О внесении изменений в постановление акимата Аршалынского района от 24 января 2014 года № А-38 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размер оплаты труда участников и источников их финансирования по Аршалынскому району на 2014 год"
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 29 июля 2014 года № А-270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 августа 2014 года № 4317
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аршалынского района от 24 января 2014 года № А-38 «Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организации, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размер оплаты труда участников и источников их финансирования по Аршалынскому району на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3998, опубликовано в газете "Вперед" № 13 (4157) от 13 февраля 2014 года) следующие изменения:
приложения 1 и 2 к настоящему постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                  Ж.Нуркенов
Согласовано
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Аршалынского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Б.Адильханов
Начальник
республиканского государственного
учреждения «Отдел по делам обороны
Аршалынского района»                       Т.Бражанов
И.о. руководителя
республиканского государственного
учреждения «Аршалынское районное
управление по защите прав
потребителей Департамента
по защите прав потребителей
Акмолинской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей»               Е.Назарова
Руководитель
государственного учреждения
«Управление юстиции
Аршалынского района»                       К.Оспанова
Директор
государственного учреждения
«Государственный архив
Аршалынского района»                       М.Руденко
Начальник
Республиканского государственного
учреждения «Учреждение ЕЦ–166/5»           Ж.Туякпаев
Заместитель председателя
Аршалынского районного
филиала партии «Нур-Отан»                  Р.Федорова
Приложение 1
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 29 июля 2014 года
№ А-270
К приложению 1
постановления акимата
Аршалынского района
от 24 января 2014 года
№ А-38
Спрос и предложение на общественные работы по Аршалынскому району на 2014 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района»
4
4
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Берсуатского сельского округа Аршалынского района»
6
6
3
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы Аршалынского района»
56
56
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района»
8
8
5
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Арнасай Аршалынского района»
8
8
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района»
8
8
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района»
10
10
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновского сельского округа Аршалынского района»
12
12
9
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Турген Аршалынского района»
8
8
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Михайловского сельского округа Аршалынского района»
10
10
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района»
8
8
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района»
8
8
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района»
8
8
14
Республиканское Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Аршалынского района»
3
3
15
Государственное учреждение «Управление юстиции Аршалынского района»
6
6
16
Государственное учреждение «Государственный архив Аршалынского района»
4
4
17
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Аршалынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
2
2
18
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Аршалынского района»
3
3
19
Государственное учреждение «Вячеславская средняя школа»
3
3
20
Республиканское государственное учреждение «Аршалынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей»
3
3
21
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Аршалынского района»
2
2
22
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства Аршалынского района»
2
2
23
Аршалынский районный филиал партии «Нур Отан»
4
4
24
Государственное учреждение «Аппарат акима Аршалынского района»
1
1
25
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аршалынского района»
3
3
26
Государственное учреждение «Аршалынская средняя школа № 1»
2
2
27
Государственное учреждение «Аршалынская средняя школа № 2»
2
2
28
Государственное коммунальное казенное предприятие «Аршалынский центр детского творчества»
1
1
29
Государственное коммунальное казенное предприятие «Станция юных техников Аршалынского района»
1
1
30
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детская музыкальная школа»
2
2
31
Республиканское государственное учреждение «Учреждение ЕЦ–166/5»
2
2
Приложение 2
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 29 июля 2014 года
№ А-270
К приложению 2
постановления акимата
Аршалынского района
от 24 января 2014 года
№ А-38
Перечень
организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование
организации
Виды
общественных
работ
Объем работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района»
помощь в обработке документов
10000 документов
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Берсуатского сельского округа Аршалынского района»

"Аршалы ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Аршалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № А-38 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № А-270 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 тамызда № 4317 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Аршалы ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы» Аршалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № А-38 қаулысына өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3998 тіркелген, «Вперед» № 13 (4157) газетінде 2014 жылғы 13 ақпанда жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
осы қаулыға 1 және 2 қосымшалар жаңа редакцияда баяндалсын 1 және 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
Келісілген
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрлігі
«Ақмола облысы бойынша
ішкі істер департаменті
Аршалы ауданының ішкі істер
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Б.Әділханов
«Аршалы ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» республикалық
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Т.Бражанов
«Қазақстан Республикасы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау агенттігінің
Ақмола облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің
Аршалы аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
басшысының м.а.                            Е.Назарова
«Аршалы ауданының
Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            К.Оспанова
«Аршалы ауданының
мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің
директоры                                  М.Руденко
«ЕЦ–166/5 мекемесі»
Қылмыстық-атқару комитетінің
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж.Тұяқпаев
«Нұр Отан» партиясы
Аршалы аудандық филиалы
төрағасының орынбасары                     Р.Федорова
Аршалы ауданы әкімдігінің
2014 жылдың 29 шілдедегі
№ А-270 қаулысымен
1 қосымша
Аршалы ауданы әкімдігінің
2014 жылдың 24 қаңтардағы
№ А-38 қаулысымен
1 қосымша
Аршалы ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
2
«Аршалы ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
6
3
«Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
56
56
4
«Аршалы ауданы Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
5
«Аршалы ауданы Арнасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
6
«Аршалы ауданы Волгодонов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
7
«Аршалы ауданы Ижев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
10
8
«Аршалы ауданы Константинов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
12
9
«Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
10
«Аршалы ауданы Михайлов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
10
11
«Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
8
8
12
«Аршалы ауданы Сараба селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
13
«Аршалы ауданы Анар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
14
«Аршалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
3
3
15
«Аршалы аудандық әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
6
6
16
«Аршалы аудандық мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
4
4
17
«Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Ақмола облысы ішкі істер департаменті Аршалы ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
18
«Аршалы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3
3
19
«Вячеслав орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
3
3
20
«Қазақстан Республикасы тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аршалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы» мемлекеттік мекемесі
3
3
21
«Аршалы ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
22
«Аршалы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
23
«Нұр Отан» партиясы Аршалы аудандық филиалы
4
4
24
«Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1
1
25
«Аршалы ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3
3
26
«№ 1 Аршалы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
2
2
27
«№ 2 Аршалы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
2
2
28
«Аршалы аудандық балалар шығармашылық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
1
1
29
«Аршалы аудандық жас техниктер станциясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
1
1
30
«Балалар музыка мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
2
2
31
Қылмыстық-атқару комитетінің «ЕЦ–166/5 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесіне
2
2
Аршалы ауданы әкімдігінің
2014 жылдың 29 шілдедегі
№ А-270 қаулысымен
2 қосымша
Аршалы ауданы әкімдігінің
2014 жылдың 24 қаңтардағы
№ А-38 қаулысымен
2 қосымша
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
1
«Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
10000 құжаттар
2
«Аршалы ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. помощь в обработке документов
5000 документов
2. благоустройство и уборка территории
48000 квадратных метров
3
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
45000 документов
2. благоустройство и уборка территории
456000 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
7500 документов
2. благоустройство и уборка территории
60000 квадратных метров
5
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Арнасай Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
7500 документов
2. благоустройство и уборка территории
60000 квадратных метров
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
7500 документов
2. благоустройство и уборка территории
60000 квадратных метров
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
7500 документов
2. благоустройство и уборка территории
84000 квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
10000 документов
2. благоустройство и уборка территории
96000 квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Турген Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
7500 документов
2. благоустройство и уборка территории
60000 квадратных метров
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Михайловского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
7500 документов
2. благоустройство и уборка территории
84000 квадратных метров
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
7500 документов
2. благоустройство и уборка территории
60000 квадратных метров
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
7500 документов
2. благоустройство и уборка территории
60000 квадратных метров
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
7500 документов
2. благоустройство и уборка территории
60000 квадратных метров
14
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5000 документов
2. благоустройство и уборка территории
12000 квадратных метров
15
Государственное учреждение «Управление юстиции Аршалынского района»
помощь в обработке документов
15000 документов
16
Государственное учреждение «Государственный архив Аршалынского района»
помощь в обработке документов
10000 документов
17
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Аршалынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
помощь в обработке документов
5000 документов
18
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Аршалынского района»
помощь в обработке документов
7500 документов
19
Государственное учреждение «Вячеславская средняя школа»

1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
48000 шаршы метр
3
«Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
45000 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
456000 шаршы метр
4
«Аршалы ауданы Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
60000 шаршы метр
5
«Аршалы ауданы Арнасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
60000 шаршы метр
6
«Аршалы ауданы Волгодонов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
60000 шаршы метр
7
«Аршалы ауданы Ижев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
84000 шаршы метр
8
«Аршалы ауданы Константинов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
10000 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
96000 шаршы метр
9
«Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
60000 шаршы метр
10
«Аршалы ауданы Михайлов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
84000 шаршы метр
11
«Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
60000 шаршы метр
12
«Аршалы ауданы Сараба селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
60000 шаршы метр
13
«Аршалы ауданы Анар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
60000 шаршы метр
14
«Аршалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
12000 шаршы метр
15
«Аршалы аудандық Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
15000 құжаттар
16
«Аршалы аудандық мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
10000 құжаттар
17
«Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Ақмола облысы ішкі істер департаменті Аршалы ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 құжаттар
18
«Аршалы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
19
«Вячеслав орта мектебі» мемлекеттік мекемесі

1. помощь в обработке документов
2500 документов
2. благоустройство и уборка территории
24000 квадратных метров
20
Республиканское государственное учреждение «Аршалынское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей»
благоустройство и уборка территории
36000 квадратных метров
21
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Аршалынского района»
помощь в обработке документов
5000 документов
22
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства Аршалынского района»
помощь в обработке документов
5000 документов
23
Аршалынский районный филиал партии «Нур Отан»
1. помощь в обработке документов
5000 документов
2. благоустройство и уборка территории
24000 квадратных метров
24
Государственное учреждение «Аппарат акима Аршалынского района»
помощь в обработке документов
2500 документов
25
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аршалынского района»
помощь в обработке документов
7500 документов
26
Государственное учреждение «Аршалынская средняя школа № 1»
благоустройство и уборка территории
24000 квадратных метров
27
Государственное учреждение «Аршалынская средняя школа № 2»
благоустройство и уборка территории
24000 квадратных метров
28
Государственное коммунальное казенное предприятие «Аршалынский центр детского творчества»
благоустройство и уборка территории
12000 квадратных метров
29
Государственное коммунальное казенное предприятие «Станция юных техников Аршалынского района»
благоустройство и уборка территории
12000 квадратных метров
30
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детская музыкальная школа»
благоустройство и уборка территории
24000 квадратных метров
31
Республиканское государственное учреждение «Учреждение ЕЦ–166/5»
помощь в обработке документов
5000 документов
продолжение таблицы:
Условия общественных
работ
Размеры оплаты труда
участников
Источник
финансирования
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет

1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
2500 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
24000 шаршы метр
20
«Қазақстан Республикасы тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Аршалы аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы» мемлекеттік мекемесі
абаттандыру және аумақты жинау
36000 шаршы метр
21
«Аршалы ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 құжаттар
22
«Аршалы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 құжаттар
23
«Нұр Отан» партиясы Аршалы аудандық филиалы
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 құжаттар
2. абаттандыру және аумақты жинау
24000 шаршы метр
24
«Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
2500 құжаттар
25
«Аршалы ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
7500 құжаттар
26
«№ 1 Аршалы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
абаттандыру және аумақты жинау
24000 шаршы метр
27
«№ 2 Аршалы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
абаттандыру және аумақты жинау
24000 шаршы метр
28
«Аршалы аудандық балалар шығармашылық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
абаттандыру және аумақты жинау
12000 шаршы метр
29
«Аршалы аудандық жас техниктер станциясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
абаттандыру және аумақты жинау
12000 шаршы метр
30
«Балалар музыка мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
абаттандыру және аумақты жинау
24000 шаршы метр
31
Қылмыстық-атқару комитетінің «ЕЦ–166/5 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесіне
құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 құжаттар
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстардың шартты
Еңбекақы төлемі мөлшері
Қаржыландыру көзі
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет