О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2014 года № 5С-26/2-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 мая 2014 года № 4181
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3944, опубликовано 11 января 2014 года в районной газете «Ереймен», 11 января 2014 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 079 002 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 628 274 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 438 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 866 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 435 424 тысяч тенге;
2) затраты – 3 094 536,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 473 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 553 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 007,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 007,3 тысяч тенге.»;
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  А.Киричук
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
Аким Ерейментауского района                Т.Муханбеджанов
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата

Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 5С-26/2-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 4181 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2014 жылдың 11 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2014 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 079 002 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 628 274 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 438 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 866 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 435 424 мың теңге;
2) шығындар – 3 094 536,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 18 473 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 19 553 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1080 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 007,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 007,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               А.Киричук
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданының әкімі                 Т.Мұханбеджанов
Ерейментау аудандық мәслихатының

78 806,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
182,6
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
126,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
56,6
Аппарат маслихата района (города областного значения)
81,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
81,8
Аппарат акима района (города областного значения)
364,1
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
364,1
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 553,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 553,8
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
131,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
131,8
Отдел строительства района (города областного значения)
56,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
56,6
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
26,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
26,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 431,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4 431,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
171,1
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
171,1
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
83,7
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
83,7
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
87,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
87,8
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57,9
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
57,9
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27,5
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
27,5
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
54,4
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
54,4
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
Целевые трансферты на развитие
213 090,0
Отдел строительства района (города областного значения)
213 090,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда (Строительство 60 квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау)
213 090,0
Бюджетные кредиты
19 553,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 553,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
19 553,0
Приложение 3
к решению Ерейментауского
районного маслихата

78 806,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
182,6
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
126,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
56,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
81,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
81,8
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
364,1
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
364,1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 553,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1 553,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
131,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
131,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
56,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
56,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
26,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
26,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 431,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
4 431,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
171,1
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
171,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
83,7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
83,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
87,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
87,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57,9
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
57,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
27,5
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
27,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
54,4
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
54,4
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
213 090,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
213 090,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға (Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы)
213 090,0
Бюджеттік кредиттер
19 553,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 553,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
19 553,0
Ерейментау аудандық мәслихатының