О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 23/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2014 года № 30/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2014 года № 4264. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16 января 2015 года № 02-20/361-И)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2015 № 02-20/361-И).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3962, опубликовано 25 января 2014 года в районной газете «Аршалы айнасы», 25 января 2014 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 048 802,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 634 119 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 570 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 345 913,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 118 571,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 964 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52 782 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 818 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -114 732,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 732,8 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 68 тысяч тенге.».

Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 30/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 шілдеде № 4264 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-20/361-И хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 16.01.2015 № 02-20/361-И хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3962 тіркелген, 2014 жылдың 25 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2014 жылдың 25 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 048 802,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 634 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 570 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 345 913,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 118 571,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 964 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52 782 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 818 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -114 732,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 114 732,8 мың теңге.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ауданның 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 68 мың теңге сомасында бекітілсін.».

35 377,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
32 280,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцеллезом
216,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
2 881,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на разработку градостроительной документации
15 000,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
139 952,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
139 952,0
Целевые трансферты на развитие
184 460,5
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
184 460,5
Строительство средней школы на 120 мест в селе Костомар Аршалынского района
100 000,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию ПС-110/35/10 кВ Ново-Александровка и РП-10 кВ "Солнечная" Аршалынского района
12 000,0
Строительство шестнадцати квартирного жилого дома по улице Добровольского в поселке Аршалы Аршалынского района
1 306
Строительство котельной к шестнадцати квартирному жилому дому по улице Добровольского в поселке Аршалы Аршалынского района (800 кВт)
1 356
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в поселке Аршалы Аршалынского района
69 798,5
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 30 июня 2014 года № 30/2
Приложение 7 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 23/1
Перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2014 год
Функциональная группа
Сумма
в том числе:
Администратор бюджетных программ
Аппарат акима поселка Аршалы
Программа
Наименование
1
2
3
5
6
7
01
Государственные услуги общего характера
124360,9
15363,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
124360,9
15363,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
124290,9
15363,4
022
Капитальные расходы государственного органа
70,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14877,0
4194,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

35 377,0
Облыстық бюджеттен эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
32 280,0
Бруцеллезбен ауыратын мүйізді ұсақ малды санитарлық союын жүргізуге облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
216,0
Санитарлық союға бағытталған ауыл шаруашылық малдарының құнын (50 %) өтеуге облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 881,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
15 000,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
15000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
139 952,0
Облыстық бюджеттен Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушыларға немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
139952,0
Дамыту нысаналы трансферттер
184 460,5
соның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
184 460,5
Аршалы ауданындағы Қостомар ауылында 120 орынды орта мектептің құрылысы
100 000,0
Ново-Александровка ПС-110/35/10 кВ және Аршалы ауданы "Солнечная" РП-10 кВ қайта құруға жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеу
12 000,0
Аршалы ауданының Аршалы кентіндегі он алты пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы
1 306,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің Добровольский көшесі бойындағы он алты пәтерлі тұрғын үйге қазандықтың құрылысы (800 кВт)
1 356,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі су желілерінің ғимаратының қайта құру
69 799
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 30 маусымдағы № 30/2
шешіміне 3 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1
шешіміне 7 қосымша
2014 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Сома
соның ішінде:
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Аршалы кенті әкімінің аппараты
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
6
7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
124360,9
15363,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
124360,9
15363,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
124290,9
15363,4
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
70,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14877,0
4194,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты