Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Егиндыкольскому району на 2015 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 30 декабря 2014 года № а-12/315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 января 2015 года № 4616
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Егіндікөл ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № а-12/315 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қаңтарда № 4616 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Егиндыкольскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Егиндыкольскому району на 2015 год.

«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қоса беріліп отырған Егіндікөл ауданы бойынша 2015 жылға ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі бекітілсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жуматову З.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
Приложение
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 30 декабря 2014
года № а-12/315
Спрос и предложение на общественные работы на 2015 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение «Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района»
2
2
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыкольского района»
5
5
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района»
5
5
4
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бауманское Егиндыкольского района»
2
2
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района»
4
4
6
Государственное учреждение «Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района»
9
9
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района»
2
2
8
Государственное учреждение «Аппарат акима села Коржинколь Егиндыкольского района
4
4
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района»
8
8
Всего:
41
41
Утверждено
постановлением акимата
Егиндыкольского района
от 30 декабря 2014
года № а-12/315
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1
Государственное учреждение «Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
36000 квадратных метра
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
72000 квадратных метра
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
72000 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бауманское Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
36000 квадратных метра
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
63000 квадратных метра
6
Государственное учреждение «Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
126000 квадратных метра
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
36000 квадратных метра
8
Государственное учреждение «Аппарат акима села Коржинколь Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
63000 квадратных метра
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленению села
117000 квадратных метра
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Қ.Жұматоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 желтоқсандағы
№ а-12/315 қосымша
2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
2
2
2
«Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
5
3
«Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
5
4
«Егіндікөл ауданы Бауманское ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
2
2
5
«Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
6
«Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
9
9
7
«Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
2
2
8
«Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
9
«Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
Барлығы:
41
41
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 желтоқсандағы
№ а-12/315 қаулысымен
бекітілді
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
«Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
2
«Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
72000 шаршы метр
3
«Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
72000 шаршы метр
4
«Егіндікөл ауданы Бауманское ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
5
«Егіндікөл ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
63000 шаршы метр
6
«Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
126000 шаршы метр
7
«Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
8
«Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
63000 шаршы метр
9
«Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
117000 шаршы метр
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Аудан бюджеті
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Аудан бюджеті