О внесении изменений и дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 5С-30/2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2014 года № 5С-38/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2014 года № 4486. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 8 января 2015 года № 03-2/3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 08.01.2015 № 03-2/3).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 44, пунктом 5 статьи 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года «О районном бюджете на 2014-2016 годы» № 5С-30/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3943, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Жарқайың тынысы», 17 января 2014 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 040 723,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 275 742,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 5 513,1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала - 28 560,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 730 908,5 тысяч тенге;
2) затраты - 2 051 690,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 6 471,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 6 969,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 498,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 14 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 14 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -31 437,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 31 437,4 тысячи тенге.»;
дополнить пунктом 7-3 следующего содержания:
«7-3. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, использованных не по целевому назначению в сумме 16,0 тысяч тенге.»;

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-30/2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы № 5С-38/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада № 4486 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 03-2/3 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 03-2/3 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44 бабының 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына және 111 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-30/2 Жарқайың аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарында «Жарқайың тынысы» аудандық газетінде, 2014 жылғы 17 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 040 723,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 275 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 513,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 28 560,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 730 908,5 мың теңге;
2) шығындар - 2 051 690,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 6 471,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 6 969,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 498,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 14 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 14 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -31 437,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 31 437,4 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 7-3 тармағымен толықтырылсын:
«7-3. Аудандық бюджеттің шығысындағы нысаналы трансферттердің мақсатсыз бағытталуы бойынша пайдаланылған 16,0 мың теңге сомасы облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.»;

приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Д.Меджидов
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата

көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының  Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Д.Меджидов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев
Жарқайың аудандық мәслихатының