Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждения перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размер оплаты труда участников и источник их финансирования по Аршалынскому району на 2015 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 25 декабря 2014 года № А-491. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2015 года № 4582. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 января 2016 года № А-04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 05.01.2016 № А-04.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Аршалынскому району на 2015 год согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Аршалынскому району на 2015 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мусралимову А.Е.
4. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
Согласовано
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам обороны
Аршалынского района»
______________________ Т.Бражанов
«25» 12 2014 года
Руководитель государственного
учреждения «Управление юстиции
Аршалынского района»
______________________ К.Оспанова
«25» 12 2014 года
Заместитель председателя
Аршалынского районного филиала
партии «Нур-Отан»
______________________ Р.Федорова
«25» 12 2014 года
Руководитель государственного
учреждение «Государственный архив
Аршалынского района»
______________________ М.Руденко
«25» 12 2014 года
Приложение к постановлению
акимата Аршалынского района
от 25.12.2014 года № А-491
Спрос и предложение на общественные работы по Аршалынскому району на 2015 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы Аршалынского района»
64
64
2.
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района»
10
10
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района»
8
8
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района»
8
8
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Арнасай Аршалынского района»
8
8
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Берсуатского сельского округа Аршалынского района»
6
6
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района»
6
6
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района»
8
8
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района»
8
8
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновского сельского округа Аршалынского района»
10
10
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Михайловского сельского округа Аршалынского района»
8
8
12.
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района»
8
8
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Турген Аршалынского района»
8
8
14.
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Аршалынского района»
4
4
15.
Государственное учреждение «Управление юстиции Аршалынского района»
4
4
16.
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Аршалынского района»
4
4
17.
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства Аршалынского района»
4
4
18.
Аршалынский районный филиал партии «Нур Отан»
4
4
19.
Государственное учреждение «Аппарат акима Аршалынского района»
4
4
20.
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аршалынского района»
4
4
21.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Аршалынский центр детского творчества»
2
2
22.
Государственное учреждение «Отдел образования Аршалынского района»
4
4
23.
Государственное учреждение «Государственный архив Аршалынского района»
4
4
24.
Государственное учреждение «Вячеславская средняя школа»
2
2
200
200
Утвержден постановлением
акимата Аршалынского района
от 25.12.2015 года № А-491
Перечень
организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования по Аршалынскому району на 2015 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы Аршалынского района»

Аршалы ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тiзбесiн, қоғамдық жұмыстардың түрлерiн, көлемi мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерiн және олардың қаржыландыру көздерiн бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № А-491 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4582 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № А-04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № А-04 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, Аршалы ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аршалы ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Аршалы ауданы бойынша 2015 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатынасушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
4. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
Келісілген
«Аршалы ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________________Т.Бражанов
«25» желтоқсан 2014 жылы
«Аршалы ауданының әділет Басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________________ К.Оспанова
«25» желтоқсан 2014 жылы
«Нұр Отан» партиясы
Аршалы аудандық филиалы
төрағасының орынбасары
_________________________Р.Федорова
«25» желтоқсан 2014 жылы
«Аршалы аудандық мемлекеттік
мұрағатты» мемелекеттік мекемесінің
бастығы
__________________________ М.Руденко
«25» желтоқсан 2014 жылы
Аршалы ауданы әкімдігінің
2014 жылдың «25» 12 № А-491
қаулысымен қосымша
Аршалы ауданында бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың атауы
Сұраным
Ұсыныс
1.
«Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
64
64
2.
«Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
10
3.
«Аршалы ауданы Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
4.
«Аршалы ауданы Анар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
5.
«Аршалы ауданы Арнасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
6.
«Аршалы ауданы Берсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
6
7.
«Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
6
6
8.
«Аршалы ауданы Волгодонов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
9.
«Аршалы ауданы Ижев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
10.
«Аршалы ауданы Константинов округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
10
11.
«Аршалы ауданы Михайлов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
12.
«Аршалы ауданы Сараба селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
13.
«Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
14.
«Аршалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
4
15.
«Аршалы аудандық әділет Басқармасы» мемлекеттік мекемесі
4
4
16.
«Аршалы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
4
17.
«Аршалы ауданының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
4
18.
«Нұр Отан» партиясы Аршалы аудандық филиалы
4
4
19.
«Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
20.
«Аршалы ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
4
21.
«Аршалы аудандық балалар шығармашылық орталығы» мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорыны
4
4
22
«Аршалы ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
4
23.
«Аршалы аудандық мемлекеттік мұрағатты» мемлекеттік мекемесі
4
4
24.
«Вячеслав орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
2
2
200
200
Аршалы ауданы әкімдігінің
2014 жылдың «25» 12 № А-491
қаулысымен бекітілген
Аршалы ауданы бойынша 2015 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатынасушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
1.
«Аршалы ауданының Аршалы кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. помощь в обработке документов
25 000 документов
2. благоустройство и уборка территории
648 000 квадратных метров
2.
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5000 документов
2. благоустройство и уборка территории
96 000 квадратных метров
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5000 документов
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Арнасай Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5000 документов
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Берсуатского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
2. благоустройство и уборка территории
48 000 квадратных метров
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
2. благоустройство и уборка территории
48 000 квадратных метров
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
12 500 документов
2. благоустройство и уборка территории
60 000 квадратных метров
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Михайловского сельского округа Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5000 документов
2.благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
12.
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района»
благоустройство и уборка территории
96 000 квадратных метров
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Турген Аршалынского района»
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
14.
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Аршалынского района»

1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
25 000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
648 000 шаршы метр
2.
«Аршалы ауданының Жібек Жолы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
96 000 шаршы метр
3.
«Аршалы ауданының Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
4.
«Аршалы ауданының Анар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
5.
«Аршалы ауданының Арнасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
6.
«Аршалы ауданының Берсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
48 000 шаршы метр
7.
«Аршалы ауданының Бұлақсай ауылдық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
48 000 шаршы метр
8.
«Аршалы ауданының Волгодонов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
9.
«Аршалы ауданының Ижев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
10.
«Аршалы ауданының Константинов округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 500 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
60 000 шаршы метр
11.
«Аршалы ауданының Михайлов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
12.
«Аршалы ауданының Сараба селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
абаптандыру және аумақты жинау
96 000 шаршы метр
13.
«Аршалы ауданының Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
14.
«Аршалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі

1. помощь в обработке документов
5 000 документов
2. благоустройство и уборка территории
24 000 метров квадратных
15.
Государственное учреждение «Управление юстиции Аршалынского района»
помощь в обработке документов
48 000 документов
16.
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Аршалынского района»
помощь в обработке документов
48 000 документов
17.
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства Аршалынского района»
помощь в обработке документов
48 000 документов
18.
Аршалынский районный филиал партии «НурОтан»
1. помощь в обработке документов
5000 документов
2.благоустройство и уборка территории
24 000 квадратных метров
19.
Государственное учреждение «Аппарат акима Аршалынского района»
помощь в обработке документов
48 000 документов
20.
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аршалынского района»
помощь в обработке документов
48 000 документов
21.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Аршалынский центр детского творчества»
благоустройство и уборка территории
24 000 квадратных метров
22.
ГУ «Отдел образования Аршалынского района»
помощь в обработке документов
10 000 документов
23.
Государственное учреждение «Государственный архив Аршалынского района»
помощь в обработке документов
10 000 документов
24.
Государственное учреждение «Вячеславская средняя школа»
помощь в обработке документов
5000 документов
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размер оплаты труда
Источник финансирования
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет

1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
24000 шаршы метр
15.
«Аршалы аудандық әділет Басқармасы» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
48 000 дана
16.
«Аршалы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
48 000 дана
17.
«Аршалы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу абаптандыру және аумақты жинау
48 000 дана
18.
«Нұр Отан» партиясы Аршалы аудандық филиалы
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана
2. абаптандыру және аумақты жинау
24 000 шаршы метр
19.
«Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
48 000 дана
20.
«Аршалы ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
48 000 дана
21.
«Аршалы аудандық балалар шығармашылық орталығы» мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорыны
абаптандыру және аумақты жинау
24 000 шаршы метр
22.
«Аршалы ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
10 000 дана
23
«Аршалы аудандық мемлекеттік мұрағатты» мемелекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
10 000 дана
24.
«Вячеслав орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
абаптандыру және аумақты жинау
5000 дана
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шартты
Еңбекақы төлемі мөлшері
Қаржыландыру көзі
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет