Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аршалынского района
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № 36/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 января 2015 года № 4619
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аршалынского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Гусев
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
Руководитель
Государственного учреждения
«Отдел земельных отношений
Аршалынского района»                       Р.Сабиров
Приложение
к решению Аршалынского
районного маслихата

Аршалы ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қаңтарда № 4619 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Гусев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
«Аршалы ауданының жер
қатынастары бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Р.Сабиров
Аршалы аудандық мәслихатының