Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 19 августа 2014 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 сентября 2014 года № 4353. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 2 марта 2016 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 02.03.2016 № 39.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьй 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Коргалжынского района возложить на заместителя акима района С.К.Аккожину.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Рыскельдинов
Утверждено
постановлением акимата
Коргалжынского района
от 19 августа
2014 года № 152
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
финансирование
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Государственный
Частный
Государственный
Частный
Государственный
Частный
Государственный
Частный
Государственный
Частный
Государственный
Частный
За счет средств Республиканского бюджета
0
80

2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 тамыздағы № 152 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қыркүйекте № 4353 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 02.03.2016 № 39 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" 23 қаңтар 2001 жылғы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қорғалжын аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Қорғалжын ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ.Аққожинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Қ.Рыскелдінов
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 19 тамыздағы
№ 152 қаулысымен
бекітілген
2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Қаржыландыру
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Республикалық қаражат есебінен
0
80