О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-24-2 "О бюджете Жаксынского района на 2014-2016 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 7 февраля 2014 года № 5С-26-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 февраля 2014 года № 4008
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 5С-24-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3950, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2110973 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 373809 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1722778 тысяч тенге;
2) затраты – 2123607,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17570 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22224 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4654 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -30204,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  30204,2 тысяч тенге.».
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.

Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-24-2 "2014-2016 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5С-26-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 ақпанда № 4008 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Жақсы аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-24-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3950 болып тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер - 2110973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 373809 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1722778 мың теңге;
2) шығындар – 2123607,2 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелеу – 17570 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 4654 мың теңге;
4) қаржылық активтер операциялары бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -30204,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 30204,2 мың теңге.».
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной сессии
районного маслихата                        К.Кусаинов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Қ.Құсаиынов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков
Жақсы аудандық мәслихатының

4684
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2612
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
700
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11283
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6480
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1656
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3147
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69936
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
11445
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
11445
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4256
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4256
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6579
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
850
006
Организация санитарного убоя больных животных
21
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
178
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37514
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9093
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7302
004
Организация работ по зонированию земель
1791
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15677
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15677
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
9364
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6313
12
Транспорт и коммуникации
46465
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9652
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
9652
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

4684
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2612
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
700
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
11283
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6480
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
1656
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3147
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69936
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
11445
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11445
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4256
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
4256
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45142
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6579
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
850
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
21
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
178
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37514
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9093
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7302
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1791
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15677
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
15677
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9364
013
Ауданның қала құрылысы, аумақтың дамуы және облыстық маңызы бар қаланың елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
6313
12
Көлік және коммуникация
46465
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9652
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9652
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі