О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2014 года № 5С-25/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 апреля 2014 года № 4065. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № 5С-43/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № 5С-43/6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3959, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Бұланды Таңы» и 24 января 2014 года в газете «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
подпункты 1)2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3498260,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 428918,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2279,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68891,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2998172,9 тысячи тенге;
2) затраты – 3498639,4 тысяч тенге;»;
абзац первый пункта 4 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты в сумме 1390948,9 тысяч тенге, в том числе:»;
подпункт 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
«2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 206171,9 тысяч тенге, в том числе:

Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 5С-25/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 сәуірде № 4065 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-43/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 5С-43/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда «Бұланды таңы» газетінде және 2014 жылғы 24 қаңтарда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 3498260,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 428918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2279,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68891,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2998172,9 мың теңге;
2) шығындар – 3498639,4 мың теңге;»;
4-тармақтың бірінші азат жолы келесі редакцияда баяндалсын:
«2014 жылға аудандық бюджетте 1390948,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:»;
4-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2) облыстық бюджеттен 206171,9 мың теңге сомасында дамытуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:

203021,9 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
3150,0 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;»;
приложение 1 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель 25 очередной
сессии                                     Т.Садвакасов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата

203021,9 мың теңге білім беру объектілерін салу және қайта қалпына келтіруге;
3150 мың теңге елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 25-сессияның
төрағасы                                   Т.Садвақасов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының

891,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36306,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12228,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6985,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6785,0
017
Капитальные расходы государственного органа
200,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5243,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5243,0
12
Транспорт и коммуникации
20550,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
900,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
900,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
19650,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
17259,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2391,0
13
Прочие
30397,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16298,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
16298,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8228,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
8228,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
5871,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
5653,0
003
Капитальные расходы государственного органа
218,0
14
Обслуживание долга
2,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2,0
III. Чистое бюджетное кредитование
7198,0
Бюджетные кредиты
8334,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8334,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8334,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

891,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36306,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12228,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6985,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6785,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
5243,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5243,0
12
Көлiк және коммуникация
20550,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
900,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
900,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
19650,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
17259,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2391,0
13
Басқалар
30397,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16298,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
16298,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8228,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8228,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
5871,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5653,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
218,0
14
Борышқа қызмет көрсету
2,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
7198,0
Бюджеттік кредиттер
8334,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8334,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8334,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер