О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 21/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2014-2016 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 сентября 2014 года № 27/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 сентября 2014 года № 4371. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 апреля 2015 года № 31/6
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.04.2015 № 31/6 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете Сандыктауского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 21/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3945, опубликовано 17 января 2014 года в газете «Сандыктауские вести») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Сандыктауского района на 2014 - 2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 782 891,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 304 206,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 334,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 709,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 420 642,6 тысячи тенге;
2) затраты – 1 801 527,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 025,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 446,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 421,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 761,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 761,2 тысяч тенге»;
приложения 157 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М.Касымова
Секретарь районного
маслихата                                  С.Клюшников
СОГЛАСОВАНО
Аким Сандыктауского района                 Е.Сагдиев
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата

Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 21/1 "2014-2016 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 27/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 қыркүйекте № 4371 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 31/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.04.2015 № 31/6 (қол қойылғаннан кейін қолданысқа енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 21/1 «2014-2016 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтарында «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 782 891,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 304 206,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 334,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 709,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 420 642,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 801 527,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17 025,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 19 446,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 421,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4 100,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -39 761,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39 761,2 мың теңге»;
жоғарыда аталған шешімнің 157-қосымшалары осы         шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       М.Қасымова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Клюшников
КЕЛІСІЛДІ
Сандықтау ауданының әкімі                  Е.Сағдиев
Сандықтау аудандық мәслихатының

347,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 188,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31 591,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 843,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 843,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
7 843,3
12
Транспорт и коммуникации
13 462,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 962,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
7 962,0
13
Прочие
50 584,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 740,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
24 740,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 615,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 515,6
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
4 100,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 321,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5 321,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
5 907,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
5 907,6
14
Обслуживание долга
4,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
4,0
15
Трансферты
22 155,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 155,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
22 155,3
III. Чистое бюджетное кредитование
17 025,0
Бюджетные кредиты
19 446,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
19 446,0

347,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 188,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31 591,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 843,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
7 843,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 843,3
12
Көлік және коммуникация
13 462,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 962,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 962,0
13
Басқалар
50 584,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 740,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
24 740,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 615,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 515,6
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4 100,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 321,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5 321,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
5 907,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 907,6
14
Борышқа қызмет көрсету
4,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4,0
15
Трансферттер
22 155,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 155,3
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
22 155,3
III. Таза бюджеттік кредит беру
17 025,0
Бюджеттік кредиттер
19 446,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
19 446,0