов органам местного самоуправления между городом районного значения, села, поселка, сельского округа на 2015 год
Сноска. Решение дополнено приложением 8 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 27.10.2015 № С 50-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма
1
2
Трансферты органам местного самоуправления
1 665,5
в том числе:
Аппарат акима города Акколь
1 665,5
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
1 665,5

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 580,0
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
4 580,0
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
4 580,0
12
Көлiк және коммуникация
16 488,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 488,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16 488,0
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
14 488
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
100
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
200
Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты
150
Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты
250
Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округі әкімінің аппараты
300
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
300
Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты
300
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
400
13
Басқалар
11 640
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 640
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11 640
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
1 180
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
1 706
Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты
1 889
Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты
1 289
Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округі әкімінің аппараты
1 292
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
1 276
Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты
2 367
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
641
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С 43-1
шешіміне 8 қосымша
2015 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі
Ескерту. Шешім 8-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 27.10.2015 № С 50-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
1 665,5
оның iшiнде:
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
1 665,5
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
1 665,5